[ad_1]

jose-mourinho-tottenham-hotspur-spurs.jpg
گتی ایماژ

منچستر سیتی در یک رقابت که می تواند جدول را تکان دهد ، روز شنبه در سهام لیگ برتر به تاتنهام رفت. اسپرز با رکورد 5-2-1 و 17 امتیاز ، یکی از قله ها در رده دوم قرار دارد ، در حالی که سیتی با رکورد 3-3-1 ، 12 امتیاز و یک بازی در رده دهم قرار دارد. تاتنهام می تواند این آخر هفته را در جایگاه اول لیگ با پیروزی به پایان برساند ، در حالی که سیتی با نمایش پیشرفته در لندن می تواند وارد شش تیم برتر شود.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و آنچه می دانید وجود دارد:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: شنبه 21 نوامبر
  • زمان: 12:30 بعدازظهر ET
  • محل: ورزشگاه تاتنهام – لندن ، انگلیس
  • تلویزیون: NBC پخش زنده: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید)
  • شانس: اسپرز +320؛ برداشت +280؛ مرد. City -123 (از طریق کتاب ورزشی ویلیام هیل)

خطوط داستانی

خار تاتنهام به طور خارق العاده ای در لیگ شروع کرد ، اما کیفیت واقعی آنها را در چند هفته آینده خواهیم دانست. سه رقیب بعدی این تیم در لیگ برتر سیتی ، چلسی و آرسنال هستند. این دستکش این تیم را آزمایش خواهد کرد ، اما وقتی آنها سالم باشند ، استعداد و پتانسیل واقعی برای رسیدن به عنوان قهرمانی را دارند. در برابر سیتی ، آنها باید دیدهای با کیفیتی از هدف ، به ویژه از تقاطع ها داشته باشند ، اما باید اولویت را بگذارند تا فضا را در یک سوم آخر ببندند و سریع به آن پاسهای یک بار پاسخ دهند که می تواند هر خط برگشتی را بشکند.

مرد. شهر: همه نگاه ها به Ferran Torres خواهد بود و این بازیکن اسپانیایی فرم برتر را پیدا خواهد کرد. وی پس از گلزنی منظم برای سیتی قبل از وقفه بین المللی ، سه شنبه مقابل آلمان با نتیجه 6-0 هت تریک کرد. او همیشه صاعقه نشان داده است که او بهترین بازیکن جوان است ، به خصوص دو فصل پیش در والنسیا ، اما اکنون او به بازیکن خودش می آید و به نظر می رسد بازیکن بزرگ بعدی اسپانیا است که در اتحاد رونق خواهد گرفت.

پیش بینی

یک مسابقه سرگرم کننده پر از گل ، درام و موارد دیگر در آخرین مبارزه ژوزه مورینیو برابر پپ گواردیولا. انتخاب کنید: تاتنهام 2 ، شهر 2[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر