[ad_1]

gettyimages-1229832119.jpg
گتی ایماژ

همه سیاه پوستان نیوزیلند در طول بازی مقدماتی خود با هاکا ، یک رقص تشریفاتی جنگ مائوری ، وقت گذاشتند تا به دیگو مارادونا فقید قبل از بازی سه تیم مقابل آرژانتین در روز شنبه ادای احترام کنند. مارادونا روز چهارشنبه در اثر حمله گرما در سن 60 سالگی درگذشت.

کاپیتان تیم سام کین قبل از شروع بازی پیراهن تیم راگبی نیوزلند را در زمین پوشید. در پشت شماره 10 به نام مارادونا قرار داشت. بازیکنان آرژانتین به طور ایستا ایستاده بودند ، دست در دست یکدیگر ، در حالی که All Blacks هک را انجام داد ، اما برخی از بازیکنان با تشخیص ژستی که حریفان انجام دادند ، سر تکان دادند.

این همان جایی بود که شیرینی های بین دو کشور آغاز و پایان یافت ، زیرا همه سیاه پوستان کاملاً او را با پیروزی 38 بر صفر به تیم آرژانتین بردند تا تنها با یک بازی دیگر کنترل جام ملت های سه گانه را بدست آورد. او از دست دادن دو بازی برای نیوزیلند معکوس شد و مانع از شکست 3 بازی متوالی این کشور برای بیش از 20 سال شد.

در همین حال ، آرژانتین تنها در عرض چند هفته از پیروزی مقابل All Blacks حذف شد و در واقع تلاش می کرد تلاش های خود را تکرار کند که منجر به پیروزی 25-15 برابر نیوزیلند شد. آنها در جدول رده بندی سه ملل پنج امتیاز از نیوزیلند عقب هستند و نه تنها باید پیروز شوند ، بلکه با یک امتیاز جایزه – به معنای نتیجه چهار تلاش یا بیشتر – در آخرین مسابقه خود مقابل استرالیا یک پیروزی را تضمین می کنند.

به نقل از آسوشیتدپرس ، ماریو لدسما ، سرمربی آرژانتین ، گفت: “ما تلاش زیادی برای آمدن به اینجا و فداکاری های فراوان انجام دادیم تا در نهایت به راهی که شایسته ما است برسیم.” “ما به آنجا خواهیم رفت و سعی خواهیم کرد یک بازی عالی بسازیم.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر