[ad_1]

در 2 چهارم

کارشناسان پیروزی را برای موج سبز تولان پیش بینی کرده اند ، اما در حال حاضر قطعی نیست. در نیمه اول هنوز یک پیروزی برای بدست آوردن هر دو تیم وجود دارد ، اما Tulane 14-12 بیش از Army West Point Black Knights است

RB Amare Jones تا کنون راه موج سبز را هدایت کرده است زیرا او در یک حمل و نقل برای یک TD و 49 یارد عجله کرده است. این لمس کردن – سرعت 50 یارد در کوارتر اول – از نکات قابل توجه در این مسابقه بود.

ارتش از عملکرد QB Christian Anderson که علاوه بر عجله برای TD و 58 یارد ، یک ضربه محکم انداخت نیز بهره زیادی برد.

این اولین باری است که ارتش در پنج بازی گذشته در سه ماهه سوم سقوط می کند.

کی بازی میکنه

ارتش وست پوینت @ تولان

سوابق فعلی: Army West Point 6-1؛ تولان 4-4

چه باید دانست

شوالیه های سیاه West Army یک هفته تعطیل داشتند و بدون شک آماده بازگشت به میادین هستند. آنها ظهر امروز شنبه در میدان بنسون در ورزشگاه یولمن به مصاف Talene Green Wave می روند. در حال حاضر ، ارتش از یک سری چهار پیروزی برخوردار است و به دنبال گسترش سلطه خود است.

اگر در هر یک چهارم پیروز شوید نمی توانید یک مسابقه را از دست بدهید و این دقیقاً استراتژی شوالیه های سیاه در برابر خرس های مرسر سه هفته پیش بود. ارتش در حال حرکت بود و در خانه Mercer 49-3 را پشت سر گذاشت. این امتیاز برجسته 46 امتیازی مهمترین حاشیه ارتش در سال جاری است. RB Sandon McCoy از Army West Point یکی از بازیکنان فعال این تیم بود که با سه ضربه سریع مواجه شد.

در همین حال ، تولان امتیاز کافی برای پیروزی داشت و سپس هفته گذشته در مقابل دزدان دریایی کارولینای شرقی کمی بازی را با نتیجه 38-21 پیش برد.

شوالیه های سیاه انتظار می رود این بازی بعدی را 3 بر 3 از دست بدهند. کسانی که سه هفته پیش در برابر گسترش آنها خوش شانس بودند ، ممکن است بخواهند این بار شرط بندی را متوقف کنند ، زیرا تیم هنوز پیروزی در برابر گسترش را جمع نکرده است.

ارتش اکنون 6-1 است ، در حالی که موج سبز در 4-4 قرار دارد. دو آمار توهین آمیز که باید پشت سر خود نگه دارید در حالی که تماشا می کنید: ارتش هنگام رسیدن به سرعت سریع با داشتن 26 آمار برای فصل ، در کشور رتبه اول را دارد. تولان آنقدرها خوب نیست ، اما توییت هم نمی کنند: آنها با سومین مرحله سریع مسابقه در تاریخ 24 ام وارد بازی می شوند.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: شنبه ساعت 12 ظهر ET
  • جایی که: میدان بنسون در ورزشگاه اولمان – نیواورلئان ، لوئیزیانا
  • تلویزیون: ESPN2
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

موج سبز با توجه به آخرین احتمال فوتبال کالج ، یک امتیاز 3 امتیازی در برابر شوالیه های سیاه است.

Betters در مقابل Green Wave کمی حرکت کرد ، زیرا بازی با Green Wave به عنوان موردعلاقه 5.5 امتیاز افتتاح شد.

بالا / پایین: -111

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

تولان در تمام بازی هایی که در شش سال گذشته برابر Army West Point انجام داده است برنده شده است.

  • 5 اکتبر 2019 – تولان 42 در برابر Army West Point 33
  • 23 سپتامبر 2017 – Tulane 21 برابر Army West Point 17
  • 14 نوامبر 2015 – تولان 34 در برابر Army West Point 31[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر