بهترین چشم اندازهای اوکلند دو و میدانی 2021: پنج عنوان برتر Lefty AJ Puk

[ad_1]

ورود فصل خارج از فصل به معنای آن است که زمان رده بندی کارها فرا رسیده است. در حال حاضر زمستان امسال 60 بهترین بازیکن آزاد را هم به صورت مشترک و هم به صورت موضعی محاسبه کردیم. هیچ قانونی وجود ندارد که مانع از رتبه بندی بازیکنان در لیگ کوچک علاوه بر همکاران آنها در لیگ بزرگ شود. به همین ترتیب ، ما زمستان را با قدردانی از سیستم کشاورزی هر تیم سپری خواهیم کرد.

نبود یک فصل در لیگ های کوچک امسال این موضوع را با چالش بیشتری همراه می کند. این کمک نمی کند که برخی از تیم ها تصمیم گرفته اند که ویدیو و داده ها را از اردوگاه های خود در سایت های جایگزین با بقیه لیگ به اشتراک نگذارند. به همین ترتیب ، ما انتخاب کرده ایم که در این کار زیاده روی نکنیم. رتبه بندی ما در اصل همان زمستان گذشته با چند تغییر خواهد بود. اول ، ما کسی را که با خسته کردن حق ما برای یک تازه کار فارغ التحصیل شده است ، مستثنی می کنیم. دوم ، ما آنها را با نامیده شده یا سایر چشم اندازهای شایسته جایگزین خواهیم کرد. و سوم ، و در آخر ، ما اطلاعات را در قالب جدید ارائه خواهیم داد.

در هر مقاله از این مجموعه ، پنج بهترین چشم انداز برای تیم و همچنین پنج مورد دیگر را می بینید که می خواهیم آنها را شامل کنیم ، به دلیل قول آنها یا به هر دلیل دیگری. برای این پنج بهترین چشم انداز ، خلاصه سریع مزایای آنها (اگر کسی لطف پس انداز آنها را داشته باشد) و معایب آنها (اشتباه آنها) ، و همچنین گزارش بهتر و تلاش ما برای تعیین “محتمل ترین نتیجه” آنها را خواهید یافت. .

این رتبه بندی از طریق مکالمه با افراد صنعت – اطلاعات ، تحلیلگران و سایر ارزیابان – تهیه شده است و شامل لمس تعصب ارزیابی خود ما است. به یاد داشته باشید که این یک هنر است تا یک علم و هجی ها مهمتر از نمودارها هستند.

حال بیایید به پنج چشم انداز برتر در سیستم دوومیدانی اوکلند برویم.

1. ای جی پوک ، LHP

سن (از 4/1/2021): 25

قد وزن: 6 فوت -7 ، 248 پوند

به دست آوردن: انتخاب 6 پوند در پروژه 2016 (دانشگاه فلوریدا)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: چیزها

خط خطا: ماندگاری

گزارش پیشاهنگی: ترکیب و کنترل Puk برای نوار لغزنده سریع آنقدر خوب است که بتواند آن را ارائه دهد تا در میان چرخش ، اگر نه یک لمس دیگر ، به یک شروع کننده تبدیل شود. با این حال بدن او نمی خواهد همکاری کند. پاک به دلیل جراحی تامی جان کل سال 2018 و بیشتر فصل های 2019 را از دست داد. وی سپس به جراحی شانه در سال جاری احتیاج دارد و هرگونه احتمال تثبیت در یک شغل اصلی لیگ را از بین می برد. A می تواند به Puck فرصت دیگری برای پیوستن بدهد ، اما یک سال آسیب دیده دیگر می تواند او را به درون قلم بکشاند.

نتیجه احتمالی: تسکین دهنده اهرمی به ظاهر بالا

2. Tyler Soderstrom، C / OF

سن (از 4/1/2021): 19

قد وزن: 6 فوت-2 ، 200 پوند

به دست آوردن: انتخاب 26 پوند در پروژه برای سال 2019 (دبیرستان تورلوک ، کالیفرنیا)

بالاترین سطح: دبیرستان

فیض نجات: توهین آمیز

خط خطا: پناهگاه خانه

گزارش پیشاهنگی: برخی از جاسوسان وجود دارند که معتقدند سودرستروم توانایی تبدیل شدن به یک مهاجم خاص را دارد. این پیشاهنگان از جمله کسانی هستند که می خواهند او را از شکارچی دور کنند ، که می تواند مانع ورود او شود و موقعیت هجومی او را به سمت بالا سرکوب کند ، و به میدان گوشه ای ، جایی که او می تواند بر روی آشفتگی تمرکز کند ، قرار دارد. در حال حاضر ، به نظر می رسد که A قصد دارد Soderstrom را پشت صفحه نگه دارد. او با توجه به ورزشکاری و دستی که دارد بالاتر از حد متوسط ​​است فرصتی برای ماندن در آنجا دارد … این فقط ممکن است مانع از متوسط ​​شدن او شود.

نتیجه احتمالی: معضلی درمورد ارزش موضعی تا تهاجمی

سن (از 4/1/2021): 26

قد وزن: 6 فوت ، 232 پوند

به دست آوردن: بخشی از تجارت با شان دولیتل (شهروندان)

بالاترین سطح: MLB

فیض نجات: قدرت

خط خطا: ساز بزنید

گزارش پیشاهنگی: Neuse یک مهاجم قدرتمند است ، آماده لیگ بزرگ با برخی از انعطاف پذیری های موضعی در داخل است. او بدیهی است که برای کنار آمدن با موقعیتی که در گوشه قرار دارد در تیم اشتباهی قرار دارد و تلاش او برای تبدیل شدن به بازیکن دوم به دلیل اینکه در فصل 2020 ظاهر نشد ، سرمربی A را ترک کرده است. خطر با Neuse این است که او بیش از حد مستعد اعتصاب برای یک مهاجم موثر در لیگ بزرگ است. وی در سال 2019 31 درصد از 61 حضور خود را در این نمایش تجربه کرده است و این درصد مطابق با انتظارات شما بر اساس حرفه وی در لیگ های کوچک است. نویس سزاوار فرصتی گسترده است تا ثابت کند که می تواند این کار را عملی کند. فقط ممکن است آن را با حروف A دریافت نکند.

نتیجه احتمالی: شروع کننده عالی از دسته دوم در محل داخل

سن (از 4/1/2021): 23

قد وزن: 6 فوت 3 ، 185 پوند

به دست آوردن: انتخاب 29 پوند در پروژه برای سال 2019 (Clemson)

بالاترین سطح: کم-A

فیض نجات: قدرت ، محافظت

خط خطا: ساز بزنید

گزارش پیشاهنگی: دیویدسون ، یک سوئیچ ، دارای پتانسیل قدرت بالاتر از متوسط ​​است و به معنای سوئیچ به حالت توقف کوتاه است. آنچه ممکن است فاقد او باشد ، وسیله ای مهم برای اهمیت دادن به ویژگی های فوق است. دیویدسون در سال 2019 تقریباً یک چهارم از ضبط های خود را با کمترین رکورد به دست آورد ، و این اتفاق پس از آن رخ داد که وی بیش از 20 درصد سفرهای خود را به رکورد در تابستان قبلی لیگ کیپ کد و سال نوجوانی خود سپری کرد. کلمسون به عبارت دیگر ، در اینجا یک پویایی رونق یا سقوط وجود دارد که تا رسیدن به Double-A احتمالاً برطرف نخواهد شد.

نتیجه احتمالی: توقف کوتاه از لیگ دسته دوم

سن (از 4/1/2021): 18

قد وزن: 6 فوت 3 ، 165 پوند

به دست آوردن: امضای نماینده رایگان آماتور بین المللی (جمهوری دومنیکن)

بالاترین سطح: یک توپ پیچیده

فیض نجات: معکوس بزرگ

خط خطا: بی تجربگی

گزارش پیشاهنگی: A از گرفتن Puason امتناع کرد و در ژوئیه سال 2019 بیش از 5 میلیون دلار به او جایزه امضا داد. او یک مهاجم ورزشی است که داخل آن می ماند و یک خفاش بالاتر از حد متوسط ​​پیش بینی می شود. پواسون اولین حضور رسمی خود را انجام نداده است و تا دو سال دیگر 20 ساله نخواهد شد ، بنابراین وانمود می کنیم کسی نسبت به شانس تحقق وعده خود احساسات زیادی دارد ، هیچ فایده ای ندارد.

نتیجه احتمالی: چند سال دیگر دوباره بررسی کنید

پنج نفر دیگر بدانید

جفرز از زمان سی و هفتمین انتخاب خود در پیش نویس 2016 با یک مصدومیت روبرو شده است. او اولین حضور خود را در لیگ های بزرگ در سال 2020 انجام داد و اگر سالم باشد ، کارهای زیادی در لیگ های بزرگ دارد. گفته شود و انجام شود. مشکل این است که لازم است که قلب خود را حفظ کنید و به اندازه کافی نگه دارید تا بتواند جایگاه مناسب خود را در چرخش بدست آورد.

آلن مدافع مطمئنی از توقف کوتاه است که خفاشش می تواند سبک بازی کند. شاید به طور قابل پیش بینی ، با توجه به اینکه او در لیست 5 فوت 8 است ، بازی او به طور کلی فاقد قدرت بر روی حصار است. آلن در اولین 994 حضور حرفه ای خود چهار بار میزبانی کرده است. او مهارت هایی از خفاش به توپ دارد … فقط احتمالاً برای شروع طولانی کافی نیست.

A با دومین انتخاب خود در پیش نویس 2019 Baum را به دست آورد. او برای شروع چارچوب و زرادخانه دارد ، اما زایمان او شامل یک ضربه بلند بازو است که آرنج خود را از روی شانه خود منحرف می کند. این امر می تواند مشکلات کافی در امر فرماندهی و آسیب دیدگی وی ایجاد کند تا او را مجبور به تغییر قلم کند.

در همین حال ، الف کریسول را با انتخاب دوم خود در پروژه 2020 انتخاب کرد.او همچنین یک قاب آغازین و رپرتوار دارد. او در طول سه سال حضور در میشیگان با مشکلات فرماندهی دست و پنجه نرم می کرد و در نتیجه بیش از چرخش در گاو ظاهر شد.

مصدومیت ها مانع از حضور دایچمان ، دور دوم اوکلند در سال 2017 ، در بیش از 100 بازی در هر فصل شده است. او در لیگ پاییز آریزونا سال گذشته عملکرد خوبی داشت و در 23 بازی 9 بازی انجام داد. در اینجا خطر زیادی وجود دارد – او علاوه بر مشکلات جسمی بسیار مستعد ضربات است – اما تا زمانی که سالم بماند هنوز هم می تواند یک خفاش دسته زیبا باشد.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakit