تماشا کنید: بازیکن خط دبیرستان آریزونا پاس معکوس دو امتیازی دیوانه وار را تکمیل کرد


گتی ایماژ

روز پنجشنبه ، یک تیم دبیرستانی یک ترفند تبدیل دو امتیازی را اجرا کرد که برای دیدن آن باید ببینید. کای میلنر ، مهاجم دبیرستان هیگلی (گیلبرت ، آریزونا) هواپیمای تقلبی را سوار شد ، سپس انگار توپ را پاس می داد اما در عوض کاملاً چرخید و تصمیم گرفت توپ را به عقب و بالای سرش پرتاب کند بدون اینکه بتواند گیرنده های خود را ببیند. .

با پرتاب توپ مانند دسته گل عروسی ، او به سمت گیرنده خود که در منطقه انتهایی بود حرکت کرد. خوشبختانه این تخلف ، تیم گل زد و گل زد.

این بازی دفاع دفاعی حریف را آماده نبود و خوشبختانه شوالیه ها ، آنها بازیکنی دقیقاً همان جایی که به آنها احتیاج داشتند در منطقه پایان داشتند و هیچ مدافعی برای شکستن پاس نداشتند.

ترفند دیوانه وار در Chilly Bowl را ببینید:

در اینجا نگاهی دیگر به آنچه تیم به عنوان “Dipsy Do for 2” می نامد ، است.

این حذف بدون دردسر ، پاتریک مومس ، مهاجم کانزاس سیتی را بدون هیچ خجالتی روبرو می کند.

میلنر ، که در بازی MVP برای Chilly Bowl در سال 2020 برنده شد ، در آوریل اعلام کرد که متعهد به بازی فوتبال در Cal است.

وی نوشت: “من می خواهم خدا را به خاطر نعمت بودن در این موقعیت شكر كنم. من همچنین می خواهم از خانواده ، دوستان ، هم تیمی ها ، معلمان و مربیان برای همه حمایتهایی كه در طول سالهای گذشته انجام داده اند تشكر كنم. من بسیار خوشحالم كه تعهد خود را به دانشگاه كالیفرنیا ، بركلی اعلام كردم ! “
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>