تماشا کنید: Auburn QB Bo Nix با فرار جادویی از A&M تگزاس ، یک ضربه محکم را به ثمر می رساند


گتی ایماژ

Auburn قصد دارد امروز شنبه بعدازظهر در The Plains A & M شماره 5 Texas را ناراحت کند و احتمال پلی آف در کالج Aggies ‘را از بین ببرد. او به لطف یکی از وحشیانه ترین اجراهایی که خواهید دید ، خود را در نبردی از نیمه می بیند.

اوبرن در پایان نیمه اول 7-3 بود و با حمله بی امان Aggies پراکنده شد. اما پس از آنكه آگیس گل كوتاهی از زمین را از دست داد ، مهاجم تیم Tiger Bo Knicks تیم خود را به سمت زمین 5 متری تگزاس هدایت كرد. هنگامی که او به سمت چپ پرواز کرد و به منطقه انتهایی فرو رفت ، برای نیککس به نظر می رسید که نیک در مقابل خط دفاعی انبوه آگی – تحت فشار قرار گرفته به خط 20 حیاطی – تحت فشار قرار گرفته است.

نگاهی به نیکس بیندازید که بهترین برداشت را از جانی مانزیل می کند.

علی رغم دویدن پر شور ، Nix در طول روز با مشکلاتی روبرو شد. او در آغاز کوارتر دوم اجاق گاز الی را که کاملاً باز شده بود پایین آورد تا ارتباط بازی با آن ارتباط داشته باشد. آندرس کارلسون یک گل در زمین زد تا یک رانندگی 12 بازی ، 71 حیاط را محدود کند و اوبرن را سوار کند.
منبع: pencil-news.ir

حتما بخوانید:
برندگان هفته شگفت انگیز فوتبال 13: Cam Akers به ​​یک نقش بالقوه برنده تبدیل می شود
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme