بر اساس یک گزارش ، لری فیتزجرالد پس از آزمایش مثبت COVID-19 هفته 12 کاردینالز در برابر میهن پرستان را از دست خواهد داد.


Matt Cartosian / USA TODAY Sports

لاری فیتزجرالد پس از کسب نتایج مثبت برای COVID-19 ، بازی روز یکشنبه برابر میهن پرستان را از دست خواهد داد ، طبق گفته مایک گارفلو و تام پلیسرو از شبکه NFL.

جانشین آینده تالار مشاهیر کاردینالز از سال 2014 بازی ای را از دست نداده است. وی در طول 17 سال فعالیت حرفه ای خود تنها شش بازی را از دست داده است که در کانتون ، اوهایو پایان می یابد. در 10 بازی این فصل ، فیتزجرالد 43 گل از 57 گل را برای 336 یارد برای کاردینال ها گرفت ، که 6-4 و سوم در NFC West هستند. فیتزجرالد در تمام مدت زمان پذیرش شغلی و دریافت حیاط دوم است و در طول پذیرایی های تاچ داون ششم است.

بیل بلیچیک ، مربی پاتریوت ها گفت: “من برای گیرندگان می گویم که پیتون منینگ برای بازیکنان خط حمله چه بود ، از نظر نوع شیدایی کامل برای دانستن همه چیز در مورد موقعیت و نحوه انجام کارها و انتقال آنها به هم تیمی های خود.” اوایل این هفته برای فیتزجرالد. “او تولید عظیمی داشت. منظورم این است که جدا از جری رایس ، این دو تقریباً در بالای لیست تولیدات در تقریباً همه زمینه ها هستند. طول عمر او چشمگیر بود … او بازیکن بزرگی است. او زندگی بزرگی داشت. من نمی دانم شما چطور می خواهید. شما می توانستید خیلی بیشتر از آنچه او در زمان انجام آن انجام داد انجام دهید. “

عکس سر

با آزادی فیتزجرالد ، مدافع کاردینال ، کیلر موری ، باید بیشتر به گیرنده های DeAndre Hopkins (72 پاس گل ، 917 یارد ، چهار تاچ داون) و کریستین کرک (31 گرفتن ، 477 یارد ، شش تاچ تاون) اعتماد کند. به دنبال موری باشید تا نگاهی به دو نفره دوتایی آنها دن آرنولد و دارل دانیلز بیاندازد ، که 23 پاس را برای 291 یارد و دو تاچ دون دریافت کردند.

حتما بخوانید:
Cowboys در مقابل تیم فوتبال واشنگتن: نحوه تماشای آنلاین ، اطلاعات پخش جریانی مستقیم ، زمان بازی ، کانال تلویزیونی

روز یکشنبه ، موری و کاردینالز با دفاع پاتریوت ها روبرو می شوند ، که در رهگیری های اجباری چهارم در NFL ، در پارچ های مجاز 15 ، در راندمان نزولی 20 و در راندمان منطقه قرمز 16 است.

کاردینالها در برابر پاتریوت ها 2.5 امتیاز هستند که پس از سقوط به تگزاس یکشنبه گذشته ، 27-20 ، 4-6 امتیاز دارند.
منبع: pencil-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید