[ad_1]

تنها پس از یک فصل کوتاه و عجیب در هوستون ، راسل وستبروک با یک فیلم پرفروش عازم واشنگتن شد ، جایی که راکتز و جادوگران او و جان وال را عوض کردند. و همانطور که هر بار حرکتی مانند این اتفاق می افتد ، ما در ابتدا اطلاعات مربوط به آنچه در پشت صحنه می گذرد را شروع می کنیم.

در مورد وستبروک ، مدتی مشخص بود که او می خواهد هوستون را ترک کند و اکنون می دانیم چرا. به گفته کلی ایکو و فرد کاتز از Athletic ، پس از مسابقه خفیف راکتز در مقابل لس آنجلس لیکرز در دور دوم ، وستبروک احساس کرد که او را به یک گوسفند راحت تبدیل می کنند.

قبل از حباب اورلاندو در ماه جولای ، وستبروک به COVID-19 مبتلا شد و همچنین از ناحیه عضله چهار سر ران دچار آسیب دیدگی شد ، دو عاملی که ممکن است عملکرد او را در مرحله پلی آف دور دوم تحت تأثیر قرار دهد ، بخشی از خروج دور دوم از پنج بازی در اختیار لیکرز. شکست که به گفته منابع دلیل واقعی هاردن و وستبروک برای ترک آن است.

منابع نزدیک به وستبروک بر این باورند که 9 بار All-Star به عنوان یک قلبی برای سقوط پلی آف هیوستون اختراع شد و عملکرد ضعیف او این کار را به یک هدف آسان تبدیل کرد – کاملاً شبیه آنچه برای پل و هاردن بعد از بازی “Rockets” 6 اتفاق افتاد در برابر جنگجویان در سال 2019 سقوط می کند.

درست است که وستبروک در دور دوم مقابل لیکرز بد بود. او در هر بازی 19.8 امتیاز ، 7.4 ریباند و 5.0 پاس گل داد ، اما 42.4٪ از زمین ، 25.9٪ از زمین را با 3 امتیاز شوت کرد و بیش از چهار بار در هر بازی توپ را برگرداند. شما با انجام یکی از بهترین بازیکنان خود با چنین عملکردی ، هرگز یک سری پلی آف – خصوصاً یک مسابقه مقابل قهرمانان نهایی – نخواهید برد.

با این حال ، همانطور که قبلاً اشاره شد ، وستبروک اخیراً از مصدومیت چهار برابر و COVID-19 در آن زمان برگشته بود ، بنابراین در حدود 100 درصد بود. بعلاوه ، اینطور نیست که بقیه اعضای تیم شگفت انگیز باشند و او خودش آنها را به پایین بکشد. هیوستون در این سری خرد شد ، در سه بازی آخر با اعداد دو رقمی از جمله 23 امتیاز برای عدم حضور در فصل آخر 5 بازی شکست خورد.

آیا وستبروک به دلیل بازی اش شایسته انتقاد بود؟ البته ، اما شاید نه به اندازه دریافتی او ، چه در داخل و چه در خارج. اگر راکتز گروه را کنار هم نگه می داشت ، احتمالاً چند فصل بعدی با شکست در پلی آف از تیم برتر به همین ترتیب به پایان می رسید. و اگر وستبروک می توانست این اتفاق را ببیند و احساس کند که همیشه تقصیر را به گردن خود می اندازد ، می توان درک کرد که چرا او دیگر نمی خواهد با آن مقابله کند.[ad_2]

منبع: pencil-news.ir

ایندکسر