[ad_1]

هوستون راکتز روز چهارشنبه با یک معامله پر فروش ، خارج از فصل شلوغ خود را ادامه داد که راسل وستبروک را به جادوگران واشنگتن فرستاد تا جای جان وال را بگیرد و انتخاب دور بعدی را در آینده انجام دهد. هفته ها گمانه زنی شده بود که ممکن است وستبروک در حال حرکت باشد و سرانجام این اتفاق افتاد.

اما ستاره موشک دیگر چطور؟ جیمز هاردن از وضعیت فعلی تیم به خصوص هیجان زده نیست و شایعات تجاری درباره او وجود داشت. در واقع ، ماه گذشته او به دفتر جلو اعلام کرد که می خواهد با بروکلین نت تجارت شود. به راحتی می توان تعجب کرد که آیا تجارت Westbrook تنها قسمت اول یک فرآیند دو مرحله ای است که به طور کامل این لیست را اصلاح می کند.

با این حال ، به نظر نمی رسد که این مورد باشد. حداقل هنوز

طبق گفته Adrian Wojnarowski ، خبرنگار ESPN ، كه همچنین گفت هاردن وال را به وستبروك ترجیح می دهد ، انتظار می رود موشك ها فصل را با هاردن آغاز كنند.

نظرات کامل ویناروفسکی:

اکنون هم برای هوستون و هم برای واشنگتن ، همه در تلاشند تا بازیکن حق رای خود – جیمز هاردن و بردلی بیل را راضی کنند. آنها گارد پوینت رد و بدل کردند و هر دو مدافع نقطه می خواستند به تیم دیگر بروند. در حال حاضر شرط بندی های زیادی در مورد واشنگتن و هوستون وجود دارد زیرا آنها رو به جلو حرکت می کنند و سعی می کنند بردلی بیل را حفظ کنند ، سعی می کنند جیمز هاردن را برای مدت طولانی نگه دارند.

او جان وال را به وستبروک ترجیح داد ، اگرچه در چند سال گذشته هاردن هم تیمی های خود را به داخل و خارج منتقل کرده است. او کریس پل را به ثمر رساند ، او را جابجا کرد ، همانطور که راسل وستبروک هم اکنون. اینکه آیا این کافی است که ما را در دراز مدت بخواهیم در آنجا باشیم ، موشک ها مطمئن نیستند. آنها بالشی برای کار دارند. به یاد داشته باشید که جیمز هاردن برای دو سال دیگر قرارداد دارد. بنابراین آنها فصل را با هاردن و وال آغاز می کنند و امیدوارند که جان وال به این فرم آل استار ، یک پنج بار آل استار ، یک شماره کلی سابق 1 برگردد. و اگر آنها بتوانند جان وال را در سطح بالا به بازی برگردانند ، امیدوارند که این امر به پرونده جیمز هاردن کمک کند.

همانطور که قبلاً شاهد این فصل خارج از فصل بودیم ، همه چیز می تواند به سرعت در NBA تغییر کند. حتی یک هفته پیش جنرال موتورز ویزاردز گفت که هیچ تصوری در تلاش برای تجارت وال و دیدن اتفاقات رخ داده وجود ندارد. بنابراین ، البته ، همیشه احتمال انتقال هاردن قبل از فصل وجود دارد.

ویناروسکی گفت ، اما در این مرحله ، سناریوی محتمل این است که او فصل را با راکت ها آغاز کند. دلیل اصلی آن این است که یافتن معاملات منصفانه برای یکی از بهترین بازیکنان لیگ تقریباً غیرممکن است و راکت ها انگیزه ای برای معامله وی ندارند ، زیرا او چندین فصل دیگر قرارداد دارد.

نت ها به سادگی نمی توانند بازیکنان و انگیزه های کافی برای جلب موشک ها را جمع کنند ، در حالی که 76ers ، تیم دیگری که درگیر شایعات است ، قصد دارد جوئل امبیید و بن سیمونز را حفظ کند. بدون وجود هیچ یک از این ستاره ها روی میز ، آنها در همان قایق Nets هستند.

در صورت عدم تغییر شدید در آنچه تیم ها مایل به ارائه آن هستند ، منطقی است که راکت ها هاردن را فعلاً حفظ کنند و ببینند که در مورد برخی از حرکات آنها چه اتفاقی می افتد. آنها وال را که به وضوح هاردن را می خواست ، آوردند و برای دمارکوس کازینز یک بروشور گرفتند و کریستین وود را امضا کردند. اگرچه بدیهی است که سوالات زیادی در مورد وال و پسرعموها به دلیل سابقه آسیب دیدگی آنها وجود دارد ، اما سقف نیز به دلیل استعداد آنها بسیار بالا است.

اگر همه چیز کلیک کند ، راکت ها همچنان می توانند تیمی باشند که می توانند در کنفرانس غربی سر و صدا ایجاد کنند و هاردن ممکن است هنوز مایل به ماندن باشد. در غیر اینصورت ، آنها هنوز می توانند در مهلت تعیین شده یا تابستان آینده معامله کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir