تسلط و رهبری استیون کاری می تواند سلسله سلحشوران را با کلی تامپسون دوباره نجات دهد


شوت از لبه عقب برگشت. جمعیت ساکت شدند. چند ثانیه بعد ، تورنتو رپتورز اولین قهرمانی خود در NBA را جشن گرفت. در آن زمان می دانستیم که این آخرین بازی او در اوراکل آرنا است ، اما هیچ یک از ما نمی توانستیم پیش بینی کنیم که آخرین 3 امتیاز از دست رفته استیون کاری آخرین تلاش 18 ماهه اعتصاب وی باشد.

حتی بدبینانه ترین ذهن ها انتظار داشتند که گلدن استیت واریورز فصل گذشته حداقل برای حضور در پلی آف بدون کوین دورانت و کلی تامپسون که در فینال ها دچار آسیب دیدگی در تغییر شغل شده بودند ، رقابت کند. در عوض ، فقط در چهارمین بازی فصل ، معادل 260 پوند آرون باینس برای دست چپ کاری کاری بیش از حد بود و در چهار ماه MVP دو بار را به حاشیه فرستاد. کاری بازگشت پیروزمندانه خود را در ماه مارس انجام داد ، در حالی که جنگجویان از مرحله پلی آف دور بودند اما فصل او دوباره خفه شد – این بار توسط یک ویروس خطرناک ، بی رحم ، بی نهایت خطرناک تر از خساراتی که به نظر می رسید در رختکن طلایی ایالت .

سرانجام ، ناامیدی به امید تبدیل شد. مزخرفات و مزخرفات قرعه کشی Warriors موفق به کسب شماره 2 در پیش نویس شد. انتخابی که معلوم شد یک فرد بزرگ جیمز ویزمن است ، همراه با بازگشت سالم کاری و تامپسون ، دریموند گرین سرحال و اندرو ویگینز تغییر مسیر یافته به معنای بازگشت جنگجویان به عنوان قهرمانی است.

اما ، همانطور که ضرب المثل قدیمی معروف به جان لنون به ما یادآوری می کند ، “زندگی همان اتفاقی است که برای شما می افتد در حالی که مشغول انجام برنامه های دیگر هستید.” این احساس پس از اینکه ما با وحشت سال 2020 روبرو شدیم باید در روان ما ریشه دواند ، اما این نشانگر مقاومت انسان است که ما دائماً اجازه می دهیم خوش بینی نسبت به ناامیدی پیروز شود.

بنابراین ، با یک قدم ناجور تامپسون در جریان بازی وانت خارج از فصل در جنوب کالیفرنیا ، احیای بالقوه Warriors به ​​یک ماموریت نجات تبدیل شد. خبر پارگی تاندون راست آشیل تامپسون – پس از یک فصل از دست دادن در اثر پارگی ACL – ساقه ای است که بیشتر از نگرانی برای آینده بسکتبال این حق رای ، همدردی با تامپسون را برانگیخته است. روز پنجشنبه ، در طی یک کنفرانس مطبوعاتی که قرار بود یک جشن جشن ستاره های آینده Warriors باشد ، مدیر کل باب مایرز 15 دقیقه اول را صرف کرد ، کلمات کلیدی را برای جمع آوری ویرانی آخرین آسیب تامپسون به کار برد.

مایرز گفت: “در شغل من ، این تماس های تلفنی است که رنگ از چهره شما کمرنگ می شود.”

“اینطور نیست که ما نتوانیم از پس این کارها برآییم. ما این کار را می کنیم و خواهیم کرد و خواهیم کرد … اما آنچه بیشتر از همه به درد ما می خورد ، وقت گذاشتن برای کارمان ، فداکاری هایی است که برای انجام کاری انجام می دهیم و انجام چه کاری [Klay] درست. و برای او اکنون او نمی تواند بسکتبال بازی کند ، این درد است. این دردی است که ما برای او احساس می کنیم وقتی که او از اولین روزی که کلی 9 سال پیش در آنجا حضور داشته است یا به همان اندازه که سالها قبل بوده اینجا بوده است. “

با غیرمنصفانه ترین رفتارها ، اینجا Warriors است ، در مکانی تقریباً مشابه قبل از فصل گذشته. تامپسون نیست هیچ دورانتی وجود ندارد. هیچ رهبر باسابقه ای مانند آندره ایگودالا و شان لیوینگستون وجود ندارد. فقط آرزو برای آنچه ممکن است باشد ، و سردرگمی درباره مورد بعدی.

حتما بخوانید:
خط شانس فوتبال یکشنبه شب: بسته بندی ها در مقابل خرس ها ، پیش بینی های متخصص NFL که 40-9 است

مایرز گفت: “ما خود را با حفره ای از موقعیت یافتیم که نمی توانیم افراد بهتری نسبت به کلی تامپسون برای پر کردن آن پیدا کنیم.” “بنابراین اکنون ما در حال نوشتن هیئت مدیره خود هستیم و یک فضای خالی در موقعیت دو نگهبان داریم.”

بنابراین یک بار دیگر ، سرنوشت فصل و شاید پنجره قهرمانی جنگجویان کاملاً بر دوش استفان کاری قرار دارد.

قبل از مصدومیت کاری سال گذشته ، ما فکر می کردیم که آیا سرمربی استیو کر تخلف را بر اساس حرکت توپ تغییر می دهد تا در غیاب تامپسون و دورانت گزینه های بیشتری برای فوق ستاره خود ایجاد کند. این امر در زمان محدودی كه كوری در زمین بود به دلیل حضور D’Angelo Russell ، یك گارد سلطه گر توپ كه مهارت های او در خارج از توپ هرگز به ذائقه رزمندگان نرسید ، دشوار به نظر می رسید. در غیاب راسل ، کاری قبلاً توسط ویگینز و کلی اوبری ، دو بال ورزشی ، قادر به حمل حریفان با بریدگی است و اگر سازمان ها بتوانند به طور مداوم 3 امتیاز را در یک کلیپ خوب فرو ببرند ، سازمان را خوشحال می کند.

همانطور که در حال حاضر ساخته شده است ، Warriors یک دستیار ثانویه توپ در پشت ندارد. این افتخارات نصیب گرین می شود ، تیمی که در پنج فصل گذشته تیم را در پاس گل بازی هدایت کرده است. بنابراین پیش بینی جرمی که کاری در آن پاس های انتخابی و دریبل بیشتری داشته باشد کار دشواری نیست ، حتی اگر کر در گذشته نخواسته است تخلف خود را تکرار کند.

مهم نیست که چطور این اتفاق می افتد ، کاری باید در یک فصل هیولایی چرخش کند تا جنگجویان در کنفرانس غرب شرکت کنند. علاوه بر ستاره های زیبای لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز در راس ، حداقل 9 رقیب قانونی دیگر برای حضور در مرحله پلی آف وجود دارد که شاید 10 نفر بستگی به نحوه ادامه راکت های هوستون داشته باشند.

اما اگر یک بازیکن قادر به چنین انفجاری باشد – و آماده باشد – این کاری است.

آخرین باری که کاری بی مهار بود ، در فصل 16-2015 ، هنگامی که از فداکاری هایی که با استقبال دورانت همراه بود ، آزاد بود ، کاری با یکی از بهترین فصل های تاریخ NBA به لیگ حمله کرد – 30.1 امتیاز ، 6.7 کمک ، 5.4 ریباند و 2.1 سرقت در هر بازی در 50/45/90 بخش با پوچ 5.1 3 امتیاز در هر بازی. این امر باعث شد وی اولین انتخاب MVP یکپارچه در تاریخ NBA را به دست آورد و شاید لازم باشد که این محصول را در این فصل نزدیک کند تا جنگجویان در پلی آف شانس داشته باشند.

حتما بخوانید:
جدول رده بندی فوتبال کالج: شمال غربی حرکت بزرگی انجام می دهد ، ایندیانا وارد CBS Sports 127 Top 10 می شود

همه افراد در NBA خود را با این فصل عجیب عجیب و غریب تطبیق می دهند و هیچ کس نمی داند که چگونه پیشرفت خواهد کرد. بعضی از تیم ها از مرحله پلی آف به سرعت دور می زنند ، در حالی که بعضی دیگر مانند Warriors 9 ماه با بازی در NBA فاصله دارند. کاری دقیقاً 5 بازی – 139 دقیقه – در 18 ماه انجام داده است. می توانید بگویید که او استراحت خواهد کرد – کاری همیشه شکل خارق العاده ای دارد – اما این احمقانه است اگر فکر کنیم که برای شروع فصل زنگ زدگی قابل توجهی وجود ندارد. با شرایط Warriors به ​​همان شکلی که هست ، یک شروع سنگین می تواند به معنای پرش از فصل باشد.

اگرچه بستن کتاب Warriors زودرس است ، اما این احتمال وجود دارد که آنها در دوران کاری کاری به فینال باز نگردند. تامپسون پس از دو سال غیبت از ACL پاره و آشیل پاره برمی گردد. او ممکن است تنها بازیکن در تاریخ بزرگ ورزشی باشد علاوه بر این ، پسر عموهای جنگجو سابق DeMarcus به هر دو این جراحات رنج می برند. مدت ها بود که نگرانی وجود داشت که عملکرد گرین با افزایش سن به سرعت خراب شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که ویگینز و / یا اوبری هرگز توانایی بالقوه استعداد طبیعی خود را برآورده کنند. از این گذشته ، ویزمن ممکن است همان چیزی باشد که برخی از ارزیابان پروژه درباره آن هشدار داده اند – حسن حسن سفید. تیمبرولوز می تواند فصل آینده به طرز شگفت انگیزی خوب باشد و ارزش انتخاب دفاعی خود را – بهترین سرمایه Warriors – خرد کند. و اگر کاری آسیب دید ، خوب … حتی اجازه ندهیم به آنجا برویم.

بدیهی است که این بدترین حالت است ، اما پس از یک و نیم سال گذشته طبیعی است که جنگجویان انتظار یک فاجعه را داشته باشند. و این چالش است. در آنجاست که داشتن رهبری مانند کاری ، چه در داخل و خارج از زمین ، می تواند همه چیز را تغییر دهد. اگر کاری بتواند جنگجویان را در درگیری حفظ کند ، گلدن استیت می تواند به عنوان مقصد بالقوه ستاره ناراضی بعدی باقی بماند ، در آن زمان مایرز و دفتر جلو می توانند تمام دارایی های مورد نیاز برای تقویت لیست را هنگام بازگشت تامپسون به کار گیرند. سپس به گفتگو درباره Warriors به ​​عنوان مدعی کسب عنوان در تابستان سال آینده باز خواهیم گشت.

این یک کار دشوار است ، اما کاری در کار 11 ساله خود ثابت کرده است که اخلاق و اشتیاق کاری عفونی او می تواند باعث الهام و پرورش هم تیمی هایش شود.

مایرز روز پنجشنبه گفت: “چالش در این زمان ها این است که وقتی پارچه شما آزمایش می شود کنار هم بمانید.” “پارچه ما سال گذشته آزمایش شد. مردم آن را نمی دانند ، رکورد ما 15-50 بود ، اما ما به عنوان یک سازمان شکستیم. ما تکان نخوردیم. ما سرزنش مردم را شروع نکردیم. و انجام این کار در این عصر سخت است. “
منبع: pencil-news.ir