[ad_1]

انباشت یکی از محبوب ترین روش ها برای آماده سازی برای یک پروژه بسکتبال فانتزی است. در هر گروه از موقعیت ها ، تقسیم بازیکنان به سطوح وسیله ای م ofثر برای پیش بینی ارزش کل و حفظ سازمان در کل پروژه شما است. اگر در موقعیتی هستید که باید سریع تصمیم بگیرید ، مشاوره با مجموعه ای از سطوح می تواند به حل و فصل بحث بین دو بازیکن با ارزش نسبتاً نزدیک کمک کند.

با ورود به فصل 21-2020 ، استعداد NBA فوق العاده عمیق است ، بنابراین ورود به یک پیش نویس با یک برنامه مهم تر از همیشه است.

در اینجا سطح مدافعان امتیازات ما وجود دارد که می تواند به عنوان یک راهنمای کلی برای بازیکنان در لیگ های استاندارد باشد.

سطحها از هشت دسته تنظیمات را می پذیرند. هر بازیکن فقط در یک مجموعه از سطوح ظاهر می شود. بازیکنان به موقعیتی اختصاص می یابند که احتمالاً بیشترین بازی را در آن دارند.

نگهبان تیراندازی

سطح 1

جیمز هاردن ، موشک های هوستون

هاردن تولید نخبه خود را در سال های 2019-20 ادامه داد و برای چهارمین بار در شش فصل به عنوان بازیکن شماره 1 فانتزی به پایان رسید. با حرکت به سمت 2020-201 ، اوضاع برای هاردن تغییر می کند. او از هوستون پرسید ، اما همه نشانه ها نشان می دهد که حق رای دادن می خواهد فصل را با حضور در لیست آغاز کند. وستبروک هم می خواست بیرون برود و آرزویش را با تحویل گرفتن به جان وال به دست آورد. نقش هاردن در وال بعید به نظر می رسد از نقش او در وستبروک تغییر کند مگر اینکه مربی جدید استفان سیلاس قصد داشته باشد تخلف را بسیار تغییر دهد. هنوز هم ، Harden یک استعداد برتر خیالی است که در واقع ضمانت تکمیل 3 مورد برتر است.

مرحله 2

دوین بوکر ، ققنوس سانز

بوکر اولین بازی خود را در All-Star در 2019-20-20 انجام داد و بازیکن 24 ساله اکنون می تواند با هم تیمی هایش Deandre Ayton و Chris Paul پس از تعویض بازی دوم ، در مرحله پلی آف در 21-20-20 بازی کند. با تیم کلی اوبری ، ریکی روبیو و تیم انتخاب می کند. بوکر با اضافه شدن پل می تواند چیزی بیش از توپ بازی کند. این ممکن است منجر به پاسخی کمتر شود ، اما افزایش ارزیابی و / یا افزایش کارایی نیز روی میز است.

بردلی بیل ، جادوگران واشنگتن

بیل بهترین فصل زندگی حرفه ای خود را در 2019-20-20 تجربه کرد. نقش او ممکن است در سالهای 2020-21 اندکی کاهش یابد ، زیرا راسل وستبروک دستیار جدید وی در عقب است. وستبروک – بیش از جان وال – در توپ مسلط است ، بنابراین احتمالاً مثل همیشه بیر را بیرون از توپ خواهیم دید. نتیجه ممکن است کمک کمتری باشد ، اگرچه بیل هنوز هم می تواند تعداد مشابهی شلیک کند.

زک لاوین ، شیکاگو بولز

LaVine در سومین فصل حضور خود در شیکاگو گام برداشت و تولید خود را در نقاط (25.5) ، ریکوچت (4.8) ، سرقت (1.5) و 3 ثانیه (3.1) افزایش داد. این احتمال وجود دارد که LaVine در 21-20-2020 از این رتبه پیشی بگیرد ، زیرا در حال ورود به اوج شکوفایی خود (25 سال) است و یک مربی جدید در بیلی دونووان دارد ، که ممکن است در استفاده از سیستم تفنگ و دویدن بازتر باشد.

د آنجلو راسل ، مینه سوتا تیمبرولوز

فصل گذشته با تیمبرولوز ، راسل دیگر فرصتی واقعی برای تقسیم دادگاه با کارل-آنتونی تاونز نداشت که در پایان فصل مصدوم شد. در 21-20-20 خواهیم دید که راسل چگونه کنار خواهد آمد ، این ترکیب با یکی از بهترین دوستانش و یکی از بهترین مراکز حمله در لیگ همراه است. گرگ ها ، با اضافه کردن شماره یک ریکی روبیو و آنتونی ادواردز ، می توانند توسط راسل استفاده شوند ، اما این کافی نیست که منجر به افت شدید ارزش فانتزی شود.

ترتیب 3

فرد ون ولت ، تورنتو رپتورز

با کنار رفتن کاخی لئونارد از رپتورز برای کلیپرز ، VanVleet در فصل گذشته نقش گسترده ای را به عهده گرفت و سهام Fantasy او به طور قابل توجهی افزایش یافت و رتبه او را در 30-20-20 در 30 به دست آورد. این جوان 26 ساله ترجیح داد در یک آژانس رایگان با Raptors بماند. در این فصل ، او می تواند نقش خود را حتی بیشتر گسترش دهد ، زیرا رپتورز مارک گاسول و سرژ ایباکا را در یک آژانس رایگان از دست داد و کایل لوری یک سال بزرگتر است.

دونووان میچل ، جوتای جاز

میچل پس از اولین بازی تازه کار عالی در 18-2017 در بازی خود پیشرفت کمی داشت. عملکرد او در مرحله پلی آف برابر ناگتس در دور اول نشان می دهد که او سطح دیگری در بازی خود دارد. در آن سری ، میچل میانگین 36.3 امتیاز ، 5.0 ریباند ، 4.9 پاس گل و 1.0 ربودن داشت که شامل دو انفجار 50 امتیازی بود. استقامت میچل نیز یک امتیاز فروش محسوب می شود ، زیرا او در کارنامه خود تنها 11 بازی را از دست داده است.

DeMar DeRozan ، سان آنتونیو اسپرز

بدون شک بهترین دروازان بهترین فصل حضورش در 2019-20-20 بود. از یک طرف ، رقابت قدرتمند DeRozan 2019-2020 نشان می دهد که ممکن است او تا اواخر دور دوم Fantasy کشیده شود ، اما اگر او واقعاً در یک سال قراردادی در بلوک تجاری قرار داشته باشد ، مانند آنجا کاملا فرصتی است که او به تیمی برود که او را به عنوان یک رویا نشان ندهد. 1 گزینه مانند Spurs با آن و LaMarcus Aldridge.

سی جی مک کولوم ، پورتلند تریل بلیزر

فصل 20-20-20 برای نیمی از دو نفره پویای پورتلند طبیعی بود. مک کولوم طی چهار فصل گذشته یکی از محافظان ثابت و مقاوم NBA بوده است ، سال به سال تعداد مشابهی را ارسال می کند و در پنج بازی متوالی حداقل در 70 بازی حضور دارد. این نباید در این فصل تغییر کند.

ردیف 4

مارکوس اسمارت ، بوستون سلتیکس

Smart در 2019-20-20 در همه جا بهبود یافته است ، و بالاترین امتیازات شغلی را در امتیازات ، پاس گل ، 3 امتیاز و بلوک در هر بازی ارسال می کند. انتظار داشته باشید این روند با عزیمت گوردون هیوارد به شارلوت ادامه یابد. ترک هیوارد در را کاملاً باز می کند تا اسمارت یک شروع کننده اصلی بوستون باشد – نقشی که او در طی مصدومیت های مختلف هیوارد در گذشته ایفا کرده است. Smart به ویژه یک منبع سرقت خوب است و در دو فصل گذشته در 29.8 دقیقه بازی به طور متوسط ​​1.8 دست انداز دارد.

هیلد باشید ، پادشاهان ساکرامنتو

اعتبار هیلد به عنوان یک گلزن نخبه با 3 امتیاز در 2019-20-20 ادامه یافت. با این حال ، نقش هیلد در پایان فصل به طرز چشمگیری تغییر کرد. پس از استراحت در استار ، او از 18 حضور خود شروع نکرد و میانگین امتیازات 15.6 را در 22.9 دقیقه کسب کرد ، زیرا از این نظر با مربی لوک والتون اختلاف داشت. این وضعیت اندازه گیری سهام هیلد را برای دوره 21-2020 دشوار می کند ، زیرا توضیحی در مورد نقش آن وجود ندارد.

بوگدان بوگدانوویچ ، آتلانتا هاوکس

بوگدانوویچ احتمالاً از جناح تازه کارها هاکس شروع خواهد کرد ، که ظاهراً جاه طلبی برای پلی آف دارند. برای پادشاهان فصل گذشته ، بوگدانوویچ در 29.0 دقیقه در هر بازی به طور متوسط ​​15.1 امتیاز ، 3.4 پاس گل ، 3.4 ریباند و 1.0 ربوده است. با توجه به مبلغی که هاوکس برای جذب بوگدانوویچ در لیست پرداخت کرد ، به نظر می رسد شرط بندی مناسبی است که یک بازی 30 دقیقه ای منظم برای تیم جدیدش باشد.

دریک وایت ، سن آنتونیو اسپرز

با حضور برین فوربس در میلواکی ، جای وایت به عنوان یک محافظ اصلی مطمئن به نظر می رسد. در 20 شروع فصل گذشته ، او به طور متوسط ​​13.8 امتیاز ، 4.0 پاس گل ، 3.2 ریباند و 1.8 3 ثانیه در 28.0 دقیقه کسب کرد. شما می توانید در زمان بازی بیشتری صرفه جویی کنید ، بنابراین اگر سفید می تواند به طور متوسط ​​15 امتیاز و پنج ده را داشته باشد تعجب نکنید.

ردیف 5

ویکتور اولادیپو ، پیسرز ایندیانا

اولادیپو پس از پاره کردن جعبه خود در 19-2018 ، فصل گذشته در ژانویه به زمین بازگشت اما بازی او حیرت انگیز بود. در راه ، شایعات در مورد عدم تمایل اولادیپو برای ماندن در حق رای دادن شروع به چرخیدن کرد. مشخص نیست آینده اولادیپو چه آینده ای دارد ، اگرچه او با ایندیانا اردو می زند و پذیرای سرمربی جدید ناتی بیورگرن است. فصل پیش رو برای اولادیپو ممکن است نتایج گسترده ای داشته باشد ، از مصدومیت جدی گرفته تا بازی در سطح All-Star هنوز زنگ زده به نظر می رسد.

کالین سکستون ، کلیولند کاوالیرز

سکستون در حال حضور در یک فصل دوم عالی در لیگ است که در آن زمینه در همه زمینه ها پیشرفت کرده است. گارد همچنین قابل اعتماد بود ، حتی یک بازی را که وارد فصل سوم خود شد از دست نداد. اگرچه ارقام تهاجمی قوی هستند ، اما ایده آل این است که در توزیع کمک ها از سکستون پیشرفت جزئی داشته باشیم تا ارزش آن فراتر از امتیازات و درصد موثر باشد.

اندرو ویگینز ، جنگجویان گلدن استیت

ویگینز پس از چندین فصل حضور در مینه سوتا ، در سال 2020 برگشت ، و قبل از اینکه به واریورز منتقل شود و این سطح از بازی را حفظ کند ، در مینه سوتا خوب بازی کرد. در گلدن استیت ، او در دفاع بهبود یافت ، و به طور متوسط ​​1.4 بلوک و 1.3 دزدیده شد. پس از حضور دوباره كلی تامپسون در این فصل ، واریرز به ویگینز نیاز دارد تا در دو طرف زمین با تمام توان بازی كند.

تری روزی ، شارلوت هورنتس

نقل و انتقالات خارج از فصل روزی از بوستون به شارلوت قبل از رقابت های 2019-2020 ثابت کرد که این یک مزیت بزرگ برای او محسوب می شود ، زیرا برای اولین بار در پنج فصل NBA ، او یک نقش ابتدایی تمام وقت را به دست آورد. با این حال ، این احتمال وجود دارد که او در این فصل راکد بماند یا یک قدم به عقب برود. هورنتس با سومین انتخاب کلی در پروژه ، LaMelo Ball را نگهبان انتخاب کرد و تیم همچنین گوردون هیوارد را برای یک قرارداد عظیم امضا کرد. این می تواند به معنای دقیقه کمتر و استفاده کمتر برای Rozier باشد.

نورمن پاول ، تورنتو رپتورز

با ترک فصل موفقیت ، که شامل چندین نمایش مهم در مرحله پلی آف بود ، با ورود به رقابت های 2020-201 ، پیکان پاول به سمت بالا حرکت می کند. با ترک سرژ ایباکا و مارک گاسول از آژانس رایگان ، پاسکال سیاکام و او جی آنونوبی ممکن است مجبور شوند وقت بیشتری را صرف انرژی کنند. این فرصت های بیشتری را برای مشاهده اقدامات پاول فراهم می کند ، بنابراین ممکن است افزایش در دقیقه و استفاده در 21-20-2020 باشد.

قهرمان تایلر ، میامی هیث

Hero پس از یک کار تازه وارد تازه وارد که شامل برخی نمایش های خارق العاده در پلی آف است ، با شتاب قابل توجهی به فصل دوم خود در NBA می رود. ارزش او در فانتزی تا حدی با کمر عمیق محدود می شود ، اما فقط 20 سال دارد ، قهرمان پس از میانگین 16.0 امتیاز ، 4.9 ریباند و 3.6 پاس گل در فصل بعد ، فضای کافی برای توسعه بازی خود را دارد.

اریک بلدسو ، نیواورلئان پلیکانز

در طی خارج از فصل ، Bledsoe در معامله ای که Jrue Holiday را به میلواکی هدایت کرد ، توسط Bucks به Pelicans سپرده شد. این کمی عجیب است و اگر معلوم شود که بلدزو نفر ششم است ، نباید تعجب کنیم. فصل گذشته با باکس ، او 27.0 دقیقه در هر بازی دید ، با میانگین 14.9 امتیاز ، 5.4 پاس گل و 4.6 ریباند. چنین حجم کاری در نیواورلئان عملی به نظر می رسد ، بنابراین ممکن است سهام Bledsoe Fantasy خیلی طول نکشد.

سطح 6

دونته دی وینچنزو ، میلواکی باکس

جاش ریچاردسون ، دالاس ماوریکس

کوین هرتر ، آتلانتا هاوکس

کاریس لورت ، بروکلین نتز

آر جی بارت ، نیویورک نیکس

ترنس راس ، اورلاندو مجیک

Tyrese Haliburton، Sacramento Kings

لوک کنارد ، لس آنجلس کلیپرز

Cam Reddish، Atlanta Hawks

لو ویلیامز ، لس آنجلس کلیپرز

مالک بیسلی ، مینه سوتا تیمبرولوز

جو هریس ، بروکلین نت[ad_2]

منبع: pencil-news.ir