بر اساس یک گزارش ، ویلی اسنیاد با آزمایش مثبت COVID-19 هفتمین حمله تهاجمی راونز می شود.


گیرنده بالتیمور ریونز ویلی اسنید از نظر COVID-19 مثبت بود ، طبق گفته جمیسون هنسلی از ESPN. Sned هفتمین شروع کننده پیش بینی شده در Raven Attack است که در بازی سه شنبه شب برابر فولاد مثبت تست می کند.

از یکشنبه شب ، حداقل 12 بازیکن راونز و هشت نفر از کارکنان بالتیمور از نظر آزمایش COVID-19 در هشت روز گذشته مثبت بودند ، اگرچه تیم یکشنبه شب به مرکز خود بازگشت. در ProFootballTalk. از جمله راونز که به مصاف فولادی ها نمی رود می توان به اسناد ، لامار جکسون ، مدافع خط حمله ، مارک اینگرام و جی کی دوبینز ، بازیکنان تهاجمی پاتریک مکاری و مت اسکورا و مدافعان کاله کمپبل ، براندون ویلیامز و جاستین مادوبوایک اشاره کرد.

Snead با حداقل یک بازیکن با آزمایش مثبت COVID-19 سری Ravens را برای هشت روز متوالی تمدید کرد. او در حال حاضر سومین تیم در پذیرش (28) و حیاط (379) است و با سه پذیرش تاچ داون دوم است.

در ابتدا قرار بود بازی Ravens-Steelers در شب شکرگذاری انجام شود و بعد از آن به بعد از ظهر یکشنبه موکول شود ، سپس بعد از دریافت آزمایشهای مثبت Ravens به سه شنبه شب در ساعت 8 بعدازظهر. هفته گذشته ، ریونز یک افسر را به دلیل “رفتار در مورد موارد اخیر COVID-19 که بازیکنان و کارکنان را تحت تأثیر قرار داد” ، تنبیه کرد. به گفته کارمند بالتیمور که پروتکل های لیگ را نقض کرده است ، طبق گفته او یک مربی قدرت و تناسب اندام است CBS Sports NFL Insider جیسون لا کانفورا.

حتما بخوانید:
این یک مقالهٔ خرد ایران است

جان هارباو ، مربی Ravens ، گفت: “ما از تلاش های NFL و Pittsburgh Steelers در طول این روند قدردانی می كنیم زیرا همه ما برای ایجاد محیطی تلاش می كنیم كه سلامتی و ایمنی همه افراد را در راس هرگونه تصمیم گیری حفظ كند.” در بیانیه ای گفت در پایان هفته گذشته. “سازمان ما برنامه ای در دست اجرا دارد و ما آماده بازی برای فولاد خواهیم بود. ما از همه بخاطر سازگاری شان تشكر می كنیم و منتظر چالش روبرو شدن با تیم فوتبال بسیار خوب Heinz Field سه شنبه شب هستیم.”

در حالی که Ravens در اکثر این هفته مسابقات کاملاً مجازی برگزار می کرد ، فولاد روز یکشنبه پس از اینکه مربی مایک تاملین سه آخر هفته متوالی به تیمش داد ، به زمین تمرین بازگشت. تاملین روز یکشنبه گفت که فولادی ها پس از قرار دادن فرماندهان دفاعی Isaiah Bugs و Stephen Tweet ، مهاجم Gerald Hawkins و فرار جیمز کانر به ذخیره تیم / COVID-19 در سه روز گذشته ، هیچ مورد مثبتی نداشتند.

ریونز با نتیجه 6 بر 4 ، پس از سه شکست در چهار بازی گذشته خود ، سه شنبه شب به یک پیروزی احتیاج دارد تا این موضوع را در مسیر داخلی پلی آف AFC بیان کند. فولادی ها که بهترین شروع خود را در تاریخ فرانچایز با نتیجه 10-0 آغاز می کنند ، در مسابقه شماره 1 AFC به دنبال این هستند که از کارفرمایان جلوتر باشند.
منبع: pencil-news.ir