[ad_1]

Justin-Jefferson-Adam-Thielen.jpg
گتی ایماژ

این گیرنده عریض دقیقاً مطابق تبلیغات است. ما در فصل عادی فقط 11 بازی داریم و به نظر می رسد که چند ستاره در حال ساخت داریم ، از جمله جاستین جفرسون گیرنده وسیع مینه سوتا وایکینگ ها. گلزن سابق LSU امسال 52 گل از 72 گل خود را برای 918 یارد و شش تاچ داون گرفته است. حیاط های دریافتی او در میان همه تازه کارها رتبه اول را دارد و تاچ داون ها در رتبه دوم قرار دارند. جفرسون نیز بلافاصله پس از تحویل به صورتحساب بوفالو در فصل خارج از فصل ، بلافاصله وارد موقعیتی شد كه استفن دیگز آن را باز گذاشت. او نه تنها نقش اصلی Diggs را بازی کرد ، بلکه همچنین با Adam Tylen بازیگر Pro Bowl یک دوتایی پویای جدید ایجاد کرد.

در آخرین قسمت از پادکست CBS Sports ، “همه چیز با پاتریک پیترسون و برایانت مک فادن پوشیده شده است” ، جفرسون درباره چگونگی رسیدن فصل عروس به این مرحله بحث کرد. از فروش این ستاره همچنین پرسیده شد که آیا او و تایلون یک دوتایی پویاتر از Diggs و Tylen ایجاد کرده اند یا خیر و جفرسون از گفتن بله دریغ نکرد.

جفرسون گفت: “اول ، من تازه کار هستم ، اما ذهنیت کهنه کار دارم.” “من فقط سعی می کنم هر بازی را به همان شیوه انجام دهم و فقط سعی می کنم ثابت قدم باشم. احساس می کنم این یکی از سخت ترین کارها است ، به خصوص اینکه تازه کار با ثبات است و این بازی های حیاط را هفته به هفته انجام می دهد. بازی را در اطراف خود پنهان کن – این دیوانه است. آخرین بازی اولین باری بود که یک دزد (در بازتاب) را در یک دقیقه گرم دیدم. فقط با دیدن این ، به من اعتماد به نفس می دهد ، نشان می دهد که دفاع باید واقعاً این کار را انجام دهد برای قفل کردن من. “

جفرسون چهار بازی 100 حیاطی را در 9 شروع ثبت کرده و از آخر بازی کرده است. در طول پیروزی هفته وایکینگ بر کارولینا پانترز ، کرک کاسینز 13 بار جفرسون را به سمت حرفه حرفه ای سوق داد و دو بار در منطقه پایان با او تماس گرفت. در حالی که تاکنون دیگز به طور طبیعی از زندگی حرفه ای براق تری برخوردار است ، سقف جفرسون ممکن است بیشتر باشد. قبل از پیش نویس برای این فصل خارج ، یک هماهنگ کننده / مربی جانشین دفاعی ملی NFL به باکی بروکس از NFcycle گفت که جفرسون یکی از بهترین گیرنده هایی است که او تحصیل کرده است و معتقد است که ممکن است یکی از آنها باشد در این کلاس ایمن است

مربی ناشناس بروکس گفت: “او یکی از بهترین گیرنده هایی است که من در بیش از 40 سال مطالعه کرده ام.” “او می تواند هر کاری انجام دهد و نمی ترسد و می تواند اسلات یا بیرون بازی کند. … او یک بالرین است که بسیار بهتر از آن است که به او اعتبار داده شود. باور کنید.

فعلاً به نظر می رسد حق با این مربی بوده است.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر