تماشا کنید: ایالت اوکلاهما برای از بین بردن تگزاس تک از داخل تعجب کرد

[ad_1]

screen-shot-2020-11-28-at-1-42-16-pm.png
روباه

ضربات بیرون به ندرت م workثر است ، اما به ندرت روی تیمی که آنها را اجرا می کند کاملاً تأثیر می گذارد. متأسفانه برای Texas Tech ، وی قربانی احتمال وقوع 1٪ شد. سرخ پوشان در سه ماهه سوم بازی شنبه که می خواستند ضربه ایستگاهی را غافلگیر کنند ، می خواستند از امتیاز سه برتری نسبت به شماره 23 ایالت اوکلاهما بهره ببرند. نتیجه … عالی نبود … حداقل برای Tech.

با کاهش 24-21 ، جیسون تیلور دوم از اوکلاهما شگفتی را تمیز بیرون کشید و حتی در مسیر 48 متری که کابوی ها را به بالای 38-24 رساند ، دیگر تحت تأثیر قرار نگرفت. در اینجا نگاهی به نحوه خراب شدن آن است:

سرزنش Texas Texas به دلیل تلاش برای دفاع در هنگام دفاع سخت است. این یک بازی رفت و برگشت بود ، اگرچه Red Raiders خارجی های بزرگی در جاده بودند. سرقت مالکیت پس از گرفتن اریک Ezukanma زمان خوبی است تا سعی کنید بازی را به نفع خود رقم بزنید.

نه – و در واقع خلاف جهت آن بود – اما توجیه آن به خصوص برای 3-5 تیم بد نبود. او به عنوان یک موضوع موقعیتی تهاجمی تر از مربی مت ولز ، وفادار ماند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit