بهترین چشم اندازهای Yankees 2021: دیوی گارسیا ، جیسون دومینگوئز پنج نفر برتر در نیویورک هستند


ورود فصل خارج از فصل به معنای آن است که زمان رده بندی کارها فرا رسیده است. در حال حاضر زمستان امسال 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موضعی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با بقیه لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با چشم انداز شایسته یا شایعات دیگری جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، خلاصه سریع مزایای آنها (اگر کسی لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را خواهید یافت. .

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما می شود. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به پنج دیدگاه اول در سیستم New York Yankees برویم.

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 5 فوت -9 ، 163 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: چیزها

خط خطا: اندازه

گزارش پیشاهنگی: گارسیا در سال 2020 در لیگ های اصلی حضور داشت ، 4.98 ERA و 5.50 نسبت ضربه به پیاده روی را در شش شروع منظم فصل تشکیل داد. او بعداً پس از ویتی فورد به جوانترین پارچ یانکی تبدیل شد که پس از فصل مسابقه را آغاز کرد. این یک شروع خوب خوب برای یک حرفه است ، ها؟ گارسیا باید کارها و ورزشکاری را شروع کند – کربابال او احتمالاً موضوع بسیاری از GIF ها خواهد بود ، اما اندازه او در برابر او قرار می گیرد تا زمانی که بتواند گردش های با کیفیت را ترتیب دهد. گارسیا قادر به تحقق این امر است و به نظر می رسد در حال حاضر یانکی ها مصمم هستند که به او فرصتی بدهند.

حتما بخوانید:
چرا ممکن است NHL برای گذراندن فصل 2021 سخت تر از آنچه شما فکر می کنید باشد

نتیجه احتمالی: 2 پوند برای مبتدیان یا بازی آخر را آسان کنید

2. جاسون دومینگز ، OF

سن (از 4/1/2021): 18

قد وزن: 5 فوت -10 ، 190 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: یک توپ پیچیده

فیض نجات: معکوس بزرگ

خط خطا: بی تجربگی

گزارش پیشاهنگی: یانکی ها بیش از 5 میلیون دلار به Dominguez ، که به دلیل هدیه های غیرمعمول فیزیکی خود “مریخ” لقب گرفت ، دادند تا در ژوئیه 2019 با آنها امضا کند. رسانه های اجتماعی هر بار که فیلم یا عکسی از هیکل وی منتشر می شود. تقریباً هیچ راهی وجود ندارد که دومینگوئز بتواند خود را با سر و صدا توجیه کند ، اما او شایسته این فرصت است که به یک بازیکن خوب تبدیل شود.

نتیجه احتمالی: دستگاه اعتیاد به مواد مخدره غیرقابل مقاومت ، سیری ناپذیر

سن (از 4/1/2021): 25

قد وزن: 6 فوت-1 ، 200 پوند

به دست آوردن: 16 گزینه انتخاب پروژه برای سال 2017 (دانشگاه کارولینای جنوبی)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: لهستانی

خط خطا: مشکلات آسیب دیدگی

گزارش پیشاهنگی: اشمیت نیز مانند گارسیا در سال 2020 در MLB حضور داشت ، البته با هیاهوی کم و نتایج بدتر. او سه بار ظاهر شد (دو بار با خیال راحت) ، 7.11 ERA را ارسال کرد و از 33 اراذل و اوباشی که با آنها روبرو شد هفت نفر راه رفت یا آنها را زد. اوه اشمید از این نمونه کوچکی که ارائه می شود بهتر است. او همیشه شوت می اندازد و ترکیبی بالاتر از حد متوسط ​​توپ برای شکستن توپ های سریع دارد (اگرچه تغییر او عقب است). اشمیت به دلایل دیگری این شانس را دارد که در گاو نر شود – او یک بار بیش از 100 بار پرتاب کرد و این دومین سال تحصیل در دانشگاه بود. در سال 2021 ، اشمیت باید شاهد اقدامات بیشتری در لیگ بزرگ باشد.

نتیجه احتمالی: № 4 نفر شروع کننده یا تنظیم کننده

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 185 پوند

به دست آوردن: بخشی از تجارت با غار جیک (جوزا)

بالاترین سطح: High-A

فیض نجات: استعداد بازو

خط خطا: فرمان

گزارش پیشاهنگی: گیل قدرت بازوی کافی دارد و می تواند چرخش خوبی در زمین داشته باشد. به سادگی نمی تواند به صورت دائمی ، چه در بالای صفحه و چه در منطقه واقع شود. او 4.4 تست را برای 9 پاس در سال 2019 گذرانده و به عنوان دومین سطح پایین در حرفه خود رتبه بندی کرده است. گیل در تیم جوان باقی می ماند ، اما احتمال اینکه او در مکان های بزرگ خارج از گاو نر باشد ، و نه به عنوان یک شروع کننده شماره 2 یا 3 وجود دارد.

نتیجه احتمالی: عامل انتشار اهرم بالا

5. آستین ولز ، C / OF

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت-2 ، 220 پوند

به دست آوردن: انتخاب 28 پوند در پروژه 2020 (آریزونا)

بالاترین سطح: NCAA

فیض نجات: توهین آمیز

خط خطا: حفاظت از شکارچی

گزارش پیشاهنگی: ولز یکی از قطبی ترین چهره ها در قسمت های اولیه پیش نویس بود. انتظار می رود که او ضربه زیادی بزند و به طور بالقوه ضربه بزند. این یک چرخش کاملاً چپ است که می تواند با توان و پتانسیل پایه بالاتر از حد متوسط ​​ترکیب شود. نمایه ولز چندان بریده و محافظت نشده است. پشت صفحه دارای زیر شانه میانی و قابلیت قاب بندی بی کیفیت است. ولز ممکن است از داوران ربات بهره مند شود ، اما ممکن است لازم باشد که به موقعیت دیگری منتقل شود – احتمالاً یک میدان چپ ، پایه اول یا حتی DH ، به شرطی که خفاش اجازه دهد.

حتما بخوانید:
بررسی کامل و تخصصی اتصالات گلخانه و کاربرد آن

نتیجه احتمالی: اول خفاش چیزی یا چیزی

پنج نفر دیگر بدانید

ولپ اولین دور یانکی ها در سال 2019 بود که بر اساس احتمال قرار گرفتن در بالای فاصله از مدافع متوسط ​​در توقف فاصله کوتاه است. سوال این است که آیا برای شروع به اندازه کافی ضربه خواهد خورد؟ در طرف کوچکتر است و طراحی آن برای رشد حتی در توان متوسط ​​نیز دشوار است. در نتیجه ، ممکن است نقش نهایی Volpe در ظرفیت نیمکت باشد.

نیویورک پس از به خدمت گرفتن گریت کول در دور دوم چاره ای ندارد. آنها انتخاب دور سوم را داشتند و از آن در هاوور ، یکی دیگر از بازیکنان دانشگاهی ، اولین خفاش از آریزونا استفاده کردند. (هاور شیطان خورشید بود.) او چشم خوبی دارد ، برخی احساس تماس می کنند و کمی قدرت خشن دارند. او در طول دانشگاه بیشتر در زمین بازی می کرد ، اما مهم نیست که کجا به الماس برسد.

یاجور امسال فقط دو بازی در Double-A انجام داده است. در شرایط عادی ، اگر فارغ التحصیل از Triple-A بود ، او احتمالاً سال خود را موفق می دانست. در عوض ، او سه بار در لیگ های بزرگ حضور پیدا کرد و هفت بار پرتاب کرد. در اینجا چیزهای کافی و کنترلی وجود دارد – بدون ذکر آب و هوا ، با توجه به اینکه او در ماه مه 23 ساله خواهد شد – تا تصور کند که به یک شروع کننده تبدیل خواهد شد.

یکی دیگر از چشم اندازهای یانکی که در سال 2020 آغاز به کار کرد ، Florial دید که درخشش او به دلیل آسیب دیدگی و خستگی عمومی کاهش می یابد. داستان همان است که بود: او یک دونده سریع است. او دستی قوی دارد و دارای پتانسیل انرژی بالاتر از حد متوسط ​​است. به دلیل رشد از دست رفته و تمایل به تاب خوردن و نشت ، بعید است که او از پس سقف سطح ستاره خود برآید.

یانکی ها از زمان به دست آوردن Abreu از تجارت راست برایان مک کان در تلاش بودند تا از دست راست او بیشتر استفاده کنند. او یک توپ سریع سریع و یک جفت ثانویه امیدوار کننده دارد. او فقط سلامتی ، فرمان و سازگاری لازم برای کار به عنوان یک شروع کننده را ندارد. اگر همه چیز فقط کمی کلیک کند ، می تواند یک ضربه تسکین دهنده باشد.
منبع: pencil-news.ir