تماشا کنید: در حالی که زمان تمام می شود ، تگزاس با پرش دیرهنگام جایگاه دعوت Maui Invitational را بر کارولینای شمالی پیروز می کند


شبکه Longhorn

مت کلمن در روز چهارشنبه در مسابقات قهرمانی Maui Invitation ، شماره 17 تگزاس را به کار خود در کارولینای شمالی به 14 رساند ، و از آرنج راست خود را کشید تا یک پرش را برای 0.1 ثانیه وقت اضافی ساعت تماشا کند. تلاش تار هیلز در یک زمین کامل و یک سیگنال قبل از اینکه زنگ اخبار مالکیت بعدی شکست بخورد و Longhorns با نتیجه 69-67 پیروز شود ، با دومین پیروزی دو امتیازی خود در سه بازی ، این مسابقه را بست.

ضربه بعد از شروع آهسته به خوبی یک ضربه خوب برای روز کلمن بود. او در نیمه دوم 14 امتیاز از 22 امتیاز برتر خود را بدست آورد در حالی که تگزاس پیش افتاده بود و سعی داشت از نیمه دوم UNC جلوگیری کند.

لانگ هورن ها در اولین دور مسابقه Maui Invitational روز دوشنبه از کنار دیویدسون عبور کردند ، اما روز سه شنبه با شوت های 22 امتیازی ایندیانا بخار گرفتند. آنها در نیمه اول با چهار امتیاز نسبت به UNC پیش افتادند تا اینکه تیم ها در نیمه دوم موقعیت های برتر را معامله کنند. لی لی بلک ، مهاجم تار هیلز ، یک جفت پرتاب آزاد را ناکام گذاشت تا در حالی که 26 ثانیه مانده بود قبل از اینکه کلمن به کار خود بپردازد ، 67 را به تساوی بکشاند و خودش آن را برد.

تگزاس با پیروزی به 4-0 عالی فصل رفت و در 29 ژانویه 2019 ، زمانی که در خانه خود با نتیجه 73-63 کانزاس را شکست داد ، اولین پیروزی خود را مقابل حریف در 15 تیم برتر کسب کرد. این برد بیشتر باعث تایید باشگاه شاکا اسمارت به عنوان یک برنده واقعی در هفته اول فصل دانشگاه شد ، با رونق Maui مطمئنا آنها را در ادامه بازی بدون اطمینان منجنیق کرد.

حتما بخوانید:
هدرز موتور B3 (پراید قدیم) - سام تیونینگ

در مورد کارولینای شمالی ، بسیاری از چیزهای مثبت وجود دارد که باید از آنها دور شود. روز سه شنبه ، وی برای صعود به بازی عنوان قهرمانی ، از یک تیم با استعداد از استنفورد پیروز شد و در حالی که باشگاه روی ویلیامز کوتاه آمد ، گاریسون بروکس در مقابل حیاط با استعداد UT نبردی خیره کننده انجام داد و 18 امتیاز و هفت تخته را از دست داد. UNC با شماره 3 در آیووا در عرشه سه شنبه هفته آینده در جاده ، یک جاده دشوار برای گزاف گویی دارد و به دنبال آن یک دادگاه بی طرف با شماره 23 ، اوهایو برگزار می شود.
منبع: pencil-news.ir