[ad_1]

usatsi-15277530-168392141-lowres.jpg
تصاویر امروز ایالات متحده آمریکا

جالن هرتس در اولین عکس های قابل توجه خود برای عقاب های فیلادلفیا آماری را روشن نکرد ، اما شواهد واضحی وجود دارد که نشان می دهد او در یک باخت یکشنبه در برابر باخت های گرین بی ، جرقه ای را در یک نقض بی جان روشن کرده است. عقاب ها فقط یک بار در چهار مالکیت قلب ها گلزنی کردند ، اما وقتی او در این بازی بود ، به طور متوسط ​​6.29 یارد در هر بازی داشت (قلب ها با تسکین کارسون ونتز وارد اواسط کوارتر سوم شدند). فیلادلفیا به طور متوسط ​​3.52 یارد در هر بازی در پنج دارایی که ونتز انجام داده است ، تفاوت معنی داری بین یک تماس گیرنده تازه کار و یک نامزد سابق MVP وجود دارد.

هرتس بعد از باخت روز یکشنبه گفت: “من سعی می کنم کاری را که می توانم برای این تیم انجام دهم انجام دهم. فکر می کنم این کار خیلی ساده است.” “من هر روز سخت کار می کنم ، بهترین قدم را جلو می گذارم و شخصی را با خود می برم. من سعی می کنم این موضوع را هدایت کنم و فقط این نکته را در مسیر درست قرار دهم. بنابراین ، هر چیزی که می تواند به این تیم کمک کند.”

Hearts 5 را از 12 برای 109 یارد با لمس و رهگیری (67.7 درجه) در تسکین ونز به پایان رساند ، در حالی که Wentz 6 را برای 15 به پایان رساند برای 79 یارد بدون لمس کردن و بدون رهگیری (امتیاز 57.4). در زمان حضور هرتز ، عقاب ها به طور متوسط ​​9.1 یارد در هر پاس و هنگام بازی ونتز به ازای هر پاس 5.3 یارد بودند. کل تیم پس از ورود قلب ها به بازی یک زندگی را پشت سر گذاشت ، و یک خط سه تایی و خط دفاع را مجبور کرد و یک ضربه محکم 73 متری ژالن ریگر در تیم های ویژه زد – اولین بازگشت تیم در نتیجه دارن اسپرولز در فصل 2015.

اگر عقاب ها به دنبال جرقه ای از یک تیم بی روح بودند که از اول نوامبر 20 امتیاز بیشتر کسب نکرده است ، آنها آن را با Hurts پیدا کردند. یک دلیل وجود دارد که داگ پدرسون ، سرمربی تیم ، در نظر دارد هفته آینده آن را شروع کند.

هرتس گفت: “با تمام وجود من تمام نیت ها را داشتم تا وارد بازی شوم و این بازی را برنده شوم ، اما ما با آن کنار آمدیم و این تنها آتشی را در پیشروی همه روشن کرد.” “ما بسیار سخت تلاش خواهیم کرد تا این مسئله را برگردانیم.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر