بهترین چشم انداز غول های سانفرانسیسکو 2021: هلیوت راموس ، لیست برتر مارکو لوسیانو


ورود فصل خارج از فصل به معنای آن است که زمان رده بندی کارها فرا رسیده است. در حال حاضر زمستان امسال 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موضعی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با بقیه لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک جمع بندی سریع از جوانب مثبت (لطف پس انداز آنها ، اگر کسی بخواهد) و منفی آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “نتیجه محتمل” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این یک هنر است تا یک علم و هجی ها مهمتر از نمودارها هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز اول در سیستم غول های سانفرانسیسکو برویم.

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت ، 188 پوند

به دست آوردن: 19 پوند در پروژه برای سال 2017 (آکادمی رهبری مسیحی ، پورتوریکو)

بالاترین سطح: Double-A

فیض نجات: قدرت

خط خطا: پناهگاه خانه

گزارش پیشاهنگی: راموس در زمین میانی نخواهد ماند. آنچه او انجام خواهد داد به احتمال زیاد ضربه به قدرت است. راموس در طول 25 بازی بازی Double-A خود متوجه جهش در درصد K خود به بیش از 30 درصد شد – حدود شش درصد بالاتر از High-A درصد خود. منصفانه است که قبل از برافراشتن پرچم قرمز به او فرصت دهیم تا تنظیماتی انجام دهد. مشخص شده است که مرتباً بالاتر از میانگین مهاجم در لیگ بزرگ دشوار است وقتی اینقدر حمله می کنید.

نتیجه احتمالی: هافبک کناری ضربه قدرتمند

سن (از 4/1/2021): 19

قد وزن: 6 فوت-2 ، 178 پوند

حتما بخوانید:
مو بامبا علی رغم تشخیص از ژوئن ، هنوز با علائم COVID-19 سر و کار دارد: "هیچ برنامه ای برای بازگشت او وجود ندارد"

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: کم-A

فیض نجات: توهین آمیز

خط خطا: بی تجربگی

گزارش پیشاهنگی: لوسیانو که تا سپتامبر آینده 20 ساله نخواهد شد ، احتمالاً سال آینده این لیست را بر عهده خواهد داشت – و شاید چند مورد دیگر بعد از آن. این به لطف یک قاب طراحی شده دارای یک سطح ستاره ای است. سرعت خفاش عالی و سقف طبیعی. سرپناه او هنوز مشخص نشده است – او احتمالاً به ایستگاه کوتاه نمی چسبد و ممکن است مجبور شود به زمین بیرون سر بزند ، بسته به چگونگی بالغ شدن بدنش – اما به سختی مهم است. همه ابزارها برای پانچ سطح پانچ در اینجا هستند. تنها سوال این است که او تکرارهای لازم را کسب کند ، سالم بماند و طبق برنامه رشد کند.

نتیجه احتمالی: هدف بسیاری از طرفداران غول پیکر؛ مهاجم ممکن در سطح ستاره

سن (از 4/1/2021): 24

قد وزن: 6 فوت-2 ، 238 پوند

به دست آوردن: انتخاب 2 پوند در پروژه برای سال 2018 (دبیرستان Seminole ، فلوریدا)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: قدرت

خط خطا: نزدیک شدن

گزارش پیشاهنگی: بارت از سه بازیکن پیاپی (و با شمارش) بازیکنان هم تیمی دور اول که از غول ها تشکیل شده بود ، اولین بازیکن بود. به طور قابل پیش بینی ، او اولین نفر از سه نفری بود که به این تخصص ها رسید. بارت احتمالاً در یک ستاره در سطح ستاره رشد نخواهد کرد. او باید بر اساس قدرت خام و توانایی های دفاعی خود شغلی داشته باشد – گرچه شایان ذکر است که عملکرد داخلی تیم های دیگر نشان می دهد که او یک فریم میانه است نه یک نخبه.

نتیجه احتمالی: شروع کننده لیگ دسته دوم

4. پاتریک بیلی ، سی

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 ft-2، 207

به دست آوردن: انتخاب 13 پوند در پروژه 2020 (کارولینای شمالی)

بالاترین سطح: NCAA

فیض نجات: پاپ و محافظت

خط خطا: ساز بزنید

گزارش پیشاهنگی: بیلی اولین شکارچی قایقرانی شد وقتی که غول ها او را در کل سیزدهم انتخاب کردند ، فقط دو سال پس از استفاده از گزینه اول خود برای تحمیل بارت. شتاب دهنده های آن معتقدند که با چهار ابزار متوسط ​​یا بهتر ، از جمله توان خام ، پیشرفت خود را به پایان می رساند. کسانی که با بیلی چندان شیرین نیستند ، تعجب می کنند که آیا ابزار مشت زدن او اجازه می دهد قدرت او در برابر iTunes پیشرفته مهم باشد. هرچه باشد ، کادربندی و پرتاب کردن آن کف بالایی می دهد.

نتیجه احتمالی: شروع کننده لیگ دسته دوم

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت -5 ، 210 پوند

به دست آوردن: انتخاب 10 پوند در پروژه 2019 (آریزونا)

بالاترین سطح: کم-A

فیض نجات: هدیه های بدنی

خط خطا: ساز بزنید

گزارش پیشاهنگی: بیشاپ خوب کار می کند و قدرت خام بالاتر از حد متوسط ​​دارد. این ترکیب او را به استعدادی بالقوه پویا تبدیل می کند. ترفند این است که ممکن است او به اندازه کافی ثابت نباشد تا بتواند تغییری ایجاد کند. بیشاپ پس از نشان دادن مهارت های تردید در تشخیص قد در دانشگاه ، 27 درصد از عملکرد حرفه ای خود را در سال 2019 به دست آورد. اگر او بتواند در این زمینه کمی پیشرفت کند ، می تواند به یک بازیکن کالیبر شروع شود ، حتی شاید در مرکز باشد. به نظر می رسد که وی برای عمل به قول خود به احتمال زیاد برش های خالی زیادی را انجام دهد.

حتما بخوانید:
LSU WR Terrace Marshall بقیه فصل 2020 را رها می کند تا خود را برای پروژه NFL آینده آماده کند

نتیجه احتمالی: آماده است که یک بازیکن چهارم را بیرون بکشد

پنج نفر دیگر بدانید

کوری در فصل 2019 172 شوت در 122 پاس گل ثبت کرده است. او در پنج تیم برتر نیست زیرا 58 تست را نیز پشت سر گذاشته است و کارهای سخت با اعداد مطابقت ندارد. این بدان معنا نیست که کوری بد یا بدون شایستگی است – چیزهای او متوسط ​​یا حتی بهتر است – این بدان معنی است که او احتمالاً آس نیست که آمار خود را ارائه دهد.

هل قد بلند است – مانند “او در لیست 6 پا 11 است” – و یک دست راست ورزشی است که به عنوان یک شروع کننده بالقوه عقب پیش بینی می شود. او هیچ پیشنهادی برای ناک اوت ندارد ، اما غیر عادی بودن امتیاز آزادسازی و کنترل او روی خط میانی باعث می شود که زرادخانه عمدتا میانی او بازی کند. او فصل 2019 را در Double-A بست ، به این معنی که او در پایان 2021 فرصت دارد اولین بازی کند.

کاناریو اخیراً بدون پرتاب از ناحیه شانه تحت عمل جراحی لابروم قرار گرفت که این امر آمادگی وی را برای شروع فصل تحت تأثیر قرار داد. با این حال ، وضعیت بالقوه آن به ارزش درازمدتی که می تواند به غول ها ارائه دهد بستگی دارد و خواهد داشت. او دارای یک خفاش سریع و قدرت خام است ، که در ترکیب می تواند او را به یک تولید کننده عالی تبدیل کند. کاناریو در ماه مه 21 ساله خواهد شد.

غول ها ویلسون را به عنوان بخشی از دست انداختن حقوق زک کوزارت توسط فرشتگان در زمستان گذشته شبکه بندی کردند. ویلسون به دلیل نوسان کالیبر و توانایی بازی در وسط برای دور اول انتخاب شد. او در اولین بازی حرفه ای خود ضربه های زیادی زد که نگران کننده است. اگر ویلسون موفق شود شانس K خود را کنترل کند ، اگر نه یک بازیکن دسته دوم باشد ، می تواند ذخیره شود.

ویات ، دومین انتخاب سانفرانسیسکو در سال 2019 ، یک انسان درجه یک و بدون قدرت قدرتمند است. وی در طول دوران مشارکت خود در لوییزویل تنها 15 بار پناه گرفت و شخم زدن منزوی خود در اولین طعم كودكانی كه كوتاه سن بود ، نتوانست به 0 ، 100 برسد. ویات واقعاً چشم و احساس تماس خوبی دارد اما رسیدن به تخصص ها بدون داشتن قدرت بیشتر برای او راه دشواری خواهد بود.




منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید