جاش آلن وقتی شانس بوفالو برای قهرمانی در AFC East را از بین می برد ، ضربه خوبی به NFC East می زند


جاش آلن و Buffalo Bills برای اولین تقسیم بندی خود در 25 سال گذشته مبارزه می کنند ، امتیازاتی که به طرز حیرت انگیزی دور از تسخیر AFC شرق است – که برای دو دهه تحت سلطه میهن پرستان نیوانگلند بوده است. امتیازات 8-3 است ، یک بازی جلوتر از مایفی دلفین ها در این بخش است و هنوز کارهای زیادی برای مهر و موم شدن عنوان وجود دارد.

اگر این لوایح در NFC شرق بود ، می توانست تاکنون تقسیم بندی را پایان دهد – نکته ای که آلن به شوخی گفته بود نمایش پت مک آفی این هفته.

آلن گفت: “ما 8-3 هستیم و هشت پیروزی در این بخش پیروز نمی شویم – مگر اینکه در NFC East باشید.” او با لبخند گفت. “به طور جدی ، مربی (سرمربی بیلز شان) مک درموت کالیبر پلی آف را تبلیغ می کند و هدف ما ورود به پلی آف است. هنگامی که وارد پلی آف می شوید ، همه شانس پیروزی در آن را دارند. ساده ترین راه برای ورود به پلی آف این است که تقسیم خود را برنده شوید. “

حتی قهرمان NFC East در این فصل در پلی آف جایگاهی کسب خواهد کرد ، اگرچه غول های نیویورک در بخش 4-7 برنده شدند. رکورد ترکیبی هر چهار تیم NFC East 14-29-1 است ، دو تیم عقب فیلادلفیا (3-7-1) و کابوی های دالاس (3-8) دارای دو بدترین رکورد در کنفرانس هستند. فقط دو تیم با یک رکورد از دست دادن در یک فصل غیر اعتصابی (2010 سیاتل سی هاوکس ، 2014 کارولینا پانترز) تاکنون موفق به پلی آف شده اند. قهرمان NFC East احتمالاً سومین تیمی است که با توجه به درگیری های خارج از این بخش ، با یک رکورد از دست رفته وارد پلی آف می شود.

حتما بخوانید:
مسابقه پیش نویس NFL 2021: کابوی ها ، جری جونز باید تصمیم اصلی بگیرند

با توجه به اینکه صورتحساب ها ، دلفین ها و میهن پرستان در این دوره از سال برنده خواهند شد ، آلن حق دارد با NFC East شوخی کند. نیوانگلند 5-6 تا 11 بازی است و همچنان بازی را نیویورک هدایت می کند. NFC East خنده دار لیگ است ، اما قهرمان دسته می تواند با پیروزی در یک بازی پلی آف ماه آینده آخرین خنده را بخشد.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme