تاریخ های مهم خارج از فصل MLB 2020-21: آخرین مهلت بدون حراج ، جلسات زمستانی ، روز افتتاحیه 2021 ، موارد دیگر


برای اولین بار از سال 1988 ، لس آنجلس داجرز قهرمان سری جهانی است. داجرز در شش بازی Tampa Bay Rays را شکست داد و هفتمین قهرمانی تاریخ فرانچایز را به دست آورد. لس آنجلس همچنین عناوینی را در سالهای 1955 ، 1959 ، 1963 ، 1965 ، 1981 و 1988 به دست آورد. با پایان یافتن سری جهانی ، ما رسماً با فصل 21-20-20 روبرو هستیم و برخی از وقایع مهم در گوشه و کنار هستند.

در زیر تاریخ ها و مهلت های مهم هفته ها و ماه های آینده آورده شده است.

28 اکتبر: از ساعت 9:00 بعد از ظهر روز چهارشنبه ، همه بازیکنان واجد شرایط بازیکن آزاد هستند. MLB قبلاً بازیکنان را وادار می کرد که برای یک آژانس رایگان اقدام کنند که این اتلاف وقت بود. اکنون بازیکنان پس از احراز شرایط (به طور مثال شش سال یا بیشتر از زمان خدمت) به طور خودکار بازیکن آزاد می شوند. ذکر این نکته مهم است که بازیکنان آزاد هنوز نمی توانند با تیم های جدید قرارداد امضا کنند. آنها برای این کار باید پنج روز صبر کنند.

30 اکتبر: بیشتر تصمیمات گزینه قرارداد در این تاریخ است. برخی از قراردادها تاریخ دیگری را مشخص می کنند – یانکی ها باید در مورد نسخه باشگاهی زاک بریتون در سال 2022 تصمیم بگیرند ، به عنوان مثال در این فصل خارج از فصل – اما بیشتر آنها باید سه روز پس از سری جهانی انجام شود. گزینه های باشگاه توسط تیم کنترل می شود ، گزینه های بازیکن و برداشت ها توسط بازیکن انجام می شود و گزینه های متقابل بی معنی است. آنها راهی برای انتقال پول به لیست حقوق و دستمزد برای سال آینده هستند.

برخی از راه حل های گزینه ای بدون درز هستند ، مانند Marlins که گزینه باشگاهی 12.5 میلیون دلاری خود را برای Starling Marte انتخاب کرده است. گزینه های قابل توجه گزینه های قرارداد شامل چارلی مورتون (15 میلیون دلار گزینه باشگاهی) ، آنتونی ریزو (14.5 میلیون دلار گزینه باشگاهی) ، برد هند (10 میلیون دلار گزینه باشگاهی) و دلین بتانز (گزینه 14 میلیون دلاری) است. بازیکنان با 6 میلیون دلار).

1 نوامبر: مهلت ارسال تیم ها برای ارائه پیشنهاد مقدماتی خود به نمایندگان آزاد واجد شرایط. پیشنهاد واجد شرایط یک قرارداد یک ساله به ارزش متوسط ​​125 حقوق برتر یا 18.9 میلیون دلار در این فصل است. برای واجد شرایط شدن در پیشنهاد مقدماتی ، این بازیکن باید کل فصل 2020 را در تیم خود سپری کرده باشد و قبلاً هرگز پیشنهاد مقدماتی را دریافت نکرده است. ممکن است پدرها کربی یتس را به عنوان گزینه مقدماتی معرفی کرده باشند ، اما نه Trevor Rosenthal زیرا او وارد معاملات خارج از فصل شده است.

1 نوامبر: یک آژانس رایگان شروع می شود. دوره 5 روزه مذاکره اختصاصی به پایان خواهد رسید و بازیکنان آزاد واقعاً آزاد خواهند بود که با هر تیم مذاکره و امضا کنند. با این حال ، مانند فصل عادی (یا دقیق تر هر فصل منظم قبل از سال 2020) ، آژانس رایگان MLB یک ماراتن است ، نه یک سرعت. ما (احتمالاً) شاهد جابجایی خریدهای روز 1 نخواهیم بود زیرا MLB یک لیگ با حقوق محدود نیست و نمایندگان آزاد آنقدر نگران نیستند که با اتمام فضای درپوش در سرما باقی بمانند. همچنین ، آژانس رایگان ممکن است زمستان امسال کندتر از حد معمول باشد ، زیرا تیم ها منتظر می مانند پیش از تعهد دلار ، پیش بینی قابل قبولی از درآمد خود برای سال 2021 بدست آورند.

2 نوامبر: برگزیدگان نهایی جوایز عمده برای سال 2020 ، هنگام پخش مستقیم شبکه MLB در ساعت 18:00 ET اعلام شدند. این جوایز عبارتند از: مدیر سال ، تازه کار سال ، سای جوان و با ارزش ترین بازیکن. سه نامزد نهایی برای هر جایزه در هر لیگ اعلام می شود. MLB چندین دهه است که در تلاش برای ایجاد سر و صدا ، نامزدهای نهایی را اعلام می کند.

3 نوامبر: برندگان دستکش طلایی ، که طی یک پخش زنده از ESPN ساعت 19:00 ET ET MLB اعلام شد ، قبلاً سه نامزد نهایی دستکش طلایی را در هر مقام در هر لیگ معرفی کرده اند.

9-12 نوامبر: MLB و BBWAA بزرگترین برندگان سال 2020 را در این هفته معرفی خواهند کرد. به طور خاص ، تازه کارهای سال در 9 نوامبر ، مدیران سال در 10 نوامبر ، Cy Youngs در 11 نوامبر و MVP در 12 نوامبر اعلام خواهد شد. اطلاعیه ها در طول پخش مستقیم شبکه MLB در هر روز ساعت 18:00 بعدازظهر اعلام می شوند.

حتما بخوانید:
چهار داستانی که درباره طراحی داخلی نمی‌دانستید

11 نوامبر: مهلت پذیرش یا رد پیشنهاد واجد شرایط برای نمایندگان آزاد. بازیکنانی که پیشنهاد مقدماتی را قبول می کنند نشان می دهند که در حال مذاکره برای یک قرارداد یک ساله به ارزش 18.9 میلیون دلار هستند و در تیم خود باقی می مانند (بازیکنانی که پیشنهاد مقدماتی را قبول می کنند بدون رضایت آنها تا 15 ژوئن قابل معامله نیستند). نمایندگان رایگان که پیشنهاد واجد شرایط را رد می کنند به پروژه جبران خسارت متصل هستند. تیم سابق آنها در صورت ثبت نام در جای دیگر ، پیش نویس انتخاب را دریافت می کند و تیم جدید آنها مجبور به از دست دادن انتخاب پروژه و پول جایزه بین المللی می شود. (غرامت دقیق به میزان قرارداد و همچنین توزیع درآمد تیم سابق و وضعیت مالیات لوکس بستگی دارد.) Trevor Bauer ، DJ LeMahieu ، JT Realmuto و George Springer از جمله بازیکنان آزاد هستند که بدون شک پیشنهاد مقدماتی زمستان امسال را رد می کنند. . حقوق بالاتر در راه است.

16 نوامبر: خبرنامه تالار مشاهیر 2021 در این تاریخ منتشر می شود. فقط رأی گیری اعلام خواهد شد. نتایج رای گیری و کلاس تالار مشاهیر برای سال 2021 بعداً مشخص خواهد شد. در اینجا بازیکنانی هستند که برای رای گیری امسال واجد شرایط هستند. این نهمین دوره از 10 سال رای گیری برای باری باندز ، راجر کلمنس و کرت شیلینگ است. یک سال ضعیف برای دانش آموزان تازه وارد فرا رسیده است ، مارک بوئرل و توری هانتر بهترین بازیکنانی هستند که در انتخابات شرکت کردند.

20 نوامبر: مهلت تیم ها برای افزودن لیگ های واجد شرایط به لیست 40 نفره برای محافظت از آنها در برابر پیش نویس قانون 5. به طور کلی ، بازیکنان دانشگاه حداکثر تا سال 2017 و بازیکنان دبیرستان تنظیم شده اند حداکثر تا سال 2016 و همچنین بازیکنانی که در سطح بین المللی حداکثر تا سال 2016 امضا شده اند ، طبق قانون 5 این زمستان واجد شرایط هستند. مت منینگ و نولان جونز سوم بازل کلیولند. انتظار دارید هر دو نفر (و بسیاری دیگر) در این تاریخ به لیست 40 نفره اضافه شوند. (در این تاریخ معمولاً چند معامله کوچک انجام می شود زیرا تیم ها لیست 40 نفره خود را در یک صف قرار می دهند. به عنوان مثال Aledmys Diaz برای تجارت Trent Thornton در مهلت مقرر برای دفاع از پیش نویس قانون 5 انجام شد ، به عنوان مثال.)

2 دسامبر: مهلت ارسال پیشنهادات. این آخرین مهلتی است که تیم ها به بازیکنان خود قرارداد پیش داوری و داوری تا سال 2021 پیشنهاد می کنند. آنها هنوز مجبور به امضای آنها نیستند ، اما باید قراردادی را ارائه دهند. بازیکنانی که طبق قرارداد پیشنهادی دریافت نمی کنند “توزیع نشده” محسوب می شوند و بازیکن آزاد می شوند. بازیکنان قابل توجه هر فصل خارج از حراج نمی شوند ، زیرا تیم ها تصمیم می گیرند که حقوق آنها بیش از عملکرد آنها است و بازار تجاری هیجان انگیز نیست. سزار هرناندز ، کوین پیلار ، بلیک تراینن و تایجوان واکر از جمله کسانی بودند که در آخرین فصل خارج از حراج به حراج نرفتند.

لازم به ذکر است که انتظارات در صنعت این است که در این فصل تعداد غیر مزایده بیش از حد معمول برگزار شود ، زیرا تیم ها پس از تعلیق حقوق و دستمزد خود را دریافت می کنند. تنها راه های زیادی برای کسب درآمد از کتاب وجود دارد و بازیکنان غیر حراج ساده ترین راه برای انجام این کار هستند. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، بازار عامل آزاد مملو از بازیکنان خواهد شد و بالقوه دستمزدها را کاهش می دهد زیرا عرضه بیش از تقاضا است.

6-10 دسامبر: جلسات سالانه زمستانی MLB. قرار بود امسال آنها در هتل Omni Dallas در تگزاس برگزار شوند ، اما MLB جلسات زمستانی را به عنوان یک رویداد شخصی لغو کرد و در عوض از راه دور برگزار می شود. جلسات مالکان سالانه و جلسات GM که معمولاً در ماه نوامبر برگزار می شوند نیز از راه دور برگزار می شوند. جلسات زمستانی معمولاً شلوغ ترین هفته خارج از فصل است. آنها پر از معاملات و امضاها و شایعات مربوط به بازیکنان آزاد هستند.

10 دسامبر: پیش نویس قانون 5. به عنوان یک قانون کلی ، بازیکنانی که در قانون 5 انتخاب شده اند باید در طول فصل 2021 در لیست تیم جدید خود باقی بمانند در غیر این صورت ، آنها باید از یک معافیت عبور کنند و به تیم اصلی خود برگردانده شوند. . از آنجا که سال آینده به دلیل همه گیر شدن اجباراً حقوق و دستمزد کاهش می یابد ، استعدادهای ارزان قیمت حق بیمه خواهند بود ، بنابراین ما می توانیم بیش از حد معمول در این فصل شاهد فعالیت قانون 5 باشیم.

حتما بخوانید:
مزایای کانال پروژه دانشجویی دوری جاب چیست؟

تیم ها معمولاً به دنبال تسهیل کنندگان متوسط ​​، بازیکنان نیمکت نشین و / یا بلیط های قرعه کشی قانون 5 هستند و اکثر بازیکنان با تیم اصلی خود برمی گردند. رونی گارسیا دست راست به عنوان شماره 1 در پیش نویس قانون 5 فصل گذشته در کنار ببرها ماند. جو بیاگینی ، مارک کانا و برد کلر از داستان های موفقیت برجسته اخیر قانون 5 هستند.

15 ژانویه: آخرین مهلت برای ارائه داده های حقوق و دستمزد برای تیم ها و بازیکنان واجد شرایط داوری. بازیکن آنچه را که فکر می کند باید در سال 2021 پرداخت شود ، ثبت می کند ، در حالی که تیم مخالف است که باید به بازیکن در سال 2021 پرداخت شود. نکته مهم این است که هر دو طرف هنوز هم می توانند توافق بر سر قراردادی از هر اندازه ، حتی پس از ارسال اطلاعات حقوق. اکثر داوران قبل از ارسال داده های حقوق با یک قرارداد موافقت می کنند. مت سوارتز و شایعات تجارت MLB پیش بینی های داوری دستمزد خود را در اواسط ماه اکتبر منتشر کردند. مدل آنها در طول سالها کاملاً دقیق ثابت شده است ، اگرچه تعلیق و فصل کوتاه 60 بازی امسال واقعاً چیزهای پیچیده ای داشته است.

15 ژانویه: دوره امضای بین المللی در سال 2021 افتتاح می شود. دوره امضای قرارداد معمولاً از 2 ژوئیه تا 25 ژوئن هر سال ادامه دارد ، اما MLB آن را به دلیل همه گیری عقب می اندازد. (آنها همچنین با تعیین دوره امضا دقیقاً در یک سال تقویمی ، مقدمات یک پروژه بین المللی را ایجاد می کنند.) در اینجا لیست 30 چشم انداز بین المللی امسال MLB.com آورده شده است. Joelki Cespedes ، برادر ناتنی Ioennis ، رتبه اول این سال است.

اواسط ژانویه: کلاس تالار مشاهیر در سال 2021 اعلام شده است. رأی گیری در ماه نوامبر مشخص می شود ، آرا in در هفته های بعدی جمع آوری می شود و پس از آن نتایج در روزهای خارج از فصل سگ ها اعلام می شود. شیلینگ در 70.0 درصد آرا filed سال گذشته ثبت شد ، درست زیر آستانه 75.0 درصد مورد نیاز برای معرفی ، و به نظر می رسد شرط بندی خوبی برای غلبه بر قوز امسال است. این شانس وجود دارد که شلینگ در این فصل تنها انتخابی از تالار مشاهیر باشد.

آخر هفته القایی هر ماه ژوئیه در کوپرستاون ، نیویورک برگزار می شود ، اما رویداد 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. چهار انتخاب از تالار مشاهیر سال گذشته (درک جیتر ، ماروین میلر ، تد سیمونز ، لری واکر) به همراه کلاس تالار مشاهیر در ژوئیه آینده مورد تجلیل قرار می گیرند.

در اوایل اواسط ماه فوریه: جلسات داوری. به ناچار ، چندین بازیکن واجد شرایط و تیم های آنها قادر به توافق در مورد قرارداد نیستند و آنها در نهایت به کمیته داوری می رسند. هر یک از طرفین وظیفه خود را انجام می دهد و کمیته سه نفره یا حقوقی را که بازیکن ارسال کرده یا حقوقی که توسط تیم ارسال شده را انتخاب می کند ، هیچ چیز در این بین. باز هم ، تیم ها و بازیکنان می توانند قبل از دادرسی ، حتی پس از ارسال داده های حقوق ، قراردادی با هر اندازه ای تنظیم کنند. جوش هادر و خوزه بریوس از جمله بازیکنان برجسته ای بودند که سال گذشته در جلسه داوری شرکت کردند.

27 فوریه: آموزش بهاری رسماً آغاز می شود. می توانید برنامه کامل را اینجا ببینید. نسخه MLB خاطرنشان می کند که برنامه “ممکن است تغییر کند” ، که بیش از حد معمول شوم به نظر می رسد. با این حال ، MLB اعلام کرده است که پس از مجبور شدن به توقف در سرعت کوتاه 60 بازی به دلیل همه گیری ، قصد دارد یک کمپین منظم کامل را سال آینده انجام دهد.

اول آوریل: و اینجا روز افتتاحیه 2021 است. همه 30 باشگاه در نظر گرفته شده اند که در عمل باشند ، زیرا 10 مسابقه از 15 مسابقه یک بازی تقسیم بندی دارند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskürtçe aşk sözleriMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis