[ad_1]

آزمایش راسل وستبروک با راکتز به پایان رسید ، که چهارشنبه در ازای جان وال و انتخاب دور دفاعی وستبروک با واشنگتن ویزاردز معامله کرد. این برای جیمز هاردن به چه معناست؟ یک فهرست سریع ، افول پی در پی ستاره های هاردن در هوستون را نشان می دهد. دو فصل پیش ، او کریس پل را داشت. فصل گذشته وستبروک بود. او در حال حاضر وال را دارد که از آشیل پاره بیرون آمده و تقریباً دو سال تقویمی در یک بازی NBA بازی نکرده است.

در نگاه اول ، به نظر می رسد نشانه ای واضح است که تجارت احتمالی با Hard اجتناب ناپذیر است. راکت ها قبلاً از رابرت کاوینگتون برای جفت دور اول بلیزرها (اولین مسابقه شماره 16 امسال ، ایسایا استوارت) خارج شده اند و از طریق معامله دیواری ، گزینه دفاعی دیگر را از دور اول از واشنگتن دریافت می کنند. به نظر می رسد بازیابی در حال انجام است.

یا آن؟

بدیهی است که ما حرفی از اردوگاه هوستون بیرون نخواهیم آورد. همه اینها یک بازی اهرمی است و به نظر می رسد هرچه آنها ناامیدتر با Harden تجارت کنند ، پیشنهادات بهتری می گیرند. مسئله این است که آنها واقعاً ناامید نیستند. برخلاف اکثر ستاره های بزرگ که شروع به تقاضای معاملات می کنند ، هاردن سال پیاده روی نیست. او دو سال از قراردادش به اضافه گزینه بازیکن باقی مانده است ، به این معنی که راکت ها بلافاصله خطر از دست دادن او را ندارند.

آیا آنها واقعاً می توانند متقاعد شوند که وال و هاردن می توانند بهتر از وستبروک و هاردن ترکیب شوند؟ مطمئناً امیدوارم که نباشد. مانند وستبروک ، وال یک شوتر بد است که کاملاً هیچ تجربه بازی با توپ را ندارد و ظاهراً تمایلی به این کار ندارد. در حقیقت ، این تجزیه و تحلیل توسط Zach Lowe از ESPN در نوامبر 2018 ، درست دو ماه قبل از آخرین باری که بازی وال را دیدیم ، تصویری شگفت آور و تاریک از چشم اندازهای وال برای بازی نکردن را ترسیم می کند:

هرگز به یک تهدید 3 نقطه ای تبدیل نشد. سرعت آن – چیزی که دیوار را خاص می کند – فقط اینجا و آنجا نمایان می شود. فصل گذشته ، فقط دیرک نوویتسکی و دمارکوس کوزینز درصد بیشتری از وقت دادگاه را از دیوار ، ایستاده یا راه رفتن صرف داده های ردیابی طیف دوم کردند – آماری که زنگ خطر را در سراسر لیگ و جادوگران به صدا در می آورد

هرگز فراموش نکردم که این را بخوانم. این آمار هرگز با آزمایش چشم رتبه بندی نشده است. چند دقیقه از فیلم وال را تماشا کنید و یک فرد واقعاً سرعتی را خواهید دید که به دلایلی دوست دارد آرام آرام بازی کند و اگر توپ را در اختیار نداشته باشد ، یک تندیس است. و اکنون این سرعت – همانطور که لو ، زمانی بزرگترین دارایی او بود – احتمالاً پس از جراحی آشیل به طور جدی به خطر افتاده است؟ و او نمی تواند با مردی در هاردن که بیش از هر چیز به تیراندازی به اطرافش احتیاج دارد شلیک کند؟

اگر می خواهید این دوره هاردن در هوستون ادامه داشته باشد ، می توانید سعی کنید وال را کمی بیشتر شبیه کریس پل نسبت به وستبروک یا حداقل قبل از مصدومیت خود بدانید ، زیرا او طبقه متوسط ​​را مطالعه می کند و می تواند بیشتر کمی 30 درصد از قوس را منحرف کنید. اما این دامنه است.

حقیقت ساده این است که وال مدتها نزدیکترین چیز به یک کلون وستبروک بوده است ، و در واقع او یک بازیکن تقریباً یکسان نامناسب در کنار هاردن با یک قرارداد فلج کننده تقریباً یکسان است. تنها تفاوت قابل توجه این دو در این است که هیوستون هرگز از دور دیگری تیمی غیر از ویزاردز ، که برای متقاعد کردن بردلی بیل برای طولانی ماندن ، انتخاب دور اول وستبروک را دریافت نمی کند. واقعیت این است که راکت ها احتمالاً باید چنین کنند منصرف می شوم برای دور اول انتخاب کنید تا Rus را روی شخص دیگری بارگیری کنید.

موشک ها می توانند هر چیزی را که می خواهند بچرخانند ، اما آنها نمی خواهند با وال و هاردن رقابت کنند. آنها تحت تأثیر بازیابی ، به دست آوردن دارایی در هر زمان و جایی که می توانند ، با منابع محدودی که در اختیار دارند ، تحت تأثیر قرار می گیرند. بدیهی است که هاردن باارزش ترین دارایی است و دشوار است تصور کنید که بازی آخر چیزی غیر از سرانجام پول نقد کردن آن باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر