[ad_1]

ورود فصل خارج از فصل به معنای آن است که زمان رده بندی کارها فرا رسیده است. در حال حاضر زمستان امسال 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موضعی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

فقدان یک فصل در لیگ کوچک ، امسال این موضوع را حتی بیشتر به چالش می کشد. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با باقی لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواستیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، خلاصه سریع مزایای آنها (اگر کسی لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را خواهید یافت. .

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – هوش ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه می شود و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما می شود. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز اول در سیستم Tampa Bay Rays برویم.

سن (از 4/1/2021): 20

قد وزن: 5 فوت -10 ، 189 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: High-A

فیض نجات: همه چيز

خط خطا: هیچ یک

گزارش پیشاهنگی: فرانکو مهاجمی است که تماسهای زیادی برقرار می کند ، بیشتر آنها دشوار است. او سرعت و دست خود را به بیش از حد متوسط ​​می رساند. و … ببینید ، فقط چیزهای زیادی وجود ندارد که او نتواند انجام دهد. یک رقیب از دفتر جلو گفت که فرانکو احتمالاً می تواند در سال 2019 ، زمانی که 18 ساله بود ، از عهده تهیه هزینه های خاص خود برآید. او این شانس را دارد که یک بازیکن خاص و ویژه باشد – فقط این مسئله است که چه زمانی ریس تصمیم می گیرد او را بزرگ کند. ما فرض می کنیم بعد از موعد مقرر Super Two باشد.

نتیجه احتمالی: توقف کوتاه در سطح ستاره

سن (از 4/1/2021): 25

قد وزن: 6 فوت-2 ، 220 پوند

به دست آوردن: 4 پوند در پروژه برای سال 2017 (لوئیزویل)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: بازو

خط خطا: خفاش

گزارش پیشاهنگی: مک کی باید در آغاز چرخش با فرماندهی ، تعادل و چیزهای دیگر یک شروع کننده ایمن باشد. (پیشاهنگان آنقدر بالا از خفاش او نبودند.) افسوس ، او سال 2020 ناگواری را پشت سر گذاشت. او ابتدا به دلیل COVID-19 و سپس به دلیل جراحی شانه وقت را از دست داد. مشخص نیست که مک کی چگونه به عقب برگردد – ظاهراً امید این است که به نظر می رسد هرگز یک روز را از دست نداده است – اما این فقط نشان می دهد که ممکن است چیزی به عنوان چشم انداز ایمن برای سوار شدن وجود نداشته باشد.

نتیجه احتمالی: استارتر سرعت متوسط

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت-2 ، 190 پوند

به دست آوردن: بخشی از کریس آرچر تجارت (دزدان دریایی)

بالاترین سطح: Single-A

فیض نجات: زرادخانه گسترده

خط خطا: فرمان

گزارش پیشاهنگی: باز دارای سه زمین بعلاوه بالقوه ، توپ سریع ، منحنی و برش است و بدنه لازم را برای شروع دارد. زایمان او را با این سفارش که باعث شد ، ترک کرد و او به دلیل تأخیر در شیفت کاری با چپ ها مشکل داشت. امتیاز مثبت قابل توجه است ، اما اگر در سال های آینده نتواند این نقاط ضعف را برطرف کند ، او واقعاً در گاو نر واقع خواهد شد.

نتیجه احتمالی: استارتر با چرخش متوسط ​​یا تسکین دیرهنگام بازی

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 5 فوت -10 ، 180 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: Double-A

فیض نجات: ضربه ساز ، سرعت

خط خطا: قدرت

گزارش پیشاهنگی: بروجان یک مهاجم سریع است که پس از (احتمالاً) انتقال به میدان پایه یا مرکز می تواند سه ابزار بالغ اضافی از جمله دستکش خود داشته باشد. ابزار حمل در اینجا ، اگر مجبورید یکی را انتخاب کنید ، ابزار پانچ آن است. او در طول حرفه حرفه ای خود ، صرف نظر از سن و اندازه نمونه ، مرتباً یک مهاجم بالاتر از حد متوسط ​​بوده است و مهارت هایش در خفاش به توپ باید به او اجازه دهد تا بدون دفعات زیاد ، میانگین خوبی را منتشر کند. همچنین این احتمال وجود دارد که او به یک قدرت تبدیل شود و به او یک بازی تهاجمی پویا و کاملاً منظم بدهد.

نتیجه احتمالی: شروع کننده جایی ، شاید پایه دوم نباشد

5 رندی آروازارنا، بر

سن (از 4/1/2021): 26

قد وزن: 5 فوت -11 ، 185 پوند

به دست آوردن: بخشی از تجارت متیو لیبراتور (کاردینال ها)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: خفاش

خط خطا: معرفی لیگ بزرگ

گزارش پیشاهنگی: ما به لطف عملکرد او در لیگ کوچک و به نظر می رسد شانس حداقل یک بازیکن خط میانی پشتیبان ، آروزارنا را از سال گذشته به عنوان “لیفت” در لیست کاردینال ها قرار دادیم. آروازارنا یک بازی عالی در لیگ بزرگ داشت ، از جمله یک بازی تاریخی پلی آف. ما هنوز آماده نیستیم که او را برای نسخه Tampa Bay Mookie Betts مسح کنیم – این یک سال عجیب و غریب است و ما حدس می زنیم که لیگ با پرتاب توپ های کمتر سریع به او سازگار می شود. توانایی Arozarena در تنظیم عقب ، یک شروع کننده یا چیزی بیشتر را حکم می کند. توجه: این رتبه بندی قبل از دستگیری آروزارنا در مکزیک پس از یک حادثه داخلی انجام شده بود.

نتیجه احتمالی: هافبک ابتدایی

پنج نفر دیگر بدانید

ریس با انتخاب 24 امین مسابقه در ژوئن ، بیتسکو را به زمین انداخت. او مرد مرموزی نبود که برایش تبلیغ شده بود – احتمالاً قبل از طبقه بندی در دور اول در سال 2021 انتخاب می شد – اما همه مواد لازم را دارد تا پس از سالها اصلاح به یک پارچ شروع با کیفیت تبدیل شود. هفته گذشته بیتزکو جراحی شانه انجام داد.

ویلیامز ، گزینه اضافی تامپا بی برای دور اول ، توقف خوبی در زمین است که خفاش آن می تواند سبک بازی کند. وی در مدت حضور خود در آریزونا با فقط 5 خانوار و 15 مورد سرقت (در 25 اقدام) 0.300 / .383 / .400 را زد ، كه نشان می دهد مهاجم پویایی نخواهد بود.

هرناندز بدون تقصیر خود از پنج تیم برتر فرار کرد. او قدرت و احساس نسبت به بشکه را دارد ، اما این رویکرد تاکنون منجر به ایجاد برخی نسبتهای زشت ضربات راه رفتن و راه رفتن شده است. او واقعاً توپ در دست دارد.

لوو به لطف قدرت ، سرعت و محافظت از میدان میانی ، یک ستاره بالاتر است. او محبوب ترین شانس برای انتخاب بازیکن اصلی تیم Tampa Bay در سال 2022 است.

دیوارها در یک حرکت کوتاه متوسط ​​برخورد می کنند ، راه می روند ، خوب کار می کنند و دفاع خوبی دارند. بعید به نظر می رسد که او به وضعیت درون خلیج تامپا برسد ، اما باید در شروع کار در جای دیگری مانند نیک سولاک و جیک کروننورث در سالهای اخیر ، دستیابی به موفقیت خوبی داشته باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir