[ad_1]

روز چهارشنبه پیتسبورگ استیلرز بر بالتیمور ریونز غلبه کرد ، اما بلافاصله پس از بازی به ندرت یک کلمه تشویق مربی مایک تاملین و خط حمله بن روتلیسبرگر به گوش می رسید. تاملین ، که تیمش سیزدهمین تیم شروع کننده 11-0 در دوران سوپر بول شد ، گفت که تیم او نمایش “دانشگاه های جونیور” را مقابل بالتیمور ارائه داده است. روتلیسبرگر ، هرچند که کمی ظریف تر بود ، همچنین اعتراف کرد که فولادی ها با شروع خود ، در پیروزی 19-14 روز چهارشنبه مقابل ریونز که تعدادی از بازیکنان را به دلیل COVID از دست داده بود ، در حد استاندارد نبودند. – 19 بیماری همه گیر.

روتلیسبرگر همچنین تصدیق کرد که چند روز گذشته چقدر چالش برانگیز برای خود و هم تیمی هایش بوده است ، بازی آنها با بالتیمور قبل از اینکه چهارشنبه برگزار شود ، شش روز پس از شروع بازی ، دو بار برنامه ریزی شده است. روتلیسبرگر گفت که بلافاصله آماده سازی واشنگتن ، حریف بعدی پیتسبورگ را آغاز می کند ، تیمی که با پیروزی دو بازی به شهر می آید. فولادی ها که روز دوشنبه میزبان واشنگتن هستند ، پس از آنکه پیتسبورگ در 12 روز سه بازی انجام می دهد ، در بوفالو با نتیجه 8-3 مواجه می شوند.

روتلیسبرگر پس از بازی ، قبل از اینکه چالش های برنامه تیم را در طول دسترسی رسانه ای پس از بازی بررسی کند ، به NBC Sports گفت: “ما چند ساعت وقت داریم ، سپس بازی دوم خود را داریم ، یک عنوان دو برابر ، هر آنچه داریم.” “این یک بازی فکری است و یک هفته بسیار ذهنی و طاقت فرسا است. اما ما باید بتوانیم در زمین فوتبال قدم بگذاریم و فوتبال خوبی را انجام دهیم که وقت آن فرا رسیده باشد.”

به نظر می رسد هفته پرچالش فولاد مانع عملکرد چهارشنبه شب آنها شده است. در هر سه مرحله ، فولادی ها اشتباهات غیرمعمولی مرتکب شدند ، که در شروع کار خود با 10: 0 از آنها جلوگیری کردند. آنها فقط 1 از 4 در منطقه قرمز بودند که شامل گرفتن منطقه قرمز در منطقه انتهایی بود. مشکلات منطقه قرمز پیتسبورگ نیز نتیجه چندین پاس از دست رفته از گیرنده های فولاد است. در دفاع ، فولادی ها اجازه دادند 39 متر حیاط و یک پاس 70 حیاطی از تریس ماکسورلی به مارکیز براون برسند. تیم های ویژه پیتسبورگ ضربه خفه ای را متحمل شدند و یک امتیاز اضافی را از دست دادند.

از جمله بازیکنانی که چهارشنبه خوب بازی کردند ، دانشجوی سال سوم جیمز واشنگتن بود که جلب 16 حیاط در ترافیک آخرین رانندگی پیتسبورگ اجازه دهید ساعتهای فولاد تمام شود.

روتلیسبرگر گفت: “جیمز واشنگتن مردی است که به داخل زمین می رود و باید بیشتر در زمین بازی کند.” “اما این به این دلیل نیست که هیچ کس خوب کار نمی کند ، فقط به این دلیل است که او بازیکنی است که می تواند بازی کند. ما همیشه در مورد بچه هایی صحبت می کنیم که تازه بمانند و باید پسران را بچرخانیم و او را به زمین ببریم. زیرا او گرسنه است و او می خواهد آنجا باشد و ما را به بازی ها وادارد. ”

اگرچه هر فصل NFL مجموعه ای از چالش ها را به نمایش می گذارد ، اما فصل 2020 مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها را در زمان وقوع یک بیماری همه گیر جهانی ارائه می دهد. و در حالی که فولادی ها (که دو بار تحت تأثیر شیوع تیم COVID-19 قرار گرفته اند) تاکنون یک رکورد عالی را حفظ کرده اند ، روتلیسبرگر می داند اگر پیتسبورگ به رقابت ادامه دهد ، او و هم تیمی هایش باید سطح تمرکز خود را افزایش دهند. چالش هایی را ایجاد می کند که در طول فصلی وجود دارد و خواهد بود ، برخلاف هر کسی که آن را ادامه داده باشد.

روتلیسبرگر گفت: “چند روز گذشته بسیار چالش برانگیز بوده است.” “در پایان روز ما برنده بازی بودیم و بنابراین می توانیم از این بابت سپاسگزار باشیم ، اما این کار آسان نبود. همانطور که در بازی گفتم بعد ، من از کمیساریا و بالتیمور برای انتقال بازی تشکر کردم ، بنابراین ما دیروز نیازی به بازی در طوفان برف نداشتیم. ، اما ما باید در هفته کوتاه آینده مقابل تیم فوتبال ورودی که بازی خوبی ارائه می دهد آماده شویم. ما به خانه می رویم و امشب تمرینات خود را آغاز می کنیم. “[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر