بسکتبال خارق العاده: تازه وارد در پیش نویس NBA برای در نظر گرفتن یک سلسله و لیگ های تغییر مسیر


با پشت سر گذاشتن نسخه طولانی مدت NBA برای سال 2020 ، وقت آن است که نگاه دقیق تری به بازیکنان داشته باشیم که می توانند تأثیر فوری داشته باشند.

با نگاهی به یک لنز خارق العاده ، در اینجا تازه کارهایی هستند که لیگ های سقوط را در نظر می گیرند و همچنین برخی از آنها را برای قالب های Dynasty در نظر می گیرید:

آنتونی ادواردز ، تیمبرولوز

برخلاف بیشتر انتخابات 1 پوندی ، ادواردز وارد شرایطی نمی شود که کمد لباس برهنه باشد و او یکی از زلال ترین پسران باشد. ادواردز هنوز هم به عنوان یک شروع کننده پیش بینی می شود – حتی پس از اینکه گرگ ها در زمان پیش نویس ریکی روبیو را به دست آوردند – اما ممکن است لازم باشد کمی خارج از موقعیت بازی کند. با توجه به اینکه کارل-آنتونی تاونز و D’Angelo Russell قاطعانه از او جلوتر هستند ، بعید است ادواردز یک فصل آماری بزرگ را به عنوان یک تازه کار برگزار کند. ممکن است محصول جورجیا در برترین لیگ های لیگ بروشور ارزش داشته باشد ، اما اکنون در قالب های Dynasty ارزش بسیار بیشتری دارد.

جیمز ویزمن ، جنگجویان

متأسفانه ، بیشتر توجه رزمندگان در جریان پیش نویس به كلی تامپسون بود كه در طی جلسه تمرینی بعد از ظهر چهارشنبه ، آسیب دیدگی جدی دید. وایزمن به عنوان گزینه شماره 2 برای تیمی با بلندپروازی های عنوان قهرمانی ، وارد موقعیتی کاملاً منحصر به فرد می شود. مصدومیت تامپسون می تواند روند Warriors را کمی تغییر دهد ، اما ویزمن باید در موقعیتی قرار بگیرد که حداقل برای رسیدن به نقطه شروع رقابت کند. در حالی که برای اولین بار در زندگی خود نقطه کانونی نخواهد بود ، ویزمن باید نقش کافی برای جمع آوری ریکوچت و بلوک داشته باشد و در عین حال به ثمر برساند. وایزمن باید در لیگ های استاندارد رادار باشد ، در حالی که شاید به عنوان با ارزش ترین تازه کار در لیگ های دودمانی رتبه بندی شود.

توپ لاملو ، هورنت

کشیدن توپ به شماره 3 کمی تعجب آور بود و او آن را با تیمی به زمین رساند که در حال حاضر دو محافظ کالیبر شروع در Devonte Graham و Terry Rosie دارد. این احتمال وجود دارد که هورنتس توپ را از روی نیمکت بیرون بیاورد ، اما این احتمال نیز وجود دارد که آنها در حال بررسی امکان فروش بالای گراهام (یا برای همین موضوع روزی) در این فصل خارج باشند. در هر صورت ، توپ فصل آینده شانس خود را بدست خواهد آورد. اگر دقایقی وجود داشته باشد ، توپ می تواند بلافاصله منبعی برای پاس گل های سطح بالا باشد و همچنین برای موقعیت خود یک ضربه شگفت آور است. سوال این است که آیا او می تواند توپ را به اندازه کافی کارآمد شلیک کند تا از نشت درصد قابل توجهی جلوگیری کند. توپ به عنوان یک شوتر پرتاب آزاد بسیار بهتر از برادر بزرگترش طراحی می کند ، اما ضربه بیرون او به کار نیاز دارد.

حتما بخوانید:
نتایج NFL هفته 11 ، نکات برجسته ، به روزرسانی ها ، برنامه: اندی دالتون برنده مسابقه کابوی ها را ارائه می دهد

کیلیان هیز ، بوتالا

قبل از اینکه هیس در NBA بازی کند ، توجیه صرف یک پیش نویس برای او دشوار خواهد بود ، اما در وضعیت خوب او شکی نیست. دریک رز هنوز در لیست است ، اما از حالا تا 22 دسامبر شانس زیادی برای تغییر دارد. هیز در حال حاضر بالاترین بازیکن این لیست است ، بنابراین پیشرفت او باید در اولویت اصلی باشد. اگر این همان لحظه به دقیقه های بزرگی منجر شود ، هایس می تواند بهترین مرد با تیم های بد و آمار خوب در این پروژه در فصل آینده باشد.

اوبی توپین ، نیکس

صحبت از بچه هایی با تیم های بد و آمار خوب است ، اگر من مجبور شدم یک تازه کار برتر در Fantasy را انتخاب کنم ، این Toppin خواهد بود. دلایلی وجود دارد که بهترین بازیکن دانشگاه به شماره 8 سقوط کرده است ، اما بیشتر آنها مربوط به سن او است (توپین در ماه مارس 23 ساله می شود) و دفاع او. برای اهداف خیالی ، هیچ یک از آنها بیش از حد نگران نیستند. در حقیقت ، احتمالاً سن توپین به نفع او بوده است. او بهترین بازیکن NBA در کلاس است ، و اگرچه ممکن است بالاترین سقف بلند مدت را نداشته باشد ، توپین باید بازیکنی با ضربه روز 1 باشد ، که همچنین می تواند بیرون بیاید و به 3s برسد. در دیتون ، توپین در پست دفاعی بسیار به ورزشکاری اعتماد کرد ، اما با این وجود به طور متوسط ​​2.2 بلوک ترکیبی داشت و سرقت می شد. اگر او موفق شود فصل آینده به یک مسابقه کامل برسد ، این یک امتیاز اضافی است.

ایزاک اوکورو ، سواره نظام

آیا توصیه می کنم Okoro را در لیگ های استاندارد جمع آوری کنید؟ نه ، من نمی خواهم اما محصول Auburn وضعیت بسیار خوبی پیدا کرد و باید فرصتی برای رقابت سریع برای محل شروع کمی بیشتر داشته باشد. فقط پروتکل ها می توانند اوكورو را قادر به جمع آوری آمارهای قابل توجه دفاعی كنند ، اما سناریوی محتمل تر این است كه او به عنوان یك گلزن بجنگد و 21-22-2020 بیشتر یك سال پیشرفت است.

دنی اوبادیا ، جادوگران

مانند هیز ، اوبادیا در اینجا چیزهای زیادی دوست دارد ، اما او به اندازه کافی مطمئن نیست که حضور در اکثر لیگ ها را توجیه کند. اوبادیا نیز در وضعیت فانتزی بسیار بدتری نسبت به هیز قرار دارد – خصوصاً اگر جادوگران بتوانند دوباره دیویس برتانس را امضا کنند. اوبادیا برای مناسب بودن در فصل آینده احتمالاً به یک یا دو مصدومیت احتیاج دارد ، اما او یک نامزد خوب برای پیش نویس و حفظ در قالب های Dynasty است.

حتما بخوانید:
قهوه ای ها بعد از یک آزمایش مثبت دیگر برای COVID-19 ، که هنوز قرار است در هفته سیزدهم روی تایتان بازی کنند ، تاسیسات را می بندند

Tyrese به Haliburton را، پادشاهان

سقوط هالیبرتون به شماره 12 یکی از بزرگترین شگفتی های پیش نویس بود. هالیبرتون که به طور گسترده یکی از ایمن ترین چشم اندازهای پروژه در نظر گرفته شد ، سرانجام در مکان بسیار خوبی قرار گرفت. بدیهی است که دآارون فاکس به نقطه امنیتی متصل است ، اما در پایان ماه این احتمال وجود دارد که نه بوگدان بوگدانوویچ و نه بادی هیلد هنوز در لباس پادشاهان نباشند. این لزوماً به معنای این نیست که پادشاهان به دنبال راه اندازی هالیبرتون هستند ، اما او مطمئناً به عنوان یک تازه کار راهی برای یک کار مناسب و معقول خواهد داشت. اگر تولید او در آیووا ترجمه شود ، ممکن است هالیبرتون بهترین چشم انداز فانتزی در کلاس باشد. و اگر سرانجام پادشاهان نقطه شروع خود را به دست آورند ، هالیبرتون در اواخر برخی از پروژه ها در میان تازه کارهایی است که ارزش دارت را دارند.

آرون نسمیت ، سلتیکس

سلتیکس یک شخصیت ارزشمند برنده را به نسمیت اضافه کرده است ، اما مسیر او برای ارتباط فانتزی در سال 1 نبرد سختی خواهد بود. با این حال ، تیرانداز Vanderbilt ممکن است بهترین تیرانداز در کلاس باشد. اگر او موفق شود به عنوان یک تیرانداز 3 امتیازی منظم از نیمکت بیرون بیاید ، نسمیت می تواند به عنوان یک متخصص در یک گروه ارزش خاصی داشته باشد.

خلیج سادیک ، بوتالا

ممکن است یک یا دو حرکت دیگر برای تیم لازم باشد ، اما دلیلی ندارد که پیستون ها این فصل را در خلیج فارس نبینند. در حال حاضر ، Trevor Ariza و Tony Snell در آستانه ایستادن در مقابل او هستند اما هیچ یک از بازیکنان بخشی از آینده Pistons نیستند. بی ، یک گلزن موفق و همه کاره برای ویلیانووا ، بازیکنی است که آیا – و احتمالاً چه زمانی – پیستونز در پایان انتقال چیزها به بازیکنان جوان خود را کنترل می کند.

مالاچی فلین ، رپتورز

در آغاز روند تهیه پیش نویس ، من از فلین به عنوان یکی از بازیکنان مورد علاقه خود در کلاس نام بردم. من مطمئن نیستم که یک سایت فرود کاملتر از تورنتو وجود دارد. بعنوان یک چشم انداز ، فلین مقایسه هایی را از فرد ون ولت جمع آوری کرد. از قضا ، اگر رپتورها برای محافظت از این فصل خارج از بازیگر رایگان خود از هم جدا شوند ، او به عنوان یک کالای فانتزی بسیار جالب تر می شود. تورنتو به اندازه کافی مهره دارد تا از بهبودی کامل جلوگیری کند ، اما فلین آماده است تا به هر دو تیم رقیب و غیر رقیب کمک کند. اگر احتمال مالکوم بروگدن در این کلاس وجود داشته باشد که می تواند به عنوان یک تازه کار منفجر شود ، پول من به فلین می رود.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید