بهترین کرم ضد آفتاب ایرانی و خارجی(قیمت 40 مدل) +خرید

چگونه از کرم ضد افتاب استفاده کنیم؟ با برسسی همه ی محصولات سایت بهترین گزینه را انتخاب کرده و اقدام به خرید ضد آفتاب کنید. اگر شما به دنبال خرید کرم ضدآفتاب هستید حتما باید با کلمه spf آَشنایی داشته باشید و باید به اندازه آن بر روی انواع کرم های ضدآفتاب دقت کنید. علاوه بر این، استفاده از اسپریهای ضدآفتاب باعث میشود که حجم زیادی از محصول هدر برود. 1- در هر بار استفاده از کرم شما باید به اندازه 2 بند انگشت از ضد آفتاب را بر روی پوست صورت خود بمالید. اگر دوست دارید که پوست خود را برنز کنید، از کرم ها و اسپری های آرایشی استفاده کنید؛ به شدت از انجام سولاریوم توسط تخت های برنر کننده دوری کنید، اشعه فرابنفش موجود در این دستگاه ها موجب چروک شدن پوست شده و خطر ابتلا به سرطان پوست را بالا می برد.

دو پرتو مضر نور فرابنفش خورشید بنام های UVA و UVB به پوست ما ضرر رسانده و موجب تسریع پیری می شود. استفاده از کرمهای تاریخ گذشته نه تنها فایدهای برای پوست ندارد بلکه موجب آسیب رسیدن و تحریک پوست نیز میشود. تحقیقات سالهای اخیر نشان داده است که اشعه فرابنفش A یا UVA نیز احتمال ابتدا به سرطان پوست را افزایش میدهد. در واقع هم در مقابل اشعههای UVB و UVA و سایر اشعههای مضر خورشید از پوست حفاظت کرده و هم برای آرایش پوست و پوشاندن عیوب صورت مناسب است. کرم های ضد آفتاب جدید، پوست را در برابر طیف گستردهای از امواج هم UVB و هم UVA محافظت میکنند.

حتما بخوانید:
هاوایی در برابر اطلاعات پخش جریانی مستقیم ایالت هاوایی ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، جریان آنلاین

اگر با توجه به شدت آفتاب محل مورد نظر و طول زمانی که در آفتاب هستید، اس پی اف (فاکتور محافظت در برابر آفتاب) 50 عدد مناسبی برای انتخاب یک ضدآفتاب مناسب شما است، این نوع کرم با مزایایی که در ادامه به آن میپردازیم انتخابی عالی برای شما به شمار میرود.

این فاکتور نشان میداد که محصول مورد نظر چقدر در برابر اشعه فرابنفش UVB توانایی حفاظت از پوست را دارد. کرم ضدآفتاب هر چقدر که جدیدتر باشد، تاثیرگذاری بیشتری دارد. بنابراین یک کرم ضدآفتاب خوب باید در برابر هر دو اشعه ی مضر نور خورشید پوست ما را حفاظت کند. برخی از کرم های ضد آفتاب، نور آفتاب را از سطح بدن باز میتابانند و برخی دیگر، قبل از رسیدن اشعه به پوست، آن را جذب میکنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب دیجی کالا بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.