[ad_1]

این برای عقاب های فیلادلفیا ، که به جالن هرتس بازی های تکراری را در تیم کوارتر اول داد ، بسیار زیاد است. قلب ها در باخت 23-17 سیاتل سیهاوکس برابر عقاب ها فقط دو کلیک بازی کردند ، بازی ای که در آن فیلادلفیا می توانست پس از پرتاب فقط 180 یارد و میانگین 3.4 یارد تجربه از جرقه استفاده کند – در برابر دفاع سیاتل مجاز است. 343.7 یارد در هر بازی در هر عنوان در عنوان بازی ، بالاترین میانگین در تاریخ NFL برای 11 هفته است.

عقاب ها دلایل زیادی برای بازی در نقش Hurts برای تعداد قابل توجهی کلیک داشتند. در عوض ، هارتز در سه ماهه دوم پاس شش حیاطی به آلچون جفری داد – اما دیگر هرگز دیده نمی شود. قلب ها فقط یک کلیک کردند ، زیرا عقاب ها کارسون ونتز را به زمین مسابقه فرستادند.

داگ پدرسون ، سرمربی عقاب ها در مورد عدم استفاده از هرتس گفت: “برنامه این بود که هر وقت می توانستیم از آن استفاده کنیم.” “همانطور که بازی شروع شد ، ما فقط گزینه های زیادی نداریم ، تعداد زیادی از آنها سه نفر و خارج از حد است. من فکر نمی کنم که ما اولین مرحله را به سه ماهه دوم رساندیم. فقط نه – ما موفق به اجرای نشدیم. به نظر می رسد ، فقط در کارت ها نبود ، در ابتدای بازی فوتبال.

“اما نه بیشتر ، نه کمتر از آنچه ما هر هفته استفاده خواهیم کرد.”

کارسون ونز هیچ دلیلی به عقاب ها برای نشستن روی Hurts نداد ، بازی را با چهار پاس ناقص شروع کرد و 25 امتیاز از 45 را برای 216 یارد با دو بار تاچ داون و رهگیری به پایان رساند – رهبر لیگ در پانزدهمین انتخاب فصل. ونتز شش بار اخراج شد و گیرنده های وسیع او بی نتیجه بودند و برای 9 متری فقط 9 پاس دریافت کردند.

ونتز هیچ کمکی به اطراف خود نکرد ، اما در عین حال سعی کرد ساده ترین پرتاب های چند بازی را در طول بازی انجام دهد. وی از نظر میزان اتمام (58.1٪) در لیگ آخرین و از نظر میزان پیشرفت (3.6) ، متراژ تجربه (6.0) و نمره قبولی (73.4) در رده آخر قرار گرفت. در این مرحله ، حذف Wentz برای Hearts به عقاب ها آسیب نمی رساند.

پدرسون گفت: “انجام این کار برای مهاجمان یک چالش است ، اما از نظر توهین آمیز ، اگر ما بتوانیم در آنجا کمی سرعت را با جالین تغییر دهیم و همه چیز را با هم مخلوط کنیم ، خواه این کار را انجام دهیم یا آن را پرتاب کنیم.” “فکر کردم پسران امشب برای چند نمایش که جالینس بازی کرده خوب کار کردند. این فقط چیزی است که ما روی آن ادامه خواهیم داد.

“اما بله ، این ممکن است برای یکی از بازیکنان اربعین کمی دشوار باشد مگر اینکه بتوانند تعداد زیادی کلیک انجام دهند ، اما این اتفاق نیفتاد. ما بیش از حد زیاد بودیم.”[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر