[ad_1]

jj-watt.png
گتی ایماژ

معمولاً اکثر بازیکنان NFL نمی توانند به عنوان طرفدار بازی ها را تماشا کنند. با این حال ، به دلیل شیوع COVID-19 که از رختکن بالتیمور ریونز عبور کرد ، بازی این تیم برابر پیتسبورگ استیلرز چندین بار برنامه ریزی شد و سرانجام بعد از ظهر چهارشنبه انجام شد.

این بدان معنی بود که جی جی وات ، مدافع هوستون تگزاس این فرصت را داشت که بازی دو برادرش ، درک و تی جی وات را برای فولاد تماشا کند. در حالی که مسابقه AFC North را تماشا می کرد ، ستاره تگزاس نمی توانست از نحوه اجرای بازی انتقاد کند.

او در طول بازی به توییتر رفت تا به اشتراک بگذارد که معتقد است داوران NFL در این فصل صحبت های زیادی را از دست داده اند.

جی جی وات معتقد است که رویداد رسمی امسال “کاملاً کمیک” بوده است. بدیهی است که وات احتمالاً تجربه بسیاری از عدم تماس های توهین آمیز را تجربه کرده است ، زیرا در تمام طول سال در زمین می جنگد.

اما وقتی صحبت از بازی روز چهارشنبه شد ، جی جی وات به وضوح می خواست برادرش ، TJ ، با Steelers خوب رفتار کند و احتمالاً او در طول بازی مورد بسیاری از افکار JJ قرار گرفته بود.

جی جی وات بدیهی است که نمی تواند از نتیجه روز چهارشنبه ناراضی باشد زیرا فولادی ها رکورد خود را در این فصل در پیروزی 17-12 برابر ریونز به 11-0 رساندند. متأسفانه ، هر سه برادر وات در طول فصل جنگ نخواهند کرد ، زیرا تگزاسی ها فقط 4-7 رکورد برای سال دارند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir