[ad_1]

تعداد کمی از بازیکنان تاتنهام به اندازه بن دیویس شاهد صعود هری کین بوده اند ، اما حتی او در تلاش است تا بفهمد که چگونه مهاجم ستاره همچنان رشته های جدیدی را به کمان خود اضافه می کند.

کین مدت هاست که یکی از ترسناکترین گلزنان اروپا محسوب می شود و اگر در فرم کامل باشد بیش از 20 گل در هر فصل تضمین می کند. آنچه که قبل از این فصل کمتر دیده می شد مهارت های خلاقانه پنهان این بازیکن 27 ساله بود که باعث شد وی در 10 بازی ابتدایی خود 9 پاس گل در پاس گل های لیگ برتر کسب کند. کوین دی بروین و جک گیالیش ، نزدیکترین رقبای او ، فقط 5 بازیکن دارند.

دیویس ، پنجمین بازیکن با سابقه طولانی تاتنهام برای پیوستن به قبل از فصل 15-2014 ، که به عنوان موفقیت درخشش مهاجم خدمت می کرد ، خاطرنشان می کند که در گذشته نگاه های اجمالی به این کین جدید وجود داشته است ، اما او نسبت به پیشرفت هم تیمی اش

“نمی دانم [how it came about]، “دیویس به CBS Sports گفت ،” من از زمان شروع کار او دیده ام که روی همه جنبه های بازی اش کار می کند و در چند سال گذشته فوق العاده بوده است.

“اما برای اضافه کردن بعد دیگری به بازی شما … آنجا بود. او این کار را برای ما در گذشته انجام داد ، اما فقط در یک سطح سازگارتر است و [that aspect is] تحسین های شایسته شما را بدست آورید.

“او فقط یک بازیکن شگفت انگیز است. و اگر بتواند به طور مداوم این کارها را ادامه دهد ، به درستی به عنوان یکی از بهترین های جهان تحسین می شود.”

دیویس می گوید برای او و هم تیمی هایش تعجب آور بود که این تعداد پاس از این کین جدید را دریافت می کردند ، اما وقتی زمان قرار دادن توپ در محوطه جریمه می رسد ، او می تواند مطمئن باشد که طلسم اسپرز به جلو حرکت می کند. برای ملاقات با صلیب در دست باشید.

او توضیح می دهد: “اگر بازی او را ببینید ، او معمولاً عمیق خواهد شد ، این کار را می کند. و سپس او می تواند دوباره به جعبه برگردد. این بازی او است.

“نه تنها کیفیت نشان داده می شود ، بلکه به بچه هایی مانند سونی نیز امکان پیشرفت می دهد. برای تیم ما شگفت آور است.”

کین با یک مصدومیت تایید نشده در دربی روز یکشنبه در شمال لندن به عنوان یک مظنون احتمالی ظاهر شد که مانع تمرین روز چهارشنبه شد. با این حال ، هواداران آرسنال از تجربه ناخوشایند می دانند که گلزن در این مسابقه تمایل دارد به مناسبت این موقعیت ، گاهی اوقات به صورت لازری ، قیام کند.

دیدار آرسنال از رقبای خود در سفر به هفت خواهر در زمان مناسب برای اسپرز اتفاق می افتد ، که در بالای جدول هستند و از اولین آخر هفته فصل در قهرمانی بدون شکست هستند. آنها همچنین می توانند 2000 هوادار را برای اولین بار از ماه مارس در ورزشگاه خود استقبال کنند ، پس از آنکه دولت انگلیس دستورالعمل ویروس کرونا را برای اجازه دادن به حامیان در رویدادهای ورزشی تغییر داد.

پیروزی بر بزرگترین رقبای خود در مقابل جمعیت ، اگرچه محدود و از نظر اجتماعی دور است ، اما انگیزه بیشتری برای فصل ابتدایی چشمگیر اسپرز فراهم می کند.

دیویس گفت: “این بسیار عظیم خواهد بود.” “آنها کشور بسیار خوبی هستند ، ما این را در یک سال گذشته و کمی کمتر دیده ایم [Mikel] آرتتا یک چالش خواهد بود.

وی افزود: “اما این بازی هایی است كه اگر می خواهید برنده شوید باید برنده شوید و ما این مرحله را مرحله به مرحله انجام می دهیم و سعی می كنیم سه امتیاز را بدست آوریم.

“عجیب خواهد بود که هواداران در استادیوم حضور داشته باشند ، آنها وقتی شرایط سخت هستند می توانند شما را بلند کنند. و وقتی همه چیز خوب پیش می رود ، می توانند این انرژی را به شما هدیه دهند.

“این یک احساس ویژه برای هواداران است که بدانند اشتیاق آنها در زمین با شما مطابقت دارد و فقط برای ادامه کار می توانند انگیزه اضافی به شما بدهند.”

اسپرز در رده های بالای لیگ برتر قرار دارد و در لیگ اروپا در گروه خود دوم است

گتی ایماژ

پیش از این اسپرز برای کسب تساوی در لیگ اروپا مقابل لاسک با امتیاز کافی به اتریش سفر کرده بود تا از صعود به مرحله یک چهارم نهایی مطمئن شود. ژوزه مورینیو تیم قدرتمندی را با خود به لینگز رسانده است ، چون هونگ مون سون و گرت بیل در حالی که برای کسب مقام اول گروه J با آنتورپ رقابت می کنند ، در سفر هستند.

دیویس گفت: “خوب است اطمینان حاصل کنیم که کار را واقعاً به سرانجام رسانده ایم.” “ما در خانه مقابل LASK بازی خوبی داشتیم[победа с 3: 0]اما آنها در دوره هایی نشان دادند که کشور خوبی هستند و مشکلاتی برای ما ایجاد کردند. بنابراین در آنجا یک بازی دشوار خواهد بود. [winning3-0}buttheyshowedinperiodsthatthey’reagoodsideandtheycausedussomeproblemsSoitwillbeatoughgameoutthere

“Някак си навлизате в неизвестното. Всъщност не е място или отбор, в който играете редовно във Висшата лига и определено ще бъде по-трудно. Трябва да сме подготвени за това, което ще ни хвърлят , защото предполагам, че това е последното им хвърляне на зара. “

Лига Европа често може да се почувства като тежест за английските мениджъри, много от които се борят с изискванията за пътуване и четвъртък-неделя, който изисква много от отбора им, често повече от Шампионската лига.

И все пак за “шпорите” огромното тегло на съоръженията донесе със себе си много предимства, особено тъй като Моуриньо изглежда управлява значителен състав, който включва множество старши опции на почти всяка позиция. Ротацията е неизбежен аспект на по-кратък сезон със същия брой състезания за игра. Мениджърът на Тотнъм може ефективно да играе изцяло различни XI в Европа и вътрешни игри, без непременно да жертва много качество.

Дейвис започна сезона в отбора на Висшата лига на Тотнъм, но в последно време се озова в Лига Европа XI със Серджо Регуилон, който влезе в битката за вътрешни мачове.

“Мениджърът каза в началото на сезона, че този сезон ще бъде трудно да се постигне заради броя на игрите, които имаме”, обясни той. „Трябва да участвате в него всеки ден и всеки път, когато получите шанс на терена, трябва да покажете какво трябва да направите.

“Хората се засилиха, когато имаха възможност в това състезание и получиха възможности и във Висшата лига. Така че, определено е ценно състезание за нас.

“Тези съперничества в спортовете от най-високо ниво са неизбежни. Мисля, че всеки клуб ще ги има и става въпрос да се тласкат един друг, доколкото можете. И това може да бъде от полза само за” шпорите “.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر