به همین دلیل بوگدان بوگدانوویچ بسیار خاص است که گفته می شود او اولین گزینه جانیس برای باکس است.


هفته گذشته ، هنگامی که وقفه NBA پایان یافت و تیم ها رسماً مجاز به شروع معاملات شدند ، میلواکی باکس کار خود را آغاز کرد. در عرض یک روز ، آنها معاملات Jrue Holiday و Bogdan Bogdanovic را با یکدیگر مخلوط کردند و آنچه را که واقعاً پنج شروع عالی است ، با هم جمع کردند.

اما معلوم شد که آنها بیش از حد بی تاب هستند. توافق بوگدانوویچ ، که قرار بود با پادشاهان امضا و معامله شود ، طی چند روز آینده از هم پاشید و گارد صربستان اکنون عضوی از هاوکس است. میلواکی بعداً دوباره جمع شد و امضاهای کهنه سرباز را به دست آورد ، اما فقط زمان مشخص خواهد کرد که آیا آنها برای ترغیب جانیس آنتتوکونمپو برای امضای تمدید پنج ساله خود به ابرمکس تلاش کافی انجام داده اند.

گزارش شده است که آنها با احتیاط نسبت به شانس خود برای حفظ MVP پشت سر خوش بین هستند ، اما عدم توانایی در نهایی شدن خرید بوگدانوویچ ضربه بزرگی بود که اثبات قرار دادن لیست قهرمانی در اطراف او را دشوار خواهد کرد. بر اساس گزارشی از جیک فیشر از گزارش Bleacher Report ، هیچ چیز این مسئله را روشن نمی کند این واقعیت که برادران Antetokumpo – جانیس و Thanassis – تابستان را ترغیب کردند تا بوگدانوویچ را ترغیب کند تا او را متقاعد به بازی در میلواکی کند.

برای باکس خیلی دیر است ، اما چرا یکی از بهترین بازیکنان لیگ برای اضافه کردن بوگدانوویچ مشتاق بود؟ Swingman به دلیل این واقعیت که او تا 25 سالگی به NBA نیامده است دقیقاً یک نام خانگی نیست و سه فصل گذشته را برای بازی در Kings گذرانده است و در این مدت تیم در مجموع 97 بازی پیروز شده و صفر بازی کرده است. پلی آف

حتما بخوانید:
چگونه با بیمه در 15 دقیقه بهتر شویم؟

اما در حالی که بیشتر هواداران معمولی تیم های دیگر و بازیکنان را تماشا می کردند ، بوگدانوویچ خود را به عنوان یک تهدید توهین آمیز جهانی و یک بازیکن محترم معرفی کرد. بر اساس گزارش فیشر ، جنیس یکی از سخت ترین کارگران لیگ ، بوگدانوویچ را به عنوان فردی دیده که می تواند در پلی آف روی او حساب کند. این ستایش بالایی است و این روحیه رقابتی یک تقویت بزرگ برای یک تیم جوان هاوکس است که می خواهد برای اولین بار از سال 2017 به پلی آف راه یابد.

حتی بدون توجه عموم مردم ، افراد حاضر در لیگ بازی او را می دانند و به آن احترام می گذارند. فقط این نقل قول را از Greg Popovic در اواسط فصل تازه کار بوگدانوویچ بگیرید. از طریق منطقه NBC Sports Bay:

“او واقعاً می فهمد که چگونه بازی را انجام دهد. او فقط از نظر ذهنی برای آن ساخت ، خواه شلیک توپ باشد یا درک توافقات مکانی دادگاه ، با کی بازی می کند ، چه ضربه ای خوب است ، چه ضربه ای نیست ، چگونه بازی کند با هم تیمی هایش او واقعا ضریب هوشی بسکتبال بالایی دارد. علاوه بر این ، او مهارت خوبی دارد. او توپ را کنترل می کند ، پاس می دهد ، شوت می زند. او ترس ندارد ، از NBA نمی ترسد و دقیق وارد می شود و بازی می کند. “

مربی افسانه ای “اسپرز” از آن دسته افرادی نیست که چنین تحسین برانگیزی را از همه تحسین کند. اگر این نوع احترام را از پوپوویچ کسب کرده اید ، نشانه این است که شما کار درستی انجام می دهید.

حتما بخوانید:
سویا و رئال مادرید: لالیگا به طور زنده ، کانال تلویزیونی ، نحوه تماشای آنلاین ، اخبار ، شانس

از نظر مهارت ، بوگدانوویچ در فصل گذشته 15.1 امتیاز ، 3.4 ریباند و 3.4 پاس گل کسب کرده و 37.2 درصد از 3 امتیاز را به خود اختصاص داده است. او کاملاً قادر به بازی روی توپ یا خارج از توپ است ، جایی که بتواند ضربه خود را به راحتی ایجاد کند ، بازیکنی قدرتمند برای “بلند کردن و پرتاب کردن” است و 3 بارگیری و شلیک متوالی را ناکام می گذارد – 40.7 درصد در پنج تلاش در هر بازی. فصل گذشته و اگرچه او یک بازیکن دفاعی استادانه نیست ، اما در جناح خوب است ، تلاش زیادی می کند و معمولاً در جای مناسب قرار دارد ، که به طور کلی بیش از نیمی از جنگ در کنار توپ است.

به طور خلاصه ، او فقط کسی است که شما در تیم خود می خواهید. آیا او خودش حاضر می شود و شما را به پلی آف هدایت می کند؟ نه ، اما او یک گزینه سوم شگفت انگیز در پشت جنیس و کریس میدلتون خواهد بود ، و او دقیقاً همان نوع خالق ثانویه مورد نیاز آنها بود.

باخت باکس برد هاوکس است و اکنون او کمک می کند تا آتلانتا یکی از جالب ترین تیم های لیگ در فصل آینده باشد. هاوک همراه با بوگدانوویچ ، دانیلو گالیناری و رایو رونو را به زمین آوردند و به وضوح برای پلی آف فشار می آورند. باید دید آیا هاوکس به آنجا می رسد یا خیر ، اما اکنون آنها شانس بسیار بیشتری نسبت به قبل از جذب بوگدانوویچ دارند.
منبع: pencil-news.ir