[ad_1]

JadeveonClowney.jpg
داستین بردفورد / دانشیار

این کشتی پس از کشش شدید برای “تنسی تایتان” آماده شد که باعث شد آنها سه بازی را از چهار بازی پس از دو پیروزی متوالی بدست آورند ، هرچند بدون پاس جانباز جادون کلون. این جوان 27 ساله اخیراً در یک ذخیره مصدوم با مشکل مینیسک در زانوی خود قرار گرفت و هنوز جراحی به عنوان گزینه بهبودی وی منتفی نیست. از آنجایی که او از هفته 10 بازی نکرده است ، به گفته جان راپوپورت شبکه NFL – پایان فصل خود.

بازیکن 27 ساله در سال 2020 با رد چندین پیشنهاد در خارج از فصل ، روی خودش شرط بندی کرد ، در حالی که به دنبال یک معامله یک ساله بود که هم پول خوبی برای او داشته باشد و هم اجازه ورود دوباره به آژانس رایگان را در سال 2021 فراهم کند. ، همانطور که او به آخرین موج آژانس رایگان امیدوار بود ، تلاش دفاعی سه برابر Pro Bowl سعی کرد ارزش خود را با کمک به دفاع تایتان ها برای ترس از تیم های مخالف افزایش دهد ، اما تنسی تلاش می کند تا در این فصل کوارترهای حریف را از بین ببرد در بیشتر فصل ، حتی با دلقک ها.

اگرچه او در اعمال فشار عالی بود ، اما این شش ضربه QB امسال قبل از آسیب دیدگی نشان می دهد ، او در هفت بازی یک گلدان ثبت نکرده است و مایل است در زمین بماند تا قبل از ضربه زدن به ثانیه ، این وضعیت را تغییر دهد. بازاریابی خارج از فصل دیگر با بیرون آمدن از فصل بسته در سال 2019 ، که در آن فقط سه کیسه برای Seattle Seahawks دید ، این آسیب رو به پایان فصل می تواند سهام او را در بازار آزاد شارژ کند.

برای تیتان ها ، این یک چرخش بزرگ دیگر در عبور از گذرگاه در سال 2020 است ، که به امید اینکه آزمایش دیگری شکست خورده با رهگذر اکنون آزاد شده ویک بیسلی باشد ، به پایان نرسید. مایک ورابل ، سرمربی تیم Mike Vrabel ، در این فصل با 8-3 نشسته است و به خوبی از طوفان جان سالم به در برد.

و حالا ، از نظر فردی ، دلقک ها باید نظر خودش را تحمل کنند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر