[ad_1]

در 3 چهارم

آب میوه های نیروی هوایی در آن وجود دارد ، اما ما هنوز منتظر پاسخ لوبوس نیومکزیکو هستیم. سه چهارم و تخلفات نیروی هوایی واقعاً توانستند اراده خود را تحمیل کنند و بر نیومکزیکو 21 تا تقریبا سه چهارم اینچ مسلط شوند. Falcons توسط RB برد رابرتز هدایت می شد ، که تاکنون برای دو TD و 105 یارد در 20 دویدن عجله کرده است.

هر دو نیروی هوایی و نیومکزیکو در مسابقات قبلی خود متحمل ضرر شده اند ، اما نیروی هوایی به جبران این هفته نزدیکتر است. نیروی هوایی فقط باید یک ربع دیگر را آویزان کند تا به پاهای خود برسد.

کی بازی میکنه

نیومکزیکو @ نیروی هوایی

سوابق فعلی: نیومکزیکو 0-3؛ نیروی هوایی 1-2

چه باید دانست

آبشارهای نیروی هوایی یک هفته مرخصی داشته اند و بدون شک آماده بازگشت به میادین هستند. Falcons و New Mexico Lobos در نبردی در کوه غربی در ساعت 9:30 بعد از ظهر جمعه در ورزشگاه Falcon به مصاف هم می روند. با توجه به اینکه این دو تیم در آخرین مسابقه خود باخت متحمل شده اند ، هر دو کمی انگیزه اضافی برای این بازی دارند.

سه هفته پیش ، نیروی هوایی با اختلاف قاطع 49-30 در خانه به Boys State Broncos باخت. خط نقره ای نیروی هوایی بازی WR Brandon Lewis بود که برای یک TD و 112 یارد در ده ناو عجله کرد.

در اوایل نیومکزیکو پس از کسب اولین امتیازات بازی هفته گذشته هیجان ایجاد شد ، اما سرانجام دسته گرگ ها جایزه واقعی را گرفتند. نیومکزیکو در ستون باخت 27-20 گل به ثمر رساند. علی رغم شکست ، آنها عملکرد خوبی از RB بابی کول دریافت کردند که با یک ضربه سریع توپ را زد.

نیروی هوایی با پیروزی 7.5 امتیاز مورد علاقه این تیم است. اکنون ممکن است بهترین زمان برای مخالفت با شاهین ها در برابر گسترش نباشد ، زیرا آنها در دو بازی متوالی آخرین شرط بندی ها را گمراه کرده اند.

نیروی هوایی اکنون 1-2 است ، در حالی که Lobos در 0-3 نشسته است. یک جفت آمار برای تماشا: نیروی هوایی با میانگین 330 یارد در هر بازی وارد مسابقه می شود که بهترین در کشور است. اما نیومکزیکو وارد بازی شد و سومین حیاط کم سرعت مجاز به بازی در این کشور را در 81 سال تجربه کرد.

نحوه تماشا

  • چه زمانی: جمعه از ساعت 9:30 بعدازظهر ET
  • جایی که: استادیوم Falcon – USAFA ، کلرادو
  • تلویزیون: فاکس اسپورت 1
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS

شانس

طبق آخرین احتمال فوتبال کالج ، شاهین ها یک محبوب بزرگ 7.5 امتیازی در برابر لوبوس هستند.

خط این بازی از زمان افتتاحیه بسیار جابجا شده است ، زیرا با Falcons به عنوان محبوب 10.5 امتیاز شروع شد.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از کالج های فوتبال را برای هر بازی ، از جمله این بازی ، از مدل رایانه ای پیشرفته SportsLine مشاهده کنید. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نیومکزیکو در 5 بازی اخیر خود در سه بازی برابر نیروی هوایی به پیروزی رسیده است.

  • 23 نوامبر 2019 – نیروی هوایی 44 در برابر نیومکزیکو 22
  • 10 نوامبر 2018 – نیروی هوایی 42 در برابر نیومکزیکو 24
  • 30 سپتامبر 2017 – نیومکزیکو 56 در برابر نیروی هوایی 38
  • 15 اکتبر 2016 – نیومکزیکو 45 در مقابل نیروی هوایی 40
  • 28 نوامبر 2015 – نیومکزیکو 47 در برابر نیروی هوایی 35[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر