[ad_1]

NFL: سیاتل سی هاوکس در عقاب های فیلادلفیا
بیل استرایچر / ایالات متحده آمریکا امروز ورزش

Seattle Seahawks درست در زمان انتشار پس از فصل ، به گیرنده گسترده خود اضافه می شود. به گفته جی گلیزر از فاکس اسپورت ، جاش گوردون توسط NFL احیا خواهد شد و واجد شرایط اولین بازی خود برای Seahawks در هفته شانزدهم برابر رمس لس آنجلس است. گوردون از ماه سپتامبر که سیاتل او را برای یک قرارداد یک ساله به امضا رساند ، در لیست ذخیره سیهاوکس بود و با صبر و حوصله منتظر بهبود در لیگ بود.

گوردون در دسامبر گذشته به دلیل نقض سیاست های سو abuse مصرف مواد مخدر و افزایش اثربخشی مواد مخدر در لیگ محروم شد. این پنجمین نقض سیاست های دارویی لیگ توسط گوردون بود. گوردون بیش از 50 بازی خلافکار حرفه ای را از دست داده است و از ابتدای فصل 2014 تنها 1801 یارد فاصله دارد. وقتی گوردون اخراج شد ، نمی توانست با این تیم تمرین کند.

NFL با صدور بیانیه ای آزادی مشروط گوردون را تأیید کرد.

گوردون فصل گذشته 27 جلب در 426 یارد و در 11 بازی با Seahawks و New England Patriot ها با میانگین 15،8 یارد در هر صعود به دست آورد. او پس از آزادی نیو انگلند توسط سیاتل منصرف شد و در پنج بازی هفت پاس برای 139 یارد (19.9 یارد برای هر گرفتن) گرفت. گوردون قبل از فصل با پاتریوت ها و کلیولند براونز 40 پاس برای 720 یارد و سه تاچ داون (18.0 یارد در هر صید) گرفت.

Seahawks می تواند از گیرنده وسیعی در خارج از DK Metcalf و Tyler Lockett استفاده کند. دیوید مور 27 جلب برای 331 یارد دارد و به طور متوسط ​​فقط 12.3 یارد برای هر صید دارد ، اگرچه او پنج تاچ داون دارد. سیاتل همچنین از موقعیت تنگاتنگ فقط 516 یارد و سه لمس دارد ، بنابراین یک گزینه مطمئن برای گیرنده شماره 3 در کارتهای تخلف است که از نظر نتیجه در لیگ سوم است اما در افت سوم (39.5٪) فقط 26 ام است. ) افزودن گوردون می تواند Seahawks را در منطقه بهبود بخشد و با رسیدن فصل بعد ، جنایت را حتی بیشتر منفجر کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir