[ad_1]

وقتی حدود 14 ماه پیش آخرین باری که در رینگ بوکس بود را به خاطر می آورد ، ارول اسپنس جونیور وقتی به او مأموریت داده شد توصیف کند که زندگی او در آن زمان چیست ، حتی یک کلمه هم حرفی نزد.

این قهرمان بدون شکست در وزن سبک وزن که احساس “بر فراز جهان” کرده است ، سرپیچی از برنامه مربی خود برای بوکس کردن شان پورتر و ادامه شکست دادن او در یکی از بهترین مبارزات سال 2019 ، برای تا با یک تصمیم جداگانه مطابقت خود را با پرداخت برای تماشا محدود کنید. آنچه بلافاصله پس از این ستاره 30 ساله دنبال شد مهمانی های منظم و سفر فوری به میامی با نزدیکترین دوستانش بود.

اسپنس (26-0 ، 21 ناک اوت) ، که خود را در میان بهترین بوکسورهای پوند برای پوند تثبیت کرده بود ، حتی زمانی که اعلام شد که او قهرمان سابق دو تیم خواهد شد ، حتی یک بلوک PPV را نیز برای پیگیری پیروزی بزرگ برنامه ریزی کرده بود. دنی گارسیا در ژانویه

با این حال ، فقط دو هفته پس از پیروزی پورتر ، اسپنس دچار تغییراتی در زندگی شد که به ادعای وی زندگی اش را برای همیشه تغییر داد ، هنگامی که از مهمانی های باشگاهی به خانه می رفت ، با سرعت زیاد مستی رانندگی کرد و فراری 488 اسپایدر خود را چرخاند. قبل از پرتاب شدن از وسیله نقلیه در دالاس.

اسپنس با بیان اینکه ماه ها بعد احساس کرد که فرشتگان در شب 10 اکتبر 2019 از او محافظت می کنند ، با چندین خراش و کبودی ، بدون شکستگی استخوان و بدون جراحی فقط به یک مجموعه جدید احتیاج داشت. از دندان

اسپنس ، پدر سه فرزند ، چندین بار تکرار کرد و بعداً چندین بار تکرار کرد و از اصطلاحاتی مانند “معجزه” برای توصیف اینکه چرا از نظر روحی احساس می کند ، استفاده کرد ، گویی که به او فرصتی دوباره در زندگی داده شده است.

نبرد با گارسیا طبق برنامه بعد از این حادثه ادامه پیدا نکرد و شیوع ویروس کرونا باعث شد که اسپنس ، که بعداً به اتهامات DWI محکوم شد ، وقت بیشتری برای ارزیابی زندگی خود و اطمینان از نظر جسمی و روحی داشته باشد. که او واقعاً آماده بازگشت به بوکس است.

بدون هیچ گونه نبرد برای تنظیم ، اسپنس تمام ترسهایی را که روز شنبه او را احاطه کرده اند ، هنگامی که عناوین IBF و WBC خود را مقابل گارسیا (فاکس PPV ، ساعت 9 عصر ET) در رویداد اصلی Premier Boxing Champions PPV قرار می دهد ، تجربه خواهد کرد. از استادیوم AT&T در آرلینگتون ، تگزاس.

جای تعجب نیست که ، بیشتر س Spالاتی که اسپنس قبل از این نبرد پرسید – فراتر از بی پایان کسانی که می پرسند چه موقع او بالاخره با ترنس کرافورد قهرمان WBO روبرو می شود – این سوال را دور زده است که آیا او می تواند پس از این حادثه همچنان همان مبارز باشد؟ او قبلاً بود

اگر عملکردها معمولاً پاسخ به س questionالی بهتر از کلمات را انجام می دهند ، به نظر می رسد اسپنس همه کارها را درست انجام داده است تا بهترین فرصت ممکن را به خودش بدهد. این شامل نه تنها محدود کردن زندگی “بی پروا” خود توصیف شده به احزاب برای یک رویکرد خانوادگی سنتی تر با انتقال خانه خود از دالاس به کشور ، بلکه همچنین قرار دادن سلامتی او در درجه اول با عدم اجازه دادن به خود را از شکل خارج از جنگ. .

اسپنس هفته گذشته به مورنینگ کمبت گفت: “بزرگترین تغییر به مبانی مربوط می شود زمانی که من شروع کردم و من فقط به بوکس تمرکز کردم.” “من تازه به یک مزرعه پرورش یافتم و گاو و اسب با زمین بیشتری دارم. می توانم بدون زندگی در طبقات بالا به بیرون بروم و ساعت 7 صبح با جرثقیل و ساخت و ساز سر و صدا می شنوم. اساساً این مسئله آن را دوباره به میدان می آورد جایی که فقط چیزی جز ورزش در ورزشگاه و حفظ تناسب اندام نیست ، نه فقط آمادگی در زمان جنگ. “

در مورد حادثه اش ، اسپنس چیزی از آن را به یاد نمی آورد ، از جمله هیچ اتفاقی که در ساعت های قبل از او رخ داده است. در حقیقت ، اسپنس همچنین از سه هفته بعدی که در بیمارستان دوران نقاهت را سپری کرده است ، حافظه صفر دارد.

خواه یک نعمت پنهان باشد یا نباشد از موقعیتی که به او کمک می کند تا لحظه ای تهدیدکننده زندگی را از نظر روحی تجربه کند ، اولین خاطره اسپنس زمانی است که تقریباً یک ماه پس از سقوط در خانه بیدار شد. برای اطمینان از اینکه همه چیز با مغز او خوب است ، او به آزمایشات بی شماری در کلینیک Lou Ruvo برای سلامت مغز ادامه داد و برای شروع دوباره آموزش آزاد شد.

برای بهبودی از جراحی های متعدد دندانپزشکی اش ، اسپنس مجاز نبود که برای اولین بار اسپارینگ را شروع کند تا اواخر بهار ، که وقتی عزیزان در اردوگاه اسپنس ، از جمله مربی دریک جیمز و پدرش ، ارول اسپنس پدر ، فرصتی داشت تا ببیند که آیا مبارز آماده است.

نمی توانید به اندازه کافی بوکس و MMA دریافت کنید؟ از جدیدترین های هنرهای رزمی دنیای هنرهای رزمی از میان بهترین های این تجارت کسب کنید. با لوک توماس و برایان کمبل در Morning Kombat مشترک شوید برای بهترین تجزیه و تحلیل و اخبار دقیق.

اسپنس گفت: “من هیچ نگرانی نداشتم. تنها نگرانی سوالاتی بود که می دانستم مربی ام یا پدرم دارند.” “او اساساً به این س questionsالات پاسخ می داد. آنها هرگز این حرف را نزده اند ، اما من فقط می دانستم [their questions were] آیا هنوز می توانم ضربه ای بزنم و بازتاب های من هنوز خوب هستند. اگر این نبود ، آنها هرگز اجازه نمی دادند که در رینگ قدم بگذارم. همه چیز خوب پیش رفت و آنها اساساً به جای کارهایی که باید روی آنها کار می کردم به من گفتند که من چه کاری درست انجام می دهم. احساس ناخوشایندی نداشت. “

جیمز این افکار را در پادکست ماه گذشته “آخرین ایستاده” با برایان کاستر تکرار کرد ، زمانی که او در مورد تمرکز خاصی بر زمان اسپنس و اینکه چگونه سریع موفق به ضربات مشت شده صحبت کرد.

جیمز گفت: “هرگز تردیدی وجود نداشت ، زیرا من می دانم او چه تیپی است.” “او یک مسابقه دهنده است و اگر نقصی وجود داشته باشد ، در طول مبارزه هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. من قبلاً چیزی ندیده ام زیرا می دانم او یک مسابقه دهنده است و خودش را عالی کرده است.

“من باور دارم [the Garcia fight] نشان خواهد داد که ارول همان شخصی بود که قبلاً بوده است و این حادثه فقط یک وقفه مختصر بود و اکنون دوباره بازگشته است. ثابت خواهد شد که او مردی است که می خواهد مدت طولانی اینجا باشد. ”

این واقعیت که اسپنس اصرار داشت که برای بازگشت بدون جنگ برای بازگشت سخت مقایسه شود ، از رقابت او نیز حکایت دارد. گارسیا 32 ساله (36-2 ، 21 ناک اوت) در اوج قدرت خود باقی مانده است ، و فقط در تصمیمات بحث برانگیز در نبردهای سرگرم کننده مقابل پورتر و کیت تورمن ، فقط تصمیمات جنجالی را از دست داده است.

اما گارسیا به نظر می رسد تنها کسی است که اصلاً برای او مهم نیست که کدام نسخه از Spence آخر هفته ظاهر شود و تصمیم گرفته است که منحصراً بر روی آنچه که روی میز می آورد تمرکز کند.

گارسیا هفته گذشته به مورنینگ کمبت گفت: “در حال حاضر ، من فقط روی دنی گارسیا تمرکز کرده و اطمینان حاصل می کنم که آماده هستم.” “من نمی توانم از آماده بودن او نگران باشم ، باید اطمینان حاصل کنم که آماده هستم و همه تلاش خود را می کنم تا برای این نبرد آماده باشم.

“من به سختی با او تماس گرفتم و فکر می کنم پس از برخورد او به من حقیقت گفته خواهد شد.”

اسپنس به دلیل زندگینامه خود گارسیا و خطری که او متحمل می شود ، معتقد است که این نبرد از مهمترین موارد در زندگی حرفه ای او است و تصور می کند که پیروزی با توجه به تمام تجربه هایش طعم شیرین خاصی خواهد داشت.

اسپنس گفت: “با هر اتفاقی که افتاد و من دوباره به کار برگشتم تا به آن مکان برگردم ، قطعاً این اتفاق ویژه خواهد بود.” “این احتمالاً علاوه بر مبارزه با کل بروک و جنگ در زادگاه شخص دیگری ، دومین پیروزی بزرگ من خواهد بود.

“بیرون آمدن از حادثه و درگیری در خانه ، این نبرد من برای بازگشت است و نبرد با یک مبارز بزرگ مانند دنی گارسیا ، جایی که هیچ کس او را از آب بیرون نبرد. اگر او اولین نفر نباشد ، قطعاً دوم است. [most important fight]. این عظیم است “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir