بن سیمونز می گوید 76ers فصل گذشته فاقد پاسخگویی بودند: “من فکر می کنم فکر ما خاموش بود.”


فصل NBA 2019-20 به هیچ وجه به Philadelphia 76ers نمی رود. علی رغم دستمزدهای کلان و انتظارات زیاد در فصل پیش ، سیکسرها در دور اول فصل در اورلاندو توسط رقیب بوستون سلتیکس جارو شدند. در مورد مبارزات سایکسرز در فصل گذشته ، بن سیمونز معتقد است که بیشتر مشکلات مربوط به پاسخگویی یا نبودن آن بود. پس از پایان فصل ، جاش ریچاردسون گفت که سیکسرها فاقد پاسخگویی هستند و سیمونز هنگام صحبت با اعضای رسانه در اوایل این هفته با او موافقت کرد.

سیمونز به ESPN گفت: “ما نمی دانستیم چه زمانی می خواهیم سطلی را برداریم ، چه کسی سطل ما را برمی دارد.” “از دانستن اینکه ما در هر زمان باید چه چیزهایی داشته باشیم ، مسئولیت پذیری مردم نسبت به بعضی چیزها ، خواه یک چیز پیش پا افتاده باشد ، همه چیز نقش دارد … او قطعاً حق داشت. ما قادر به رفتن نبودیم در این حباب و پیروز شوید. من فکر می کنم که فکر ما خاموش بود و مسئولیت پذیری بخش بزرگی از پیروزی است. بنابراین من فکر می کنم شما قطعا حق با شما بود. ”

اظهارات ریچاردسون ، که اندکی پس از برکناری سیکسرز توسط سلتیکس صورت گرفت ، ادعاهای روشنی علیه برت براون ، سرمربی وقت بود.

ریچاردسون به براون گفت: “او مرد خوبی است. او مرد خوبی است. منظور او خوب است.” “من فقط فکر می کنم که او در آینده باید پاسخگوتر باشد. فکر نمی کنم این فصل مسئولیت زیادی داشته باشد و فکر می کنم این بخشی از مشکل ما بود … او باید از ابتدا شروع کند ، این کار آسان نخواهد بود. مردم راحت نخواهند بود ، اما این کاری است که تیم های تیمی انجام می دهند ، بچه هایی که کار خود را در داخل یا خارج از زمین انجام نمی دهند باید نوعی نتیجه داشته باشند ، نه نتیجه ، اما شما باید بتوانید با یکدیگر صحبت کنید و گوش دهید ، در واقع گوش دهید. برای برخی افراد یک درس است ، اما برای اینکه این بازی را به پلی آف که همه ما می خواهیم ، آغاز کنیم. ”

حتما بخوانید:
Erol Spence Jr. در مقابل دنی گارسیا: پیش بینی نبرد ، کارت کم ، شانس ، انتخاب خبره ، تاریخ

از آن زمان ، سیکسرها به عنوان جانشین وی از Brown به Doc Rivers نقل مکان کردند. با این تغییر ، در کنار اضافه شدن برخی از پیشکسوتان با تجربه در مسابقات قهرمانی مانند دویت هوارد و دنی گرین ، سیمونز معتقد است که سطح بلوغ تیم افزایش یافته است که سودمند خواهد بود.

سیمونز گفت: “درگیر كردن Doc و همه این بچه ها و تیم Doc ، با وجود همه این مربیان ، بلوغ قطعاً با تیم افزایش یافته است.” “و من فکر می کنم دیدن این مسئله و دیدن اینکه پسران مسئول بعضی چیزها هستند و با تفکر متفاوت آماده می شوند و همچنین این افراد از دامپزشک به عنوان دوایت وارد می شوند بسیار عالی بود. [Howard]، دنی گرین ، واقعاً این هدف را تعیین می کند. بنابراین شما می دانید چه انتظاری داشته باشید. “

سیمونز در سال گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو ، در جریان باخت فیلادلفیا به پلی بوستون در پلی آف ، نتوانست به بازی بپردازد ، اما اظهار داشت که وی کاملا سالم است و مبارزات انتخاباتی ’20 -21 ‘را هدف قرار داده است ، که به وضوح خبر خوبی برای حق رای دادن است. پس از فصلی که قابل فراموشی است ، Sixers تلاش خواهد کرد تا پس بخورد ، و یک سیمون سالم علاوه بر بهبود پاسخگویی کلی ، قسمت عظیمی از آن خواهد بود.




منبع: pencil-news.ir