تیم فوتبال آلاباما در 18 ثانیه گذشته 10 امتیاز کسب کرد تا در بازی قهرمانی ایالت پیروز شود


بازیکنان دبیرستان تامپسون پس از کمی بیشتر از یک دقیقه تنظیم ، در کنار زمین به یکدیگر دلداری دادند ، زیرا مطمئناً به نظر می رسید فصل خود را به عنوان نایب قهرمان بازی Alabama Class 7A به پایان برسانند. آنها تازه توپ را برگردانده بودند و با سرعت 28-19 به سمت دبیرستان آبرن می رفتند.

وقتی اوبرن ساعت را تا 30 ثانیه آخر بازی سپری کرد ، اوضاع حتی ترسناک تر به نظر می رسید. این که دیگر هیچ وقت در ساعت بازی باقی نمانده است نتیجه تصمیم تیم برای رفتن مستقیم به تیم برنده است و تامپسون از دو تایم اوت آخر خود استفاده کرد. آنها برای پیروزی در بازی به نوعی باید در 18 ثانیه 10 امتیاز کسب کنند.

چهارم ، اوبرن سپس به صف ایستاد تا توپ را در حرکتی که فکر می کردند رسماً بازی را روی یخ قرار می دهد ، بکشد. اما کوربین ویلیامز از تامپسون ایده های دیگری داشت. او مسدود کننده های اوبرن را شکست و نه تنها مانع از این کار شد ، بلکه آن را برای یک لمس برگشت داد.

بله ، این اشتباه بزرگی از نظر Auburn بود ، اما خبر خوب این بود که آنها پس از لمس کردن هنوز دو امتیاز بودند و فقط باید از قسمت سخت تر این تلاش بازگشت جلوگیری کنند: ضربه برگشت. مطمئناً این تیم دو اشتباه دیرهنگام متوالی مرتکب نمی شود ، درست است؟

وای نه. خوب ، مطمئناً ، در این مرحله از بازی اوبرن خیلی بد اتفاق افتاد. با این حال ، تنها 18 ثانیه زمان باقی مانده بود ، تامپسون هیچ وقت تایم اوت باقی نمانده بود و توپ به خط 46 حیاط بازگردانده شد. آنچه واقعاً اتفاق می افتاد یک توقف دفاعی بود و اوبرن اولین عنوان ایالتی خود را در تاریخ برنامه کسب می کرد.

این توقف هرگز نخواهد آمد. در حقیقت ، دفاع اوبرن به تسهیل بازی دیرهنگام تامپسون به عنوان بیش از یک بازی کمک کرد ، اما دو پنالتی برای مداخله در خط دفاعی اعلام شد که توپ را به خط 18 قدم منتقل کرد. اگر قرار بود معجزه ای انجام شود ، باید تلاش تامپسون در یک گل 35 قدم از دست رفته باشد. مطمئناً ، هرکسی که به روند کارها تاکنون توجه کند ، احتمالاً می توانست پیش بینی کند که این ضربه چگونه ایجاد می شود.

یک بار دیگر لازم به ذکر است که 10 امتیاز در 18 ثانیه به دست آمد. Kicker Trevor Hardy MVP بازی بود ، همانطور که AL.com اشاره کرد ، به لطف گل پیروزی خود در بازی و ضربه ای که در موقعیت خوبی قرار داشت – که صادقانه بگویم ، اوبرن فرصتی برای بازیابی داشت.

مركز تامپسون ، مارك فريمن ، پس از بازي گفت: “نحوه اتفاقات در نهایت ، نحوه اتفاق افتادن ، شگفت انگیز است.”

سرمربی آبرن ، آدام وینگاردن … تعجب آور نبود که به همان اندازه بی حرف بود.

وی گفت: “من واقعاً نمی توانم چقدر دردناک است به زبان بیاورم.” “من هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده ام. الان شوکه شده ام. بچه ها شوکه شده اند. من سعی می کنم پایان بازی را کنترل کنم.”
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>