[ad_1]

rgiii.png
گتی ایماژ

در کوارتر چهارم بازی نادر چهارشنبه تا چهارشنبه خود با پیتسبورگ استیلرز که سرانجام هفته 12 را در رختخواب قرار داد ، راونز تغییری در بازیکن خط حمله ایجاد کرد. پس از آنکه رابرت گریفین سوم از ناحیه تاندون آسیب دید ، بالتیمور کلیدهای نقض تریس ماکسورلی را در ساعت 7:21 دقیقه در کوارتر چهارم چرخاند. به نظر می رسید که گریفین در اوایل بازی همسترینگ را کشیده است ، اما در ابتدا هنوز یک بازی وجود دارد. با این حال ، پس از جایگزینی توسط McSorley ، مهاجم سابق دور اول در سمت چپ با یخ در پای چپ خود در این منطقه از عضله همسترینگ مشاهده شد.

اگرچه ممکن است آسیب دیدگی همان چیزی باشد که روز گریفین به پایان رسید ، اما او به ویژه در هوا موثر نبود. او فقط با 33 یارد و یک رهگیری کار را به پایان رساند که در سه ماهه اول از گوشه استیلرز جو هادن به منطقه نهایی رسید. او با نفوذترین دونده بود ، در مجموع 68 یارد در زمین و 9.7 یارد در هر بار حمل.

در مورد مک سورلی ، او در برابر آن دفاع قدرتمند در پیتسبورگ تحت فشار قرار گرفت و یکی از پنج تلاش خود را برای عبور از رانندگی هفت حیاط اولیه خود انجام داد. با این حال ، دومی او بسیار کارآمدتر بود و با پاس 70 متری از مارکیز براون ، بالتیمور را با کمتر از سه دقیقه در هر بازی در پنج امتیاز کسب کرد.

این بازیکن 25 ساله یک انتخاب سابق شش دوره برای Ravens در سال 2019 در خارج از ایالت پن است. برای شیرهای نیتنی ، مک سورلی رکورد های مدارس را در عبور از حیاط ها ، عبور از تاچ داون ها ، تاشوند های تند و پیروزها شکست.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر