[ad_1]

isaiah-wilson-titans.jpg
USATSI

به نظر می رسد فصل ناامیدکننده Isaiah Wilson با Tennessee Titans به پایان رسیده است. تایتان ها اعلام کردند که ویلسون به دلیل نقض قوانین باشگاهی ، یک هفته پس از اولین بازی خود در اولین مرحله NFL ، از تیم حذف شد. ویلسون در این سال فقط سه بار حمله هجومی را در یک تازه وارد انجام داده است که بیشتر از آنچه در زمین بازی کرده است به خاطر کارهای خارج از زمین شناخته شده است.

ویلسون در ماه سپتامبر به دلیل DUI دستگیر شد و در ماه اوت در ایالت تنسی در نزدیکی او مشاهده شد ، و این سیاست سیاست عدم حضور در دستورالعمل های NFL در برابر تجمع بیش از 15 نفر را نقض کرد. او همچنین در این فصل دو بار وارد ذخیره NFL / COVID-19 شده است بدون اینکه به خود فرصتی برای بازی بدهد. اتهام DUI ویلسون زمانی بود که وی در لیست COVID-19 بود.

با برکناری ویلسون ، تیتان ها حمله ای تهاجمی به مارشال نیوهاوس از تیم آموزشی انجام دادند. نیوهاوس در 10 سال فعالیت خود 81 بازی از 129 بازی را آغاز کرده است ، از جمله 9 بازی از 15 بازی فصل گذشته با نیو انگلیس میهن پرستان.

تیتان ها ویلسون را با بیست و نهمین انتخاب کلی در پیش نویس 2020 آماده کردند ، امیدوارند که وی جانشین بلند مدت جدایی بازیکن آزاد جک کانکلین باشد. اکنون تنسی شروع به تعجب خواهد کرد که آیا ارزش دارد که لیست را پس از این حادثه اخیر حفظ کنید؟[ad_2]

منبع: pencil-news.ir