[ad_1]

louisville-logo.jpg

این مدرسه پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد ، برنامه بسکتبال لوئیزویل به دلیل مثبت بودن آزمایش COVID-19 و متعاقباً شرایط پیگیری تماس ، کلیه فعالیت های تیم را به طور نامحدود متوقف کرده است. در نتیجه ، کاردینال های 4-0 روز جمعه دیدار خود مقابل UNC Greensboro را لغو می کنند.

وینس تایرا مدیر دو و میدانی لوئیزویل در بیانیه ای گفت: “ما به پروتكل های ACC و دانشگاه ها پایبند هستیم و هر روز موضوع را رصد خواهیم كرد.” کاردینال ها مشخص نکرده اند که آیا بازی آنها برابر 4 پوند ویسکانسین ، برنامه ریزی شده برای 9 دسامبر یا بازی آنها مقابل NC State ، برنامه ریزی شده برای 16 دسامبر ، تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

طبق گفته این مدرسه ، این برنامه سه بار در هفته از كارمندان سطح 1 تست می كرد. این شامل بازیکنان ، مربیان ، مدیران و کارکنان است. آزمون مثبت در دور آزمون برنامه روز پنجشنبه ارائه شد. لوئیزویل تنها برنامه ACC در مکث نیست ، زیرا Wake Forest روز دوشنبه اعلام کرد که به دلیل نتایج آزمایش COVID-19 این هفته مکث خواهد کرد. Demon Deacons مجبور شد مسابقه روز چهارشنبه برابر تروی را لغو کند.

لوئیزویل توسط مربیان لیگ برای رسیدن به مقام پنجم در ACC انتخاب شد و با مربیگری سوم کریس مک شروع به کار کرد. بهترین پیروزی آنها تاکنون پیروزی 71 بر 70 برابر ستون هال در تاریخ 27 نوامبر بود. اما کاردینالها همچنین سه شنبه با پیروزی چشمگیر 75 بر 54 برابر تیمی از وسترن کنتاکی که با پیروزی مقابل شمال آیووا و ممفیس به میدان رفتند ، پیروز شدند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir