بر اساس یک گزارش ، اعتقاد بر این است که راسل وستبروک به عنوان یک گوسفند گوسفند برای بازی های حذفی راکرز لیکرز مورد استفاده قرار گرفته است.


تنها پس از یک فصل کوتاه و عجیب در هوستون ، راسل وستبروک با یک فیلم پرفروش عازم واشنگتن شد ، جایی که راکتز و جادوگران او و جان وال را عوض کردند. و همانطور که هر بار حرکتی مانند این اتفاق می افتد ، ما در ابتدا اطلاعات مربوط به آنچه در پشت صحنه می گذرد را شروع می کنیم.

در مورد وستبروک ، مدتی مشخص بود که او می خواهد هوستون را ترک کند و اکنون می دانیم چرا. به گفته کلی ایکو و فرد کاتز از Athletic ، پس از مسابقه خفیف راکتز در مقابل لس آنجلس لیکرز در دور دوم ، وستبروک احساس کرد که او را به یک گوسفند راحت تبدیل می کنند.

قبل از حباب اورلاندو در ماه جولای ، وستبروک به COVID-19 مبتلا شد و همچنین از ناحیه عضله چهار سر ران دچار آسیب دیدگی شد ، دو عاملی که ممکن است عملکرد او را در مرحله پلی آف دور دوم تحت تأثیر قرار دهد ، بخشی از خروج دور دوم از پنج بازی در اختیار لیکرز. شکست که به گفته منابع دلیل واقعی هاردن و وستبروک برای ترک آن است.

منابع نزدیک به وستبروک بر این باورند که 9 بار All-Star به عنوان یک قلبی برای سقوط پلی آف هیوستون اختراع شد و عملکرد ضعیف او این کار را به یک هدف آسان تبدیل کرد – کاملاً شبیه آنچه برای پل و هاردن بعد از بازی “Rockets” 6 اتفاق افتاد در برابر جنگجویان در سال 2019 سقوط می کند.

درست است که وستبروک در دور دوم مقابل لیکرز بد بود. او در هر بازی 19.8 امتیاز ، 7.4 ریباند و 5.0 پاس گل داد ، اما 42.4٪ از زمین ، 25.9٪ از زمین را با 3 امتیاز شوت کرد و بیش از چهار بار در هر بازی توپ را برگرداند. شما با انجام یکی از بهترین بازیکنان خود با چنین عملکردی ، هرگز یک سری پلی آف – خصوصاً یک مسابقه مقابل قهرمانان نهایی – نخواهید برد.

حتما بخوانید:
شانس Notre Dame برابر Syracuse ، خط: انتخابات فوتبال کریسمس 2020 ، پیش بینی از مدل در حال اجرا 49-25

با این حال ، همانطور که قبلاً اشاره شد ، وستبروک اخیراً از مصدومیت چهار برابر و COVID-19 در آن زمان برگشته بود ، بنابراین در حدود 100 درصد بود. بعلاوه ، اینطور نیست که بقیه اعضای تیم شگفت انگیز باشند و او خودش آنها را به پایین بکشد. هیوستون در این سری خرد شد ، در سه بازی آخر با اعداد دو رقمی از جمله 23 امتیاز برای عدم حضور در فصل آخر 5 بازی شکست خورد.

آیا وستبروک به دلیل بازی اش شایسته انتقاد بود؟ البته ، اما شاید نه به اندازه دریافتی او ، چه در داخل و چه در خارج. اگر راکتز گروه را کنار هم نگه می داشت ، احتمالاً چند فصل بعدی با شکست در پلی آف از تیم برتر به همین ترتیب به پایان می رسید. و اگر وستبروک می توانست این اتفاق را ببیند و احساس کند که همیشه تقصیر را به گردن خود می اندازد ، می توان درک کرد که چرا او دیگر نمی خواهد با آن مقابله کند.
منبع: pencil-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme