[ad_1]

gettyimages-1229703251-cropped.jpg
عکس از هانا فاسلین / تصاویر گتی

پوردو در نیمه اول با کسری 11 امتیازی جمع شد و جمعه شب قبل از اینکه مکالمه جنجالی بازی بالقوه را نابود کند ، در اواخر کوارتر چهارم منجر به هدایت مینه سوتا شد. در پایان ، این احتمالاً برای سازندگان دیگ بخار یک پیروزی تمام خواهد کرد ، زیرا گوفر در نمایشگاه Big Ten West با پیروزی 34-31 به میدان رفت.

این بازی برای تولیدکنندگان دیگ بخار درست در کمتر از یک دقیقه پس از ورود به خط 20 حیاط مینه سوتا در حالیکه با سه امتیاز عقب بود ، برای اولین بار ارائه شد. جک پلامر ، بازیکن خط حمله پوردو ، یک ضربه عالی را در گوشه منطقه انتهایی که از انتهای تنگ پین دورهام مستقر شده بود ، زد. یک کارمند که در عکس تلویزیونی دیده می شود ، علامت زدن را نشان می دهد ، اما یک کارمند دیگر چیز دیگری را مشاهده می کند.

دورهام به دلیل دخالت توهین آمیز در هنگام عبور هو شد – هرچند که هیچ تماس قابل مشاهده ای در پخش مستقیم وجود نداشت – و صفحه لمسی از صفحه حذف شد. پلامر در بازی بعدی یک امتیاز به ثمر رساند تا نتیجه را مهر و موم کند و مینه سوتا با یک پیروزی به 2-3 نتیجه رسید ، در حالی که پوردو به 2-2 سقوط کرد.

مربی پوردو ، جف بروم ، از درخواست اخلال در پاس ، بلافاصله ظاهراً در حاشیه ، نارضایتی خود را نشان داد و پس از بازی فاش کرد که مقامات توضیح درستی به او نداده اند.

“من توضیح خوبی نگرفتم. حدس شما به خوبی من است.” گفت بروم.

فینال بحث برانگیز شب بزرگی را برای جنایت پوردو انجام داد ، که از 492-394 مینه سوتا پیشی گرفت. پلامر 35 بار از 42 پاس را برای 367 ​​یارد و سه لمس انجام داد. تنها رهگیری وی در بازی پس از لمس حذف شده حذف شده است.

گیرنده ستاره Rondale Moore اولین فصل خود را برای سازندگان دیگ بخار ساخت و با 15 پذیرایی برای 116 یارد به پایان رسید ، بعلاوه در سه اجرا برای 20 یارد و یک مرحله پایین اضافه شد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر