[ad_1]

انباشت یکی از محبوب ترین روش ها برای آماده سازی برای یک پروژه بسکتبال فانتزی است. در هر گروه از موقعیت ها ، تقسیم بازیکنان به سطوح وسیله ای م ofثر برای پیش بینی ارزش کل و حفظ سازمان در کل پروژه شما است. اگر در موقعیتی هستید که باید سریع تصمیم بگیرید ، مشاوره با مجموعه ای از سطوح می تواند به حل و فصل بحث بین دو بازیکن با ارزش نسبتاً نزدیک کمک کند.

با ورود به فصل 21-2020 ، استعداد NBA فوق العاده عمیق است ، بنابراین ورود به یک پیش نویس با یک برنامه مهم تر از همیشه است.

در اینجا سطح مدافعان ما وجود دارد که می تواند به عنوان یک راهنمای کلی برای بازیکنان در لیگ های استاندارد باشد.

سطحها از هشت دسته تنظیمات را می پذیرند. هر بازیکن فقط در یک مجموعه از سطوح ظاهر می شود. بازیکنان به موقعیتی اختصاص می یابند که احتمالاً بیشترین بازی را در آن دارند.

نگهبان

سطح 1

لوکا دونچیچ ، دالاس ماوریکس

از دونچیچ در فصل گذشته به عنوان یک تازه کار و حتی بهتر تجلیل شد. او پس از یک فصل فوق العاده ستاره ای که در دور 1 مقابل کلیپرز نشان داده شد ، با افزایش قابل توجهی وارد این مسابقات می شود. در اصطلاحات خارق العاده ، دونچیچ برای همه معاملات زندانی است ، که با امتیازهای بالا ، ریباند ، پاس گل و 3 ثانیه کمک می کند ، به طور متوسط ​​در هر بازی سرقت می کند و درصد خوبی را در زمین می گذارد. اگر بازیکنی در لیگ وجود داشته باشد که نام او راسل وستبروک نباشد ، که می تواند به طور متوسط ​​یک تریپل دابل باشد ، این دانسیچ است. با این حال ، او یک ضعف نسبی دارد: تیراندازی به تیراندازی آزاد. در دو فصل ، دونچیچ فقط 74.2 درصد از تلاش های خود را به ثمر رساند – رقمی سرسام آور برای یکی از بهترین گلزنان پرتاب در NBA.

تری یانگ ، آتلانتا هاوکس

یانگ احتمالاً بهترین تیم آماری / بد لیگ در فصل گذشته بود ، اما این از نظر ارزش خارق العاده اش دور از دسترس است. هاوکس باید در سالهای 21-2020 تیم بسیار بهتری باشند و اگرچه یانگ هنوز گزینه شماره یک بلامنازع است ، اما همچنان یک مسابقه پرگل خواهد داشت. هنوز هم امتیازهای نخبه یانگ ، پاس گل و پرتاب آزاد او را در درجه اول قرار می دهد.

دامیان لیلارد ، پورتلند تریل بلیزر

لیلارد فصل گذشته به ارتفاعات جدیدی صعود کرد و در نتایج ، پاس گل ، درصد 3 امتیاز و 3 امتیاز در هر بازی اوج های جدید شغلی یافت. در 30 سالگی ، او در اوج مطلق قدرت خود است و باید برای یک کارزار هیولای دیگر آماده شود. لیلارد فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا یک سری بازی را از دست داد اما به طور سنتی یکی از ماندگارترین ستاره های NBA است.

لبرون جیمز ، لس آنجلس لیکرز

در بیشتر دوران حرفه ای خود ، جیمز در زندگی واقعی بازیکن بهتری نسبت به بازیکن فانتزی بوده است ، اما او از دور اول (بر اساس یک بازی) در 17 فصل NBA به جز دو بازی ارزش خود را به دست آورده است. جیمز برای تکرار به عنوان دستیار رهبر لیگ مجبور است به عنوان مورد علاقه وارد فصل شود ، اما نگرانی اصلی این است که او ممکن است پس از بازی در ماه اکتبر در حباب ، زمان قابل توجهی را از دست بدهد.

استفان کاری ، جنگجویان گلدن استیت

برای MVP دو بار دیگر انتظار یک فصل از دست رفته را داشته باشید. در اوج ، کاری ارزشمندترین بازیکن در بسکتبال فانتزی بود. ممکن است هنوز از ارزش بالایی برخوردار باشد ، اما با نزدیک شدن به سی و سومین سالگرد تولد ، دوام یک نگرانی جدی است.

سطح 2: شروع کننده های سطح بالا

راسل وستبروک ، جادوگران واشنگتن

وستبروک پس از تعویض مکان با جان وال در اوایل هفته ، در موقعیت خیالی کمی بهتر قرار می گیرد. او فصل گذشته هنوز تولید را در سطح مرزهای نخبه مدیریت کرد ، اما وستبروک باید حتی دارایی های بیشتری را به ارث ببرد ، به جای جیمز هاردن در کنار بردلی بیل بازی کند. س isال این است که آیا او به سبک منظم تری ادامه خواهد داد یا به روشهای 3 امتیازی قدیمی خود بازگشت.

شای گیلگیوس-الکساندر ، اوکلاهما سیتی تندر

با کریس پل ، دانیلو گالیناری ، استیون آدامز و دنیس شرودر به هیچ وجه در تصویر حضور ندارد ، Gilgeous-Alexanders مرد شماره 1 واضح در شهر اوکلاهما است. عملکرد او ممکن است آسیب ببیند ، اما Gilgeous-Alexander باید آماده پرش باشد – به خصوص در امتیازات و پاس گل.

کایری ایروینگ ، بروکلین نتز

ایروینگ پس از از دست دادن بیش از 15 بازی در چهار فصل از پنج فصل گذشته – و به طور قابل توجهی بیشتر در برخی از آنها – رسما در لیست کوتاه خطرناک ترین بازیکنان بسکتبال فانتزی قرار دارد. هنگامی که او سالم است ، او یک گلزن فوق العاده م assثر است که پاس گل ، پاس گل ، گل سوم و سرقت می دهد. اما داستان اخیر ایروینگ بسیار نگران کننده است و نمی توان آن را نادیده گرفت. مدیران خیالی محافظه کار احتمالاً باید در سالهای 2020-21 کنار بروند.

بن سیمونز ، فیلادلفیا 76ers

فصل گذشته برای سیکسرز ناامید کننده بود ، اما سیمونز بی سر و صدا بهترین مبارزات فانتزی زندگی حرفه ای خود را انجام داد. ترکیب پیرامون او مورد بازنگری قرار گرفته است و در حالی که مصدومیت زانو که فصل او را به پایان رساند دیگر مشکلی نیست ، سیمونز در مجموع 20 بازیکن برتر را دارد.

کایل لوری ، تورنتو رپتورز

در بعضی از زمان چرخ ها سقوط می کنند. اما برای مدیران Fantasy ، که شرط می بندند این اتفاق در فصل گذشته رخ دهد ، Lowry آنها را به پرداخت پول پرداخت کرد. لوری با حضور در 58 بازی ، 30 بازیکن برتر در مجموع و 20 بازیکن برتر تولید بازی بود. لوری ممکن است یک فصل آخر All-Star داشته باشد ، اما در ماه مارس 35 ساله خواهد شد ، بنابراین تدوین آن زودتر از هر زمان دیگری خطرناک است.

دی آرون فاکس ، پادشاهان ساکرامنتو

همانطور که هر سال پیشرفت می کرد ، فصل گذشته برای فاکس بیشتر ناامید کننده بود. وی در مجموع خارج از جمع 100 نفر برتر قرار گرفت و از نظر ارزش بازی به جایگاه 56 رسید – 10 امتیاز کمتر از فینال 19-2018. فاکس اگر موفق شود 3 امتیاز شلیک کند (29.2٪ در فصل گذشته ؛ 37.1٪ در 2018-19) امتیازات بزرگی دارد.

تعطیلات جرو ، میلواکی باکس

انتقال از نیواورلئان به میلواکی احتمالاً یک حاشیه برای ارزش Holiday’s Fantasy است ، اما برخی از قهقرا ممکن است باشد زیرا بعنوان گزینه سوم پشت جیانیس آنتتوکونمپو و کریس میدلتون عمل خواهد کرد. در حالت ایده آل ، Holiday پس از درک بدترین 70.9٪ از حرفه خود در فصل گذشته ، در خط پرتاب آزاد پیشرفت خواهد کرد.

کریس پل ، ققنوس سانز

در ققنوس ، پل نقش خود را به عنوان یک دولتمرد قدیمی در یک تیم جوان تکرار خواهد کرد. اگر او سالم بماند ، Paul کاملاً قادر به تولید مثل محصول فصل گذشته است. اما به عنوان یک پیرمرد 35 ساله با سابقه طولانی در مصدومیت – بدون ذکر یک برنامه فشرده 21-20-20 – این اساساً است اگر

ترتیب 3

جا مورانت ، ممفیس گریزلیز

تازه کار سال در فصل گذشته از نظر ارزش 74 ام شد. مورانت به عنوان یک گلزن و پاسور عالی بود ، اما در هر بازی فقط 2.7 امتیاز 3 کسب کرد. با توجه به اینکه او به یک فیلم قابل احترام 33.5 درصدی دست یافته است ، امید این است که وی در سال 2 حجم خود را افزایش دهد

لونزو بال ، نیواورلئان پلیکان

پاس توپ ، ریباند و تعداد دفاعی او را به یک بازی جذاب تبدیل می کند – به خصوص پس از اینکه او از فصل گذشته بهتر از 37 درصد شوت زده است. توپ یک شوتر پرتاب آزاد بسیار ضعیف است (56.6٪ فصل گذشته) ، اما بندرت به خط می رسد ، بنابراین برای ارزش خارق العاده او زیان آور نیست.

جمال موری ، دنور ناگتس

از نظر آماری ، موری اساساً همان بازیکن سه فصل گذشته است ، اما در حباب اورلاندو در سطح بعدی می درخشد. اگر این انتقال داده شود ، ممکن است به پایین سطح 2 نزدیک شود.

کمبا واکر ، سلستیکس بوستون

واکر مدت هاست که یکی از مطمئن ترین محافظان خیال است ، اما یک آسیب دیدگی زانو باعث شهرت او می شود. واکر فصل گذشته فقط در 56 بازی به میدان رفت و قبلاً در اوایل 21-20-20 حذف شده بود. در برهه ای از زمان ، خطر ارزش پاداش را دارد ، اما با توجه به احتمال مدیریت بار ، ارزش واکر بسیار کمتر از سالهای اخیر است.

Devonte ‘Graham ، شارلوت هورنتس

گراهام که شاید بزرگترین غافلگیری فصل خارق العاده در 2019-20-20 باشد ، فصل گذشته با 3 امتیاز ، پاس گل و دقیقه در بین رهبران لیگ قرار داشت. او از موقعیت خوبی برخوردار است تا یک سال تولیدی دیگر را پشت سر بگذارد ، اما اضافه شدن گوردون هیوارد و انتخاب شماره 3 لاملو توپ می تواند ارزش گراهام را مختل کند.

جان وال ، موشک های هوستون

وال علاوه بر این که نزدیک به دو سال تقویمی در یک بازی NBA بازی نکرده است ، باید خود را با یک شهر جدید و یک سری دیگر از هم تیمی ها سازگار کند. به اشتراک گذاشتن زمین با جیمز هاردن کار ساده ای نیست ، اما کریس پاول و راسل وستبروک توانسته اند فصلی قدرتمند را در کنار یکی از پرکاربردترین بازیکنان تاریخ NBA ذخیره کنند. س biggerال بزرگتر ، قطعاً برای وال ، این است که آیا او می تواند با بیرون آمدن از آشیل پاره سالم بماند؟

مالکوم بروگدون

پس از شروع فصل گذشته با اشک ، بروگدن به تدریج سرد شد و بار دیگر به دلیل آسیب دیدگی زمان را از دست داد. با انتشار خط تیراندازی 44/33/89 – به دور از خط تاریخی 93/51/51 او به عنوان عضوی از باکس ها در سالهای 19-2018 – نیز تأثیر او کاهش یافت. از نظر مثبت تر ، بروگدن 16.5 امتیاز در حرفه خود در این بازی کسب کرد و تولید پاس گل خود را بیش از دو برابر کرد (3.2 به 7.1 APG).

ردیف 4

دژونته موری ، سان آنتونیو اسپرز

موری یکی از بهترین مدافعان لیگ است و این در 1.7 سرقت در هر فصل در فصل گذشته منعکس شده است – این رقم حتی وقتی چشم می بینید که او فقط 25.6 دقیقه در هر بازی بازی کرده است ، چشمگیرتر است. اگر این تعداد به 30 نفر نزدیک شود ، موری در میان بهترین کاندیداهای فصل قرار خواهد گرفت.

ریکی روبیو ، مینه سوتا تیمبرولوز

این جانباز پس از تور یوتا و ققنوس در جایی که تعلق دارد فقیر است ، اما به روشی خارق العاده می تواند یک قدم به عقب برود. ورود با D’Angelo Russell ، Malik Beasley و تازه کار آنتونی ادواردز ، که دقیقه های قابل توجهی از پشت را فرماندهی می کند ، آسان نخواهد بود. روبیو باید منبع قدرتمندی پاس گل باشد اما تعجب آور است اگر فصل گذشته با 8.8 دیدار در هر بازی روبرو شود.

دنیس شرودر ، لس آنجلس لیکرز

پیوستن به لبرون جیمز و آنتونی دیویس ممکن است باعث شود که شرودر کمتر زنگ بزند ، اما لیکرز به شدت به یک بازی ساز سوم احتیاج دارد. اگر LA هنگامی که لبرون از زمین خارج نیست کلیدهای شرودر را تحویل دهد ، ممکن است یک فصل دیگر در 100 کارت برتر باشد.

مارکل فولتز ، اورلاندو مجیک

فولتس در فصل گذشته به طور متوسط ​​12-5-3 بود ، در حالی که 1.3 ربودن توپ را اضافه کرد و تقریبا 47 درصد از زمین شلیک کرد. او همچنین به عنوان شوت پرتاب آزاد پیشرفت چشمگیری کرد و 73 درصد از تلاش های خود را به ثمر رساند. گام بعدی بهبودی فراتر از رنگین کمان خواهد بود ، جایی که تنها با 26.7 درصد از ظاهر خود همراه است.

مایک کانلی ، یوتا جاز

یکی از بزرگترین ناامیدکنندگان فانتزی (و در زندگی واقعی) در فصل گذشته ، کانلی کاندیدای محبوب محبوب است – و درست هم هست. این بازیکن 33 ساله به عنوان یکی از مدافعان مداوم لیگ تجربه دارد. امید این است که در پایان سال گذشته 163 امین امتیاز – که با بدترین وضعیت از سال 2007-08 – بدترین نتیجه است – در نهایت به نظر می رسد یک ناهنجاری بزرگ است.

گوران دراگیچ ، میامی هیث

دراگیک از نظر ارزش هر بازی در فصل گذشته از بین 130 تیم برتر به پایان رسید ، اما کل فصل عادی را به حمایت از کندریک نون سپری کرد. اگر او همان جایی را که در حباب متوقف شد ادامه دهد ، Dragic در میان 100 نفر برتر است.

ردیف 5

کوبه وایت ، شیکاگو بولز

لاملو توپ ، شارلوت هورنتس

داریوش گارلند ، کلیولند کاوالیرز

اسپنسر دینویدی ، بروکلین نتز

لرزش میلتون ، فیلادلفیا 76ers

دریک رز ، دیترویت پیستونز[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر