[ad_1]

ورود فصل خارج از فصل به این معنی است که وقت آن رسیده است که چیزها را رتبه بندی کنیم. در حال حاضر این زمستان 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موقعیتی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. اینکه برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند ویدیو و داده های اردوهای خود را در سایر نقاط لیگ به اشتراک نگذارند ، کمکی نمی کند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، یا به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، شما یک خلاصه سریع از مزایای آنها (اگر کسی بخواهد لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین یک گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را پیدا خواهید کرد.

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این هنر بیش از علم است و هجی ها از نمودارها بسیار مهم هستند.

حال بیایید به سراغ پنج چشم انداز برتر در سیستم Cubs شیکاگو برویم.

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت-2 ، 230 پوند

به دست آوردن: امضاgent نماینده بین المللی آماتور رایگان (پاناما)

بالاترین سطح: High-A

فیض نجات: پتانسیل دو طرفه

خط خطا: قدرت

گزارش پیشاهنگی: آمایا درست قبل از شروع فصل 22 ساله خواهد شد. این قابل توجه است زیرا او آخرین باری که او را دیدیم بالاتر از میانگین مهاجم در High-A بود. آمایا چیزی فراتر از ایجاد آمار است: او خود را به عنوان یک همکار دو طرفه نشان می دهد که میانگین را پایین می آورد ، راه می رود و محافظت بالاتر از حد متوسط ​​را فراهم می کند. اگر به دنبال یک nit برای انتخاب هستید ، این است که تاکنون فقط یک بار ISO بالاتر از .150 را منتشر کرده است ، که نشان می دهد ممکن است یک تن نیرو ارائه ندهد.

نتیجه احتمالی: شروع شکارچی

2. Burn Davis، OF

سن (از 4/1/2021): 21

قد وزن: 6 فوت-4 ، 175 پوند

به دست آوردن: انتخاب دور دوم پروژه برای سال 2018 (دبیرستان بشا ، آریزونا)

بالاترین سطح: توپ

فیض نجات: معکوس بزرگ

خط خطا: ماندگاری

گزارش پیشاهنگی: دیویس یکی از پویاترین مجموعه مهارت ها و بالاترین سقف ها را در سیستم دارد. او فراتر از حد متوسط ​​دونده است و از قدرت بالاتر از حد متوسط ​​برخوردار است ، که به او پتانسیل در سطح ستاره می دهد و فرصتی برای کمک به خانواده ها و پایگاه های دزدیده شده دارد. بزرگترین نگرانی – جدا از تفاوتهای ظریف کلی که باید با تکرارها بهبود یابد – سلامتی او است. در سال 2019 ، او به 50 بازی محدود شد و همه می توانند حدس بزنند که بدن او با اضافه کردن سال و عضله در فصول آینده ، چگونه واکنش نشان می دهد.

نتیجه احتمالی: پخش کننده معمولی بیرون ، شاید بیشتر

3. اد هوارد ، اس اس

سن (از 4/1/2021): 19

قد وزن: 6 فوت-2 ، 185 پوند

به دست آوردن: انتخاب 16 پوند در پروژه 2020 (دبیرستان Mount Carmel ، ایلینوی)

بالاترین سطح: دبیرستان

فیض نجات: حفاظت

خط خطا: خفاش

گزارش پیشاهنگی: هاوارد یک توقف کوتاه خالص است که دارای قدرت دست ها ، بازوها ، سرعت و هر چیز دیگری است که برای مدت طولانی در موقعیت ماندن لازم است. س withال از او این است که چقدر ضربه خواهد زد. او از یک وضعیت آب و هوای سرد می آید ، جایی که همیشه با بهترین مسابقه روبرو نشده است ، این بدان معناست که وقتی عملکرد مداوم خود را در برابر پارچ در سطح بالا بازی می کند ، مشخص نیست که چگونه عملکرد او را نشان می دهد. حداقل دستکش جای پهن او را می دهد.

نتیجه احتمالی: توقف مستقیم را شروع کنید

سن (از 4/1/2021): 22

قد وزن: 6 فوت -4 ، 185 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: قدرت دست

خط خطا: اختلاف

گزارش پیشاهنگی: مارکز یکی از بهترین توپ های سریع را در بین بازیکنان احتمالی دارد. در تنها حضور خود در لیگ های بزرگ سال گذشته ، او به طور متوسط ​​98 مایل در ساعت بر روی بخاری خود داشت. افسوس که بقیه زرادخانه های او به اندازه فرماندهی او دور نیستند. مارکز همچنین توپ را از شکاف کمتری تحویل می دهد و این سوال را ایجاد می کند که آیا در برابر راست دستان آسیب پذیر خواهد بود یا خیر. اگر او بتواند در سالهای آینده اقدامات لازم را به جلو انجام دهد ، لحنی در اینجا وجود دارد. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است او در اواخر بازی تسهیل کننده اصلی باشد.

نتیجه احتمالی: استارتر چرخش متوسط ​​، شاید بهتر باشد

سن (از 4/1/2021): 26

قد وزن: 6 ft-1 ، 208

به دست آوردن: امضای نمایندگی رایگان آماتور بین المللی (ونزوئلا)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: چیزها

خط خطا: فرماندهی ، سلامتی

گزارش پیشاهنگی: Alzolay چندین پیشنهاد بالاتر از حد متوسط ​​به مثبت دارد. چیزی که فاقد آن است ، فرمان یا استقامتی است که باید به عنوان یک شروع کننده طراحی شود که به جلو حرکت می کند. او بیش از چهار تست را در 9 مورد پشت سر گذاشته است که قدمت آن به سال 2018 برمی گردد و برای فصل 2017 تاکنون 75 بار کار نکرده است. کارکنان

نتیجه احتمالی: عامل انتشار اهرم بالا

پنج نفر دیگر بدانید

اگرچه تسکین دهنده های کالج اغلب کار نمی کنند ، اما اگر بتواند فرماندهی بیشتری پیدا کند ، Carraway این توانایی را دارد که یک نیروی با تأخیر باشد. او ترکیبی عالی از شکستن توپهای سریع دارد و 41٪ از کشتی گیرانی را که در طول دوران تحصیل در دانشگاه خود با آنها روبرو شده بود ، از بین برد.

تامپسون 338مین انتخاب در پیش نویس 2018 بود. او یک راست دست خوش اندام است که با اولین فصل کامل حرفه ای قدرتمند ، موقعیت خود را بهبود بخشیده است. در صورت صدمات وارده به سمت گاو نر ، توپ سریع و شکستنی او می تواند منفجر شود.

جنسون کوتاه است و در مقایسه با حضور در فرسنو حضور بیشتری داشته است. با این حال ، ورزشکاری و زرادخانه کاملاً جمع شده او (از جمله یک توپ سریع سریع بالاتر از حد متوسط) می تواند به او کمک کند که یک روز زودتر و نه دیرتر به یک چرخش در لیگ برتر پایبند باشد.

ابوت یک پیشنهاد اضافی در کیف خود ندارد ، اما او خوب کار می کند و باید اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام دهد قبل از اینکه 26 سپتامبر شود.

Cubs براساس قدرت عملکرد او در UCLA و پتانسیل پنج سازه متوسط ​​یا بهتر ، استرومپف را به دور دوم پروژه 2019 رساند. او هیجان انگیزترین چشم انداز نیست ، اما هنوز هم باید از آینده ای در لیگ بزرگ لذت ببرد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir