[ad_1]

شیرهای دیترویت در مقابل Green Bay Packers
گتی ایماژ

NFL در برنامه هفته 14 خود تغییر جزئی ایجاد می کند. در ساعت 16:25 بعد از ظهر آغاز خواهد شد. این بازی از FOX پخش خواهد شد.

این بازی در هفته چهاردهم در اواخر بعد از ظهر به پنج مسابقه دیگر می پیوندد. ایندیاناپولیس کلتس در لاس وگاس ریدرز و جت نیویورک در سیاتل سیهاوکس از ساعت 4:05 بعد از ظهر ET آغاز می شود و هر یک به صورت محلی در شرکت تابعه پخش می شود. CBS در همین حال ، Atlanta Falcons in Los Angeles Chargers ، New Orleans Saints in Philadelphia Eagles و تیم فوتبال واشنگتن در San Francisco 49ers به ​​جمع Packers-Lions خواهند پیوست ، از ساعت 16:25 بعد از ظهر شروع می شود و در زیرمجموعه محلی FOX پخش می شود.

این آخرین سری از این دو رقیب از NFC North خواهد بود ، و اولین بازی آنها در هفته 2 بازگشت. آرون راجرز و پکرز پس از کسب یک کسری 14-3 پس از سه ماهه اول ، موفق شدند یک پیروزی قاطعانه برابر دیترویت در لامبو فیلد به دست آورند ، برای برنده شدن 42-21. آرون جونز با داشتن 236 یارد از درگیری و در مجموع سه تاچ داون ، عامل بزرگی در این پیروزی بود.

اخیراً ، Packers در هفته 12 بر شیکاگو خرس پیروز شد و در حال حاضر با امتیاز 8-3 در صندلی راننده NFC North است. در همین حال ، شیرها در آن طرف طیف قرار دارند. دیترویت پس از باخت 41-25 برابری تیم مقابل هوستون تگزاس در روز شکرگذاری ، از اخراج سرمربی مت پاتریشیا و مدیرعامل باب کوین داغ است.

قبل از این سر انعطاف پذیر ، در هفته سیزدهم ، گرین بی در لامبو معطل می شود تا با عقاب های فیلادلفیا روبرو شود ، در حالی که شیرها به سرپرستی مربی موقت دارل بول برای تحویل خرس ها به شیکاگو سفر می کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر