بنگال ها در مقابل غول ها: نحوه تماشا ، برنامه ریزی ، پخش جریانی مستقیم اطلاعات ، زمان بازی ، کانال تلویزیونی


کی بازی میکنه

نیویورک @ سینسیناتی

سوابق فعلی: نیویورک 3-7؛ سینسیناتی 2-7-1

چه باید دانست

غول های نیویورک برای اولین بار در این فصل از پیروزی بهره مند شدند. آنها بعد از آخر هفته در ساعت 13:00 بعد از ظهر روز یکشنبه در ورزشگاه پل براون به مصاف سینسیناتی بنگال می روند. نیویورک پس از یک پیروزی عجله خواهد کرد ، در حالی که سینسیناتی از یک باخت تلو تلو خورد.

غول ها برای نجات در پیروزی 27-17 مقابل عقاب های فیلادلفیا دو هفته پیش یک ضربه محکم و یک بازیکن تعویضی داشتند. باشگاه نیویورک دانیل جونز آن را بارگیری کرد زیرا او علاوه بر عجله برای یک TD و 64 یارد ، 244 حیاط عبور را نیز جمع کرد. جونز با پاس 148.20 به کار خود پایان داد.

در همین حال ، بنگالی ها هفته گذشته در واشنگتن با تیم فوتبال روبرو شدند و 20-9 سقوط کردند. هیچ کس بازی تهاجمی توهین آمیز به سینسیناتی نبود ، اما از WR AJ Green یک ضربه محکم دریافت کرد. QB جو بارو با پاس 124.60 کار را تمام کرد.

نیویورک در این مسابقه با 6 امتیاز پیروزی انتظار می رود. در حال حاضر ، آنها در آخرین بازی های خود چهار در برابر چهار در برابر گسترش هستند ، ممکن است شرط بندی کنندگان این روند بخواهند آن را در نظر بگیرند.

پیروزی نیویورک آنها را به برتری 3-7 رساند ، در حالی که شکست بنگالی ها آنها را به برتری 2-7-1 رساند. هنگام تماشای یک جفت آمار توهین آمیز برای نگه داشتن در پشت سر شما: غول ها با دومین برخورد با حداقل حمله تهاجمی در NFL به مسابقه می افتند و فقط 17 بازی را برای فصل جمع می کنند. سینسیناتی برخی از مبارزات خود را تجربه کرده است ، زیرا در کل رقابتهای تهاجمی پنجم بدترین لیگ است ، و فقط 22 بازی در این فصل دارد. ممکن است یکی از این پاشنه های آشیل به تیم بازنده خاتمه دهد.

حتما بخوانید:
راهنمای سوال را بررسی کنید !

نحوه تماشا

  • چه زمانی: یکشنبه ساعت 13:00 ET
  • جایی که: استادیوم پل براون – سین سیناتی ، اوهایو
  • تلویزیون: FOX
  • پخش آنلاین: fuboTV (به صورت رایگان امتحان کنید. محدودیت های منطقه ای امکان پذیر است.)
  • دنبال می کنم: برنامه ورزشی CBS
  • قیمت بلیط: 70.85 دلار

شانس

طبق آخرین شانس NFL ، غول ها یک امتیاز خوب 6 امتیازی در برابر بنگالی ها هستند.

خط کمی به سمت غول ها منحرف شد ، زیرا بازی با غول ها به عنوان امتیاز 4.5 امتیاز آغاز شد.

بالا / پایین: -110

مجموعه ای از NFL ها را برای هر بازی مشاهده کنید ، از جمله این یکی از مدل های پیشرفته رایانه ای SportsLine. اکنون عکس بگیرید.

تاریخچه سریال

نیویورک در تنها بازی این شش تیم در شش سال گذشته پیروز شده است.

  • 14 نوامبر 2016 – 21 نیویورک در مقابل سینسیناتی 20
منبع: pencil-news.ir