بزرگترین گل دیگو مارادونا: تماشا کنید که فوق ستاره آرژانتینی دفاع انگلیس را در طول جام جهانی 1986 قطع می کند


گتی ایماژ

دیگو مارادونا ، فوتبالیست افسانه ای آرژانتینی روز چهارشنبه در سن 60 سالگی درگذشت. فوق ستاره سابق بوکاجونیورز و ناپولی به خاطر بسیاری از موارد از جمله افزودن سطح لطف و مهارت فنی به توپ که هرگز قبلاً در این سطح دیده نشده است ، به خاطر خواهد ماند. کاری که مارادونا می توانست با توپ در زیر پایش انجام دهد ، هیچ وقت در هیچ بازیکنی در جهان مقایسه نشده است ، زیرا او در طول زندگی حرفه ای بحث برانگیز خود میلیونها نفر را اسیر کرده است.

اما تنها لحظه ای که برجسته خواهد شد بزرگترین هدف او تاکنون ، حضور در جام جهانی 1986 برابر انگلیس است. ممکن است یک هدف قرن آن را عادلانه انجام ندهد.

در همان بازی که او دست خدا را به ثمر رساند ، مارادونا آنچه را که بزرگترین گل تاکنون محسوب می شود به ثمر رساند و توانایی فردی در ساخت دفاع انگلیس را در لحظه ای نفس گیر نشان داد.

ایناهاش:

این گل باعث شد آرژانتین در راه رسیدن به جام جهانی به مرحله یک چهارم نهایی انگلیس صعود کند. این دومین قهرمانی آرژانتین در جام جهانی بود و در اوج دوران حرفه ای مارادونا قرار گرفت.
منبع: pencil-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>