[ad_1]

تیم های کلیولند براون هفته گذشته با نتیجه 25 بر 25 جکسونویل جگوارز را شکست داده و 8-3 حرکت کردند ، اما این یکی از بهترین عملکردهای آنها نبود. دفاع اجازه داد تا تازه کار ، که به جیمز رابینسون برمی گردد ، برای 128 یارد و یک زمین مسابقه بدود و همچنین مایک گلنون ، بازیکن خط حمله ، که اولین شروع خود را در سال 2017 انجام می دهد ، بسیار خوب به نظر برسد. او از ارسال این بازی به وقت اضافه فقط دو امتیاز داشت! در سمت حمله توپ ، بیکر میفیلد دوباره با دقت جنگید ، اما سرانجام با دریافت کننده شماره 1 شماره 1 خود ارتباط برقرار کرد.

جارویس لندری بالاترین هشت پاس گل در این فصل از 11 گل برای 143 یارد و یک ضربه عالی را به دست آورد – اولین گل در این فصل. همانطور که نیک چوب به سرعت برای 144 یارد و یک برخورد حساس با جگوارها عجله کرد ، شاید لندری شایسته یک MVP تهاجمی در روز یکشنبه بود. بدون توانایی او در حرکت دادن زنجیرها ، براونز می توانست خود را در صف باخت مقابل تیم 1-9 ببیند.

لندری نمی خواهد این بازی در فصلی که خیلی چشمگیر نبود ، بیشتر واگذار شود. او احساس می کند که می تواند این بازی را ارتقا دهد و به Browns کمک کند تا در پایان فصل منظم حرکت خود را تحمیل کنند.

لندری این هفته از طریق نیت اولریش به Akron Beacon-Journal. “امیدوارم فرصت های بیشتری به دست بیاید. بدیهی است که ادامه کار سخت ، ادامه دادن توپ در عمل و جلب اعتماد مربیانی که باید بتوانند این بازی ها را بنامند و مرا در این نوع قرار دهند ، من را به چالش می کشد. شرایط برای اینکه این تیم بتواند چنین بازی هایی انجام دهد. “

براون ها اولین تخلف خود در لیگ را در این سال انجام داده اند و به طور متوسط ​​161.4 یارد در هر بازی در زمین است. با این حال ، کلیولند 30 پوند تخلف دارد ، اما بهبودها در این زمینه ممکن است وضعیت کلیولند را به عنوان یک مدعی افزایش دهد. لندری وارد می شود.

نفر بعدی براون ها تایتان های تنسی هستند – که به لطف دریک هنری دومین تخلف را در لیگ انجام می دهند. تنسی طی این چند هفته دو پیروزی چشمگیر به ثبت رسانده است ، بنابراین پیروزی براون در روز یکشنبه مطمئناً برخی سرها را برمی گرداند و به آنها کمک می کند تا در پلی آف قرار بگیرند. کلیولند از سال 2007 اولین فصل .500 خود را تأمین کرده است ، اما این واضح است که کافی نیست.

لندری گفت: “من هنوز احساس می كنم و معتقدم كه بهترین فوتبال ما در چند ماه گذشته خواهد بود و باید باشد.” “هیچ رازی نیست که بهترین تیم ها یا بهترین تیم ها تیم هایی هستند که اجرا می شوند و این پیست ها از نوامبر و دسامبر آغاز می شود.

“این یک احساس عالی است [to be in the playoff hunt]. خارش ، به معنای واقعی کلمه خارش ، شما بیشتر می خواهید. ما می دانیم که باید هر بار یکبار آن را انجام دهیم … این موقعیت ماست [not] در سنگ قرار گرفته است ، اما ما هنوز هم باید از اینجا خارج شویم و بازی ها را ببریم. “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر