[ad_1]

NFL: بسته های سبز خلیج در Colts ایندیاناپولیس
Trevor Rushkowski-USA TODAY Sports

این یک ضرب و شتم وحشیانه برای کلتهای ایندیاناپولیس بود ، که به دست تنیسهای تنسی ، یا بهتر بگوییم از مشت All-Pro ، که درریک هنری را اداره می کرد ، رنج می برد – که دفاع معمول قوی مت اببرفلوس را برای 178 یارد محوطه و سه لمس مالش داد. 27 بینی این کمکی نکرد که خطای کلت ها نتوانست در زمین هیچ اتفاقی بیفتد ، زیرا نهایم هاینز با 29 یارد و 10 امتیاز صفر برنده بهترین گلزن تیم بود. این احتمال وجود دارد که در هفته سیزدهم تغییر کند ، زیرا عدم حمله زمینی به تیتان ها بیشتر به دلیل عدم فرار از جاناتان تیلور است.

فرانک ریچ ، سرمربی تیم ملی ، روز چهارشنبه اعلام کرد ، تیلور قبل از هفته دوازدهم به لیست ذخیره COVID / تیم منتقل شد ، اما اکنون فعال شده و آماده تصاحب هوستون تگزاس است. این خبر خوبی برای تیم کلتس است که اکنون می خواهد تیتان ها را در راس AFC South بدرقه کند ، زیرا می داند که سرنوشت آنها در پلی آف – بیشتر کاشت ، مانند الان – به توانایی آنها در ترکیب پیروزی ها برای بستن مربوط است. فصل منظم. آنها سری 2020 را با تایتان ها به اشتراک می گذارند و احتمال خطای پیش رو را کاهش می دهند.

در اختیار داشتن تیلور کلیدی است ، تازه کار دور دوم خود را به عنوان سلاح اصلی توهین آمیز برای جنایت فیلیپ ریورز و کلتز معرفی کرد. تیلور در این فصل با 518 یارد و چهار بازدید از منطقه انتهایی تیم را در یک مسابقه سریع و سریع هدایت کرده است ، اما همچنین عنصر دوگانگی توانایی او برای تبدیل شدن به یک گیرنده عقب را فراهم می کند. در آخرین لحظه ، او به 227 حیاط دریافت کرد که برای تکمیل Hines در این زمینه کمک کرد.

تیلور و هاینز در ایندی کاملاً یک RB بودند ، اما تازه وارد در زمین بازی هفته گذشته ، به لطف پروتکل های COVID-19 ، سطح دشواری کلت در برخورد با هنری به طور چشمگیری قبل از شروع بازی افزایش یافت. با این حال ، این یکشنبه مشکلی نخواهد داشت ، زیرا تگزاسی ها امیدوارند که تلاش کنند تا متوقف کردن دو آمریکایی متفق القول سابق از ویسکانسین باشند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر