تاک مک کینلی یک هفته پس از رد شدن توسط Raiders به ​​تیم سوم خود پیوست


USATSI

تک مک کینلی ماه بسیار ثروتمندی را پشت سر گذاشت. پس از رها شدن توسط آتلانتا سوکولز در 11 نوامبر ، انتخاب دور اول توسط Cincinnati Bengals و San Francisco 49ers امضا شد تا اینکه بعد از ورزش ناموفق توسط هر دو باشگاه رها شود. اما با وجود این تمرینات ناموفق ، مک کینلی بعد از آن فرصت دیگری پیدا می کند از او خواسته شد که امتناع کند روز دوشنبه از لیدر Raiders.

مک کینلی با مصدومیت از ناحیه کشاله ران دست و پنجه نرم می کند که او را در این فصل به چهار بازی محدود می کند. بیست و ششمین انتخاب کلی در پیش نویس سال 2017 ، مک کینلی پس از امتناع شاهین ها از انتخاب گزینه برای پنجمین سال ، 20 پوند در این فصل کاهش یافت. سرعت مک کینلی یکی از مواردی بود که او را به اولین دور در سال 2017 تبدیل کرد. وی در مدت زمان 4.59 ثانیه در ترکیب NFL با 40 یارد حرکت کرد. تقسیم 10 یاردی وی قابل احترام 1.6 ثانیه بود.

مک کینلی در طول اردوی آموزشی از طریق وب سایت رسمی شاهین گفت: “این یک تماس بیدار بود.” “این انگیزه بیشتری داشت ، گرسنه ام می کرد. نمی گویم در گذشته گرسنه نبودم ، اما فقط باید آن را ثابت کنم.”

اگرچه او به عنوان یک تازه کار شروع نمی کرد ، اما مک کینلی موفق شد شش کیسه و هفت جنگ باخت را ثبت کند زیرا به شاهین ها کمک کرد تا در پلی آف صعود کنند. او نیمه کاره را در سال 2018 آغاز کرده بود و هفت کیسه و هفت جنگ باخت را ضبط کرد. و اگرچه او در سال 2019 به یک بازیکن تمام وقت تبدیل شد ، مک کینلی در 14 بازی فقط 3.5 کیسه جمع کرد. او قبل از اینکه رد شود ، در این فصل کیف شاهین را آزاد کرد.

حتما بخوانید:
پیش بینی های بازیکنان دوشنبه NFL ، بهترین شرط بندی ها ، انتخابات ، هفته سیزدهم پیش بینی ها: جاش آلن زیر 266.5 یارد می رود

مک کینلی متولد منطقه خلیج Bay ، سعی خواهد کرد به دفاع Raiders بپیوندد ، که در حال حاضر 26 ام در نتیجه ، 28 ام در پاس گل ، 12 ام در ریتم 27 در سومین بازده و 23 ام در بازده است. از منطقه قرمز عدم دفاع مهاجمان به نمایش گذاشته شده در جریان باخت یکشنبه در خانه مقابل سران ، در حالی که لاس وگاس به پاتریک ماهومس اجازه داد پاس کمربند برنده را به تراویس کلسه بدهد در کمتر از 30 ثانیه مانده است. باخت Raiders به ​​ردههای 6-4 و هفتم در مرحله پلی آف AFC سقوط کرد.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید