تماشا: تولسا پس از وقت اضافه و شش ثانیه تولان را شکست می دهد و سلام مری بازی را به OT می فرستد


گتی ایماژ

تولسا به لطف چندین بازی باورنکردنی که “طوفان طلایی” را از بی نظمی نجات داد ، روز اول پنجشنبه تولان را در وقت اضافه دو شکست داد.

موج سبز در پنج بازی تاچ داون را لمس کرد تا در کوارتر چهارم با نتیجه 1:38 21-14 رشد کند. Tulsa موفق شد یک رانندگی مناسب و معقول از خود بدست آورد ، اما خود را در خط 37 متری حریفان گیر کرد و تنها شش ثانیه مانده بود تا بازی را متوقف کند. در آخرین بازی آیین نامه ، مدافع خط سوم دیوید برین عقب رفت ، به سمت راست غلت زد و توپ هیل مری را به منطقه پایان انداخت. اگرچه تعداد زیادی بازیکن در این منطقه حضور داشتند ، JC Santana با رسیدن به ساعت 0:00 بازی خود را به پایان رساند و بازی شگفت انگیز را به پایان رساند.

هر دو طرف به وقت اضافه رفتند و اهداف زمینی را معامله کردند تا کار 24-24 تمام شود و اولین دوره وقت اضافه به پایان برسد. به نظر می رسید یک شب به طور بالقوه طولانی برای دو جنایتی که بنظر می رسید بدون بنزین آنها تمام شده است.

وقتی وقت اضافه دوم آغاز شد ، تولان توپ را در فاصله 22 یاردی از خط 3 متری تولسا به ثمر رساند و به دنبال اولین نتیجه دوره جدید بود. با این حال ، زاوین کالینز خط دفاعی نه تنها با رهگیری ، بلکه با بازگشت 96 متری به قهرمان طوفان طلایی تبدیل شد تا پیروزی خیره کننده تیمش را مهر و موم کند.

حتما بخوانید:
خرید عمده لباس بچگانه مستقیم از تولیدی و واردکننده

تولسا پنجشنبه شب وارد این بازی شد ، در این مسابقات در رده 25 کشور قرار گرفت و چهار مسابقه را پشت سر گذاشت که به 5 بازی افزایش یافت ، به لطف بازی های باورنکردنی در هر دو طرف توپ در لحظه های کلاچ.
منبع: pencil-news.ir