[ad_1]

hill.png
گتی ایماژ

پاتریک مومس به تازگی تماسی با تایریک هیل را از دست داده است ، که این یک ضربه محکم در 60 یاردی در مرحله یک چهارم دوم مسابقه رئیس یکشنبه مقابل بازدید از برونکوس است. یا او؟ نکته این بود که موهمس پاس خود را به هیل داد ، که توانست توپ را شوت کند ، اما به نظر نمی رسید که او هرگز به زمین برخورد نکرد. بعد از اینکه بازی به عنوان پاس ناقص ارزیابی شد ، روسا چالشی نداشتند ، قبل از اینکه نگاهی واضح به تکرار داشته باشند ، بازیکنان را به بازی انداختند.

همانطور که در زیر می بینید ، هیل قبل از دست زدن به پاس Mahomes به منطقه پایان ، مدافع کرنر Broncos AJ Bouye را شکست داد. هیل ، برای او ناشناخته ، پس از برخورد از پشت در منطقه انتهایی ، توانست از برخورد توپ به زمین جلوگیری کند.

در حالی که اندی رید و تخلف رئیسان در غم عزاداری از دست رفته در کنار زمین ، عزادار شدند ، برونکوس پس از برخورد هفت لاشه درو لاک به تیم پاتریک ، 10-3 پیش افتاد. رئیسانی که از سپتامبر 2015 به Broncos نباخته اند ، در خطر شماره عقب افتادن از فولادهای بدون شکست در مسابقه شماره 1 AFC هستند. شما می توانید تمام اقدامات مربوط به مسابقه فوتبال یکشنبه شب را در وبلاگ زنده ما دنبال کنید.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر