تماشا کنید: پوردو می بیند که یک برنده بالقوه بازی TD تماس جنجالی برای مداخله در باخت به مینه سوتا را رد می کند


عکس از هانا فاسلین / تصاویر گتی

پوردو در نیمه اول با کسری 11 امتیازی جمع شد و جمعه شب قبل از اینکه مکالمه جنجالی بازی بالقوه را نابود کند ، در اواخر کوارتر چهارم منجر به هدایت مینه سوتا شد. در پایان ، این احتمالاً برای سازندگان دیگ بخار یک پیروزی تمام خواهد کرد ، زیرا گوفر در نمایشگاه Big Ten West با پیروزی 34-31 به میدان رفت.

این بازی برای تولیدکنندگان دیگ بخار درست در کمتر از یک دقیقه پس از ورود به خط 20 حیاط مینه سوتا در حالیکه با سه امتیاز عقب بود ، برای اولین بار ارائه شد. جک پلامر ، بازیکن خط حمله پوردو ، یک ضربه عالی را در گوشه منطقه انتهایی که از انتهای تنگ پین دورهام مستقر شده بود ، زد. یک کارمند که در عکس تلویزیونی دیده می شود ، علامت زدن را نشان می دهد ، اما یک کارمند دیگر چیز دیگری را مشاهده می کند.

دورهام به دلیل دخالت توهین آمیز در هنگام عبور هو شد – هرچند که هیچ تماس قابل مشاهده ای در پخش مستقیم وجود نداشت – و صفحه لمسی از صفحه حذف شد. پلامر در بازی بعدی یک امتیاز به ثمر رساند تا نتیجه را مهر و موم کند و مینه سوتا با یک پیروزی به 2-3 نتیجه رسید ، در حالی که پوردو به 2-2 سقوط کرد.

مربی پوردو ، جف بروم ، از درخواست اخلال در پاس ، بلافاصله ظاهراً در حاشیه ، نارضایتی خود را نشان داد و پس از بازی فاش کرد که مقامات توضیح درستی به او نداده اند.

حتما بخوانید:
ردیابی آژانس های NBA رایگان در سال 2020: پلیکان بازنویسی Brandon Ingram ؛ بوگدان بوگدانوویچ به هاوکس می پیوندد

“من توضیح خوبی نگرفتم. حدس شما به خوبی من است.” گفت بروم.

فینال بحث برانگیز شب بزرگی را برای جنایت پوردو انجام داد ، که از 492-394 مینه سوتا پیشی گرفت. پلامر 35 بار از 42 پاس را برای 367 ​​یارد و سه لمس انجام داد. تنها رهگیری وی در بازی پس از لمس حذف شده حذف شده است.

گیرنده ستاره Rondale Moore اولین فصل خود را برای سازندگان دیگ بخار ساخت و با 15 پذیرایی برای 116 یارد به پایان رسید ، بعلاوه در سه اجرا برای 20 یارد و یک مرحله پایین اضافه شد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید