[ad_1]

lameloball-111320.jpg
گتی ایماژ

با تغییر پروژه NBA در سال جاری در واکنش به شیوع ویروس کرونا ، هنوز شباهت های زیادی با موارد مشابه گذشته وجود دارد. عضو کمیته هنوز روی تریبون است تا نام مشتری احتمالی را بخواند ، افراد داخلی NBA سعی می کنند از نظر اعلام پیش نویس ، پخش را شکست دهند و بیشتر از همه چشم اندازها به سبک باورنکردنی پروژه روزانه نشان داده می شود.

البته ، انگیزه برای پوشیدن هرچه بلندتر لباس امسال قطعاً کمتر است ، با توجه به اینکه بسیاری از چشم اندازها در خانه خودتان است ، اما این امر مانع از این نیست که برخی به دنبال بهترین حالت خود باشند. به عنوان مثال ، در اینجا دو گزینه از سه گزینه اول برای پیش نویس ها وجود دارد که نشان دهنده تشنج آنها است.

از قضا ، قابل توجه ترین لباس از میان سه عکس برتر مربوط به مردی است که کمترین لباس رسمی را دارد. ادواردز که ابتدا توسط تیم مینه سوتا تیمبرولوز انتخاب شد ، یک جین شلوار جین پاره پوشیده ، یک ژاکت بمب افکن و یک تی شرت پوشید. پیراهن از نظر احساسی قابل توجهی است ، همانطور که نام مادر و مادربزرگ مرحومش روی آن بود.

در مورد بقیه چشم اندازهای این پروژه ، در اینجا برخی از نکات برجسته از چهارشنبه شب آورده شده است ، از جمله بهترین لباس این پروژه با لباس گل و ژاکت گلدوزی شده توسط Tyrese Haliburton.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر